Dodaj do ulubionych

sms za granicę

30.12.05, 10:39
Chciałabym wysłać sms do Włoch. Próbuję i "nie udało sięwysłać wiadomości,
spróbuj później". Karta pełna, więc brak środków fin. w telefonie odpada.
Gdzie zatem robię błąd?
Chcę wysłać do Włoch. Wpisuję od razu kieronowy 39, czy też muszę poprzedzić
0? Przed chwilą rozmawialam dzwoniąć na ten numer, mam jeszcze przesłać co
nieco sms'em, ale jakoś mi nie wychodzi.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc!
Obserwuj wątek
    • jagienkaa Re: sms za granicę 30.12.05, 10:47
      musisz wpisać 0039+reszta numeru (jeśli na komórkę, to bez 0 na początku
      numeru.)Zamiast 00 można wpisać+39.
      • jobeel Re: sms za granicę 30.12.05, 11:01
        Bardzo dziekuję! Poszło z dwoma zerami przed numerem!

        Happy New Year!!
        • jagienkaa Re: sms za granicę 30.12.05, 11:05
          the same to yousmile
          • jobeel Re: sms za granicę 30.12.05, 11:06
            Thanks smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka