niebieskadziewczyna Re: skąd wzioł się Wasz nick 23.02.06, 21:03 lubie niebieski i jestem dziewczyna Odpowiedz Link Zgłoś
jagienkaa Re: skąd wzioł się Wasz nick 23.02.06, 21:05 zgadnij, możesz się 3 razy pomylić Odpowiedz Link Zgłoś
dusia_mamusia Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 19:15 Chciałaś napisać ja_gienka_kocham, ale za szybko kliknęłaś i tak juz zostało. Zgadłam? Odpowiedz Link Zgłoś
edyta28_04 Re: skąd wziol się Wasz nick 23.02.06, 21:08 Edyta -imie 28_04-dzien i rok urodzenia mojej coreczki. Odpowiedz Link Zgłoś
kalafior_tez_kwiat Re: skąd wziol się Wasz nick 23.02.06, 21:30 Moja ulubiona książka z czasów dorastania "Kwiat kalafiora" Musierowicz Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: skąd wziol się Wasz nick 23.02.06, 21:34 Moj nick to moj ulubiony wyraz z j.niemieckiego ,znaczy tyle co "nonsens". Lubie moj nick bo jest ...........................wpadajacy w oko (moim zdaniem). :o) Koko Odpowiedz Link Zgłoś
wlosy_na_nogach Re: skąd wzioł się Wasz nick 23.02.06, 23:39 od włosów na nogach Odpowiedz Link Zgłoś
mijaczek Re: skąd wziął się Wasz nick 24.02.06, 07:15 Mój nick wziĄł się stąd, że mój bardzo dobry kumpel wymyslił zdrobnienie od mojego imienia i kiedy wszyscy mówili do mnie po prostu Mia, on zaczął mówić Mijaczek... No i już tak zostało... Ot co... mało oryginalne, wiem, ale mnie się podoba ;o) Mijaczek Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: skąd wziął się Wasz nick 25.02.06, 21:12 Jako mała dziewczynka, która dopiero zaczynała mówić, miałam w przydomowej sadzawce 6 złotych rybek - mam je na zdjęciu Mama pytała mnie zawsze - Córciu, a co to jest? Chcąc odpowiedzieć 'rybulka', mówiłam 'ibulka', i tak już zostało Odpowiedz Link Zgłoś
wredna_ja Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 17:27 tak z przekory chcialam zobaczyc czy inni zwracaja uwage jaki nick ma osoba piszaca i utozsamiaja ja z nim... a moj stary nick wydawal mi sie nudny ) Odpowiedz Link Zgłoś
lakie Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 17:56 Mój raczej nietypowo bo nie był stworzony na potrzeby tego forum, a swoje początki ma już jakieś 6 lat temu i przetrwał do dziś. Zaczynając moją przygodę z internetem jak wielu ludzi wpadałam na różne czaty, zaczepiłam się na dobre 4 lata na czacie sportowym onetu, tam miałam na początku nick LakersGirl co okazało sie za długą nazwą i zostało przemianowane przez moich znjomych na "lakie" i tak jakoś się przyjęło że w necie posługuję się właśnie taką nazwą Nick funkcjonalny, krótki no i mi się podoba Tak sobie nawet kiedyś myślałam ze jeśli miałabym taką możliwość żeby zrobić tablice rejestracyjne samochodu takie jak chcę to własnie wypisałabym na nich LAKIE Jak na razie nie mam ani na tablice, ani tablic bo nawet nie mam samochodu ;P Oj, chyba za bardzo identyfikuję sie z tym moim netowym JA Pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
bea.bea bea.bea.........jak sama nazwa wskazuje....:) 29.05.06, 18:20 znaczy bea...ta..........a podwójnie, bo stara jestem i czasem trzeba mi dwa razy powiedzieć , zanim zrozumim...) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 nchyb 29.05.06, 18:29 a ja sprobuje zgadnąć.twoj nick jest wymyslony "na chybił trafił"w skrócie "nchyb" prawda??? Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb he, he... 29.05.06, 18:32 trafione... zadali pytanie przy rejestracji o login, ja się zastanawiałam co wpisać, zaczęłam: "no chyba to będzie"..., ale trochę literek mi zeżarło i tak już zostało... Odpowiedz Link Zgłoś
dusia_mamusia Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 19:19 Mój jeszcze_wtedy_nie_mąż mówił tak do mnie kiedy pierwszy raz myślałam, że jestem w ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś
mat.teacher Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 20:05 misiak36 napisała: > Moj jest od tego jak mąż na mnie mówi , a Wasze ? Ha ha ha Mówi na Ciebie MISIAK-trzydzieści-sześć....??????? Ha ha ha ha ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
mat.teacher A mój nick wziął się od... 29.05.06, 20:11 skrótu - "matołów teacher" - czyli nauczycielka niezbyt rozgarnietych licealistów. Odpowiedz Link Zgłoś
misiak36 Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 20:13 mówi na mnie MISIAK , a 36 to była liczba porządkowa misiaków na forum , pierwsza wolna jak się rejestrowałam . Odpowiedz Link Zgłoś
tiuia Re: skąd wzioł się Wasz nick 29.05.06, 21:03 A mój się wziął stąd, że kiedyś zaczęłam pisać moje imię z otwartymi oczyma, a skończyłam z zamkniętymi, waląć w klawiaturę jak popadnie. I wyszło Beatiuia. Ale było za długie, więc je sprytnie przycięłam Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekla_macica Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 00:42 misiak36 napisała: > Moj jest od tego jak mąż na mnie mówi Mój nick też od tego, jak mąż na mnie mówi ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
roksi23 Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 07:23 A mój nie odzwierciedla ani mojego imienia ani wieku,choc zauwazłam że wiele emam sugeruje się nikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
dziubelek2 Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 08:28 tak mówiłam do synka, gdy był malutki, a cyferka, bo sam "dziubelek" był już zajęty. Odpowiedz Link Zgłoś
rotera Re: skąd wzioł się Wasz nick 30.05.06, 08:58 prezent, tak nazywa się wyjątkowy prezent, od wyjątkowego faceta, stoi w wyjątkowym miejscu i nadal mnie rozczula jak na niego patrze (i na feceta i na prezent) Odpowiedz Link Zgłoś