Dodaj do ulubionych

skąd wzioł się Wasz nick

    • niebieskadziewczyna Re: skąd wzioł się Wasz nick 23.02.06, 21:03
      lubie niebieski i jestem dziewczyna wink
    • jagienkaa Re: skąd wzioł się Wasz nick 23.02.06, 21:05
      zgadnij, możesz się 3 razy pomylićsmile
      • dusia_mamusia Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 19:15
        Chciałaś napisać ja_gienka_kocham, ale za szybko kliknęłaś i tak juz zostało.
        Zgadłam?
    • edyta28_04 Re: skąd wziol się Wasz nick 23.02.06, 21:08
      Edyta -imie 28_04-dzien i rok urodzenia mojej coreczki.
      • kalafior_tez_kwiat Re: skąd wziol się Wasz nick 23.02.06, 21:30
        Moja ulubiona książka z czasów dorastania "Kwiat kalafiora" Musierowicz
        • kokolores Re: skąd wziol się Wasz nick 23.02.06, 21:34
          Moj nick to moj ulubiony wyraz z j.niemieckiego ,znaczy tyle co "nonsens".
          Lubie moj nick bo jest ...........................wpadajacy w oko (moim zdaniem).
          :o)
          Koko
    • wlosy_na_nogach Re: skąd wzioł się Wasz nick 23.02.06, 23:39
      od włosów na nogach
    • kosheen4 Re: skąd wzioł się Wasz nick 23.02.06, 23:48
      od zespołu
    • mijaczek Re: skąd wziął się Wasz nick 24.02.06, 07:15
      Mój nick wziĄł się stąd, że mój bardzo dobry kumpel wymyslił zdrobnienie od
      mojego imienia i kiedy wszyscy mówili do mnie po prostu Mia, on zaczął mówić
      Mijaczek...
      No i już tak zostało...
      Ot co... mało oryginalne, wiem, ale mnie się podoba ;o)
      Mijaczek
      • ibulka Re: skąd wziął się Wasz nick 25.02.06, 21:12
        Jako mała dziewczynka, która dopiero zaczynała mówić, miałam w przydomowej
        sadzawce 6 złotych rybek - mam je na zdjęciu smile Mama pytała mnie zawsze -
        Córciu, a co to jest? Chcąc odpowiedzieć 'rybulka', mówiłam 'ibulka', i tak już
        zostało smile
    • wredna_ja Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 17:27
      tak z przekory wink chcialam zobaczyc czy inni zwracaja uwage jaki nick ma osoba
      piszaca i utozsamiaja ja z nim... a moj stary nick wydawal mi sie nudny wink)
    • lakie Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 17:56
      Mój raczej nietypowo bo nie był stworzony na potrzeby tego forum, a swoje początki ma już jakieś 6 lat temu i przetrwał do dziś. Zaczynając moją przygodę z internetem jak wielu ludzi wpadałam na różne czaty, zaczepiłam się na dobre 4 lata na czacie sportowym onetu, tam miałam na początku nick LakersGirl co okazało sie za długą nazwą i zostało przemianowane przez moich znjomych na "lakie" i tak jakoś się przyjęło że w necie posługuję się właśnie taką nazwą smile Nick funkcjonalny, krótki no i mi się podoba big_grin Tak sobie nawet kiedyś myślałam ze jeśli miałabym taką możliwość żeby zrobić tablice rejestracyjne samochodu takie jak chcę to własnie wypisałabym na nich LAKIE smile Jak na razie nie mam ani na tablice, ani tablic bo nawet nie mam samochodu ;P Oj, chyba za bardzo identyfikuję sie z tym moim netowym JA wink
      Pozdrawiam

      Kasia
    • bea.bea bea.bea.........jak sama nazwa wskazuje....:) 29.05.06, 18:20
      znaczy bea...ta..........a podwójnie, bo stara jestem i czasem trzeba mi dwa
      razy powiedzieć , zanim zrozumim...smile)
    • nchyb Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 18:24
      nie powiem... smile
      • joanna266 nchyb 29.05.06, 18:29
        a ja sprobuje zgadnąć.twoj nick jest wymyslony "na chybił trafił"w
        skrócie "nchyb" prawda???
        • nchyb he, he... 29.05.06, 18:32
          trafione...
          zadali pytanie przy rejestracji o login, ja się zastanawiałam co wpisać,
          zaczęłam: "no chyba to będzie"..., ale trochę literek mi zeżarło i tak już
          zostało... wink
    • dusia_mamusia Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 19:19
      Mój jeszcze_wtedy_nie_mąż mówił tak do mnie kiedy pierwszy raz myślałam, że
      jestem w ciąży.
    • mat.teacher Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 20:05
      misiak36 napisała:

      > Moj jest od tego jak mąż na mnie mówi , a Wasze ?


      Ha ha ha
      Mówi na Ciebie MISIAK-trzydzieści-sześć....???????
      Ha ha ha ha ha ha ha ha
      • mat.teacher A mój nick wziął się od... 29.05.06, 20:11
        skrótu - "matołów teacher" - czyli nauczycielka niezbyt rozgarnietych
        licealistów.
      • misiak36 Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 20:13
        mówi na mnie MISIAK , a 36 to była liczba porządkowa misiaków na forum ,
        pierwsza wolna jak się rejestrowałam .
    • tiuia Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 21:03
      A mój się wziął stąd, że kiedyś zaczęłam pisać moje imię z otwartymi oczyma, a
      skończyłam z zamkniętymi, waląć w klawiaturę jak popadnie. I wyszło Beatiuia.
      Ale było za długie, więc je sprytnie przycięłamwink
    • sutra ą? 29.05.06, 22:14
    • wsciekla_macica Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 00:42
      misiak36 napisała:

      > Moj jest od tego jak mąż na mnie mówi

      Mój nick też od tego, jak mąż na mnie mówi ;-P
    • roksi23 Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 07:23
      A mój nie odzwierciedla ani mojego imienia ani wieku,choc zauwazłam że wiele
      emam sugeruje się nikiem.
    • dziubelek2 Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 08:28
      tak mówiłam do synka, gdy był malutki, a cyferka, bo sam "dziubelek" był już
      zajęty.
    • rotera Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 08:58
      prezent, tak nazywa się wyjątkowy prezent, od wyjątkowego faceta, stoi w
      wyjątkowym miejscu i nadal mnie rozczula jak na niego patrze (i na feceta i na
      prezent)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka