amagda80
06.04.06, 10:45
czytam sobie rozne watki na forum i zastanawiam sie dlaczego czasem zdarzaja
sie bardzo zlosliwe odpowiedzi mam. zakladam ze sa doswiadczone i przekonane
o tym ze wszystko wiedza i robia najlepiej ale moze by tak wziely wreszcie
pod uwage ze ktos potrzebuje porady bo czegos po prostu nie wie.nawet jessli
innym cos wydaje sie glupota, dla mlodej mamy moze byc naprawde duzym
problemem.
tez jestem mama od 5tyg i martwia mnie rozne rzeczy a na forum znajduje
rozwiazania, czasem nawet najbardziej banalne o ktorych ja nie pomyslalam.i
chyba po to jest ta strona??
apeluje wiec do wszystkich zlosliwych: poradzcie rozsadnie niedoswiadczonym
albo NIE ODPISUJCIE WCALE na ich posty. czy naprawde czujecie sie lepiej jak
komus napiszecie cos uszczypliwego?