Dodaj do ulubionych

Mąż mi siwieje buu!!!!!!,

08.12.05, 14:06
a jak jest u Was??
siwe włosy już są??
podobno jak na skroni pojawia się srebro, to robi się bardziej seksy!!
Obserwuj wątek
    • ingrid123 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:08
      smile
      siwieje siwieje....
      ale to genetyczne; nie ma jeszcze 30 a siwy włos na skroniach ..
      Siwe włsoy są mniej widoczne jak sa krótkiesmile
      • ada_zie Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:12
        Mój 33-latek tez już siwy... Mi bardzo sie to podoba.
        A mój mąż na stwierdzenie znajomych, że posiwiał nie omieszka dodać "po ślubie
        tak osiwiałem" smile))
        • babka71 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:17
          ada_zie mój to samo mówi:
          to przez Ciebie tak osiwiałem he he.. żono kochana!!!!!
    • cruella Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:11
      Ja nie wiem czy sexi, siwe włoski spowodowały raczej chłodny stosunek...do życia.
    • lidma Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:14
      Mój jeszcze nie ma 30 i też siwieje;o))
    • kalina_p Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 14:16
      czasm znajduje u mojego męża pojedyncze siwe wlosy. Tak mniej wiecej jeden wlos
      na miesiacwink))
      • babka71 Kalinko 08.12.05, 14:22
        a broda też siwieje ??
        kurczę za dwa lata mój mąż może będzie robił za świętego Mikołaja, połowa już
        srebrem pokryta buuuu!!!!
        • kalina_p Re: Kalinko 08.12.05, 14:23
          broda na końcu. Mojemu mężowi broda jeszcze nie, a wlosy na skroniach tez
          dopiero zaczynaja...
          Ale wiesz, taki szpakowaty facet naprawde jest sexy !!!
          • maniusza Re: Kalinko 08.12.05, 14:25
            hehe tylko trzeba uważać - znacie to przysłowie - głowa siwieje d... szaleje big_grinD
            • babka71 maniusza tak bywa czasami 08.12.05, 14:29
              i dlatego buuu!!
              ale znam przypadki typy siwe dziadki co na starość robią dziatki...he he
          • babka71 tak Dziadek piaskowy, podobno modny ale 08.12.05, 14:26
            ja się nie zgadzam
    • karolcia801 a mój.... 08.12.05, 15:17
      wasz siwieje a mój....no hmmm....łysieje! Skonczył miesiąc temu 30lat...
      to ja poproszę siwiznę!!!!
    • edorka1 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 15:22
      Siwieje, siwieje... Jak dla mnie z tą siwizną jest super.
    • sweet.joan Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 16:56
      Mój ma całe dwa siwe włosy big_grin
      • kasper68 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 18:35
        Mój mąż ma już prawie połowę siwych, no ale ma już 44 lata. Zresztą sam mówi,
        że woli być siwy niż łysy. Zresztą i tak ma szczęście - jego mama i dziadek
        byli już zupełnie siwi przed trzydziestką.
        • wegatka Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 18:51
          Jeśli chodzi o siwiznę, to idziemy z małżem łeb w łeb wink niestety bardziej mnie
          martwi moja własna, niż jego. Małż się bez farby może obejść (robi się co raz
          bardziej interesujący), a ja już niestety nie, chociaż on twierdzi, że żadnych
          siwych włosów u mnie nie widzi. Chyba mi na farbę skąpi wink
    • aluc Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 21:44
      siwieje odkąd pamiętam (chilli od jakiegoś 19 roku życia)
      i dobrze, bo wygląda poważniej smile
      • monique251 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 08.12.05, 22:04
        w zasadzie trudno powiedzieć. Łysy.
        • paulka25 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 09.12.05, 08:12
          a moj maz lysieje. I to juz od dobrych paru lat. Teraz pozostalo mu juz tylko
          golenie na zero badz przeszczep wlosow smile Kasy na przeszczep nie mamy wiec sie
          goli. Ale ja akurat w przeciwienstwie do mojej tesciowej uwazam, ze lysy dobrze
          wyglada. Ona zas twierdzi, ze jak ma jeszcze jakies resztki wlosow to nie
          powinien ich golic, tylko tak sobie chodzic z zakolami i "jarmulka".
          • balba_77 Re: Mąż mi siwieje buu!!!!!!, 09.12.05, 10:57
            Mój był już troszkę siwy jak gopoznałam (miał wtedy jakieś 26-27 lat). Teraz to
            siwy ma pewnie co odrugi włos na głowie. Śmiesznie to wygląda bo ma przy tym
            bardzo chłopięcą urodę, a włosów ma od groma i ciut ciut i to w dodatku
            kręcone wink
    • wieczna-gosia moj juz dawno siwieje :) 09.12.05, 11:00

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka