anatemka 28.03.06, 15:58 cały zlew garów, a ja nie moge wstać od kompa.... teściowa za granicą, więc nie ma szans że przyjdzie i pozmywa( niby mógłby mąż, ale umówilismy się, że dzisiaj moja kolej( Drogie forumowe kolezanki, co robicie w takiej sytuacji?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sutra Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:00 Bohatersko zaciskamy zęby i wyłączamy kompa. Odpowiedz Link Zgłoś
anet81 Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:00 Siedze spokojnie przed kompem i czekam aż mi się zachce... Ja teraz muszę iść ugotować obiad i też własnie czekam, aż przyjdzie mi ochota wstać Odpowiedz Link Zgłoś
mamipatryka Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:01 Nie myj. Poczekaj, aż nie będziesz miała czystego kubka, żeby się kawki napić )) Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:02 zadzwoń na niebieską linie nie ma jak zmywarka... moja zepsuta niestety więc ten problem mam dość często... jeszcze gorzej jest z prasowaniem - jak ja tego nieznosze brrrr Odpowiedz Link Zgłoś
aluniaaa Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:04 ja taksamo, zmywanie i prasowanie. Prasuje sporadycznie,raz na 2 tyg moze? Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:07 mój chłop zaczął sie już buntowac że nie ma wyprasowanych koszul naprawde moge robić wszystko , byle nie prasowanie... wlaśnie leżą odłogiem 3 pralki do wyprasowania... Odpowiedz Link Zgłoś
mamipatryka Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:10 Jak ja się cieszę, że nie tylko ja nie cierpię prasowania.... Łączę sie z Tobą w bólu prasowania )) Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:21 sowa_hu_hu napisała: > wlaśnie leżą odłogiem 3 > pralki do wyprasowania... Sowo, Ty po praniu pralkę też prasujesz? To jest dopiero pedanteria )) Ja tego nigdy nie robiłam, moja pralka jest z tych niemnących chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
aluniaaa Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:03 to rzeczywiście masz wielki problem..współczuję, a na przyszlość radze myć na bieżąco jak cos jest do umycia. Też nie lubię zmywać,a więcej czasu zajmuje mycie tego odkładanego na zaś. POWODZENIA. Jeszcze dłużej siedź przed kompem. Odpowiedz Link Zgłoś
malgog Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:02 wstawiam jak najszybciej do zmywarki i właczam program jestem rozgrzeszona więc znowu zasiadam do kompa Odpowiedz Link Zgłoś
kalina_p Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:03 wsadzamy do zmywarki, bardzo przydatne urzadzenie)) Ja mam z kolei dola, bo moja zmywarka odmawia współpracy i od kilku dni zmywamy recznie. Horror. Zmywa głównie mąż, na szczęscie to lubi Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:08 Może na przyszłość jednorazówki kupić, jak sie nie ma zmywarki? I można siedzieć dalej przed kompem. Odpowiedz Link Zgłoś
monjus Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:15 Łącze sie z wami.Tez nie znoszę prasowac i dlatego staram się "ładnie'rozwieszać pranie.Dzięki temu dużo ubran nie wymaga prasowania. Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:11 Nie wstałabym od komputera. A nuż same się zmyją? A może mąż Cię mile zaskoczy? Nigdy nie wiadomo Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:20 mimo wszystko namawiamy męża coby on pomył na milion jeden sposobów Odpowiedz Link Zgłoś
yagga1 Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:23 eee tam, ja mam większy problem pociesz się: OPRÓCZ garów w zlewie i zaległego prasowania, wywaliłam wszystkie rzeczy z szafy, zeby schować zimowe. I co? I nie chce mi się skończyć, a sterta leży i wygląda niepokojąco... Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:29 uuuuu, mnie takie pomysły szczęśliwie nie przychodza do głowy Odpowiedz Link Zgłoś
monjus Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:31 To u ciebie w szafie juz wiosna Moze do mojej tez zajrzy niebawem Odpowiedz Link Zgłoś
mama007 Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 16:26 z prasowania zrezygnowalam dawno temu. nosze tylko toco niegniotliwe i co da sie rozwiesic tak, coby wyschlo i wygladalo na wyprasowane... a naczynia chyba zaczne kupowac jednorazowe. na dniach przeprowadzam sie do nowego mieszkania. defekt niewielki - kuchni nie ma. mam wanne i umywalke w lazience, stwierdzilam ze wystarczy. ostatecznie beda jednorazowki czajnik i piekarnik mam elektryczny, postawie w "kuchennym kacie" na miejscu szafki pozdr aga Odpowiedz Link Zgłoś
a_pola Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 17:01 ja mam zmywarke na szczescie,a jak nie mialam to byl ból..., moze jak maz wroci to sciemnij jakas migrene i sie zlituje))))...,ale oczywiscie nie namawiam Cie,zebys oszukiwala slubnego) a prasowanie to moja kochana pani natalia raz w tygodniu kompleksowo zalatwia za mnie, na szczescie Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 19:10 Jutro dyżur mężą? Zostaw więc zmywanie do jutra.......... Odpowiedz Link Zgłoś
agnietuszka Re: mam wielki problem:((( 28.03.06, 22:37 Hej! jak to fajnie, że nie tylko ja nie mogę oderwać się od kompa,żeby pójść zmywać i że nie tylko u mnie czeka góra prasowania. NIEPRASUJĄCE Z CAŁEGO FORUM ŁĄCZCIE SIĘ!!! a tak naprawdę, to jak już mam huk roboty w domu, to najpierw się za nią łapię, żeby mieć z głowy i wtedy komputerek w nagrodę. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gemmavera Re: mam wielki problem:((( 29.03.06, 00:33 Ja bym te gary zostawiła na jakiś czas. Mówią, że jak się wysuszy, to się wykruszy. )) To daje nadzieję, że za kilka dni przejedziesz po garach szmatką i będą jak nowe. ;P Odpowiedz Link Zgłoś
hony Re: mam wielki problem:((( 29.03.06, 00:39 Gary poszły do zmywarki, ale niestety na taboreciku koło deski do prasowania przygotowanej, zreszą od paru dni, aaaa... uwielbiam prać, leży ładnie ułożona sterta ubrań! Ale co tam... Odpowiedz Link Zgłoś
nanuk24 Re: mam wielki problem:((( 29.03.06, 00:42 Za mnie zmywarka zmywa. Ale na moim przykladzie wiem, ze nie chce sie 4 liter podniesc, by gary do zmywarki powsadzac:_(( W takim przypadku, gary niech sie ciesza wolnoscia, a ja popijam kawke w kubku jednorazowym;-D Odpowiedz Link Zgłoś
weronikarb Re: mam wielki problem:((( 29.03.06, 08:43 jak dacie mi fajny film, zajmiecie synkiem to wyprasuje każdą ilość Uwielbiam prasować ale te 2 warunki muszą być spełnione Zmywanie to różnie bywa, najczęściej jak zaczne to już leci, najgorzej sie zabrać Odpowiedz Link Zgłoś
76kitka Re: mam wielki problem:((( 29.03.06, 14:55 kupiliśmy zmywarkę, samo się zmywa. Odpowiedz Link Zgłoś
kim5 Re: mam wielki problem:((( 29.03.06, 18:00 popieram, zwłaszcza, że możesz kupić zmywarkę nie odchodząc od kompa Odpowiedz Link Zgłoś
natiania Re: mam wielki problem:((( 29.03.06, 18:21 gary pozmywane (wyjątkowo) a prasowanie, wkładam pomięte do szafek gdyż mam je bardzo małe i tak by się pogniotło, prasuję jak są potrzebne, czyli bardzo rzadko za to mąż codziennie He He koszulki do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś