babka71 08.12.05, 14:06 a jak jest u Was?? siwe włosy już są?? podobno jak na skroni pojawia się srebro, to robi się bardziej seksy!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ingrid123 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:08 siwieje siwieje.... ale to genetyczne; nie ma jeszcze 30 a siwy włos na skroniach .. Siwe włsoy są mniej widoczne jak sa krótkie Odpowiedz Link Zgłoś
ada_zie Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:12 Mój 33-latek tez już siwy... Mi bardzo sie to podoba. A mój mąż na stwierdzenie znajomych, że posiwiał nie omieszka dodać "po ślubie tak osiwiałem" )) Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:17 ada_zie mój to samo mówi: to przez Ciebie tak osiwiałem he he.. żono kochana!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cruella Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:11 Ja nie wiem czy sexi, siwe włoski spowodowały raczej chłodny stosunek...do życia. Odpowiedz Link Zgłoś
lidma Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:14 Mój jeszcze nie ma 30 i też siwieje;o)) Odpowiedz Link Zgłoś
kalina_p Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:16 czasm znajduje u mojego męża pojedyncze siwe wlosy. Tak mniej wiecej jeden wlos na miesiac)) Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Kalinko 08.12.05, 14:22 a broda też siwieje ?? kurczę za dwa lata mój mąż może będzie robił za świętego Mikołaja, połowa już srebrem pokryta buuuu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kalina_p Re: Kalinko 08.12.05, 14:23 broda na końcu. Mojemu mężowi broda jeszcze nie, a wlosy na skroniach tez dopiero zaczynaja... Ale wiesz, taki szpakowaty facet naprawde jest sexy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
maniusza Re: Kalinko 08.12.05, 14:25 hehe tylko trzeba uważać - znacie to przysłowie - głowa siwieje d... szaleje D Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 maniusza tak bywa czasami 08.12.05, 14:29 i dlatego buuu!! ale znam przypadki typy siwe dziadki co na starość robią dziatki...he he Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 tak Dziadek piaskowy, podobno modny ale 08.12.05, 14:26 ja się nie zgadzam Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia801 a mój.... 08.12.05, 15:17 wasz siwieje a mój....no hmmm....łysieje! Skonczył miesiąc temu 30lat... to ja poproszę siwiznę!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
edorka1 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 15:22 Siwieje, siwieje... Jak dla mnie z tą siwizną jest super. Odpowiedz Link Zgłoś
sweet.joan Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 16:56 Mój ma całe dwa siwe włosy Odpowiedz Link Zgłoś
kasper68 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 18:35 Mój mąż ma już prawie połowę siwych, no ale ma już 44 lata. Zresztą sam mówi, że woli być siwy niż łysy. Zresztą i tak ma szczęście - jego mama i dziadek byli już zupełnie siwi przed trzydziestką. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 18:51 Jeśli chodzi o siwiznę, to idziemy z małżem łeb w łeb niestety bardziej mnie martwi moja własna, niż jego. Małż się bez farby może obejść (robi się co raz bardziej interesujący), a ja już niestety nie, chociaż on twierdzi, że żadnych siwych włosów u mnie nie widzi. Chyba mi na farbę skąpi Odpowiedz Link Zgłoś
aluc Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 21:44 siwieje odkąd pamiętam (chilli od jakiegoś 19 roku życia) i dobrze, bo wygląda poważniej Odpowiedz Link Zgłoś
monique251 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 22:04 w zasadzie trudno powiedzieć. Łysy. Odpowiedz Link Zgłoś
paulka25 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 09.12.05, 08:12 a moj maz lysieje. I to juz od dobrych paru lat. Teraz pozostalo mu juz tylko golenie na zero badz przeszczep wlosow Kasy na przeszczep nie mamy wiec sie goli. Ale ja akurat w przeciwienstwie do mojej tesciowej uwazam, ze lysy dobrze wyglada. Ona zas twierdzi, ze jak ma jeszcze jakies resztki wlosow to nie powinien ich golic, tylko tak sobie chodzic z zakolami i "jarmulka". Odpowiedz Link Zgłoś
balba_77 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 09.12.05, 10:57 Mój był już troszkę siwy jak gopoznałam (miał wtedy jakieś 26-27 lat). Teraz to siwy ma pewnie co odrugi włos na głowie. Śmiesznie to wygląda bo ma przy tym bardzo chłopięcą urodę, a włosów ma od groma i ciut ciut i to w dodatku kręcone Odpowiedz Link Zgłoś