Dodaj do ulubionych

Wrocilam :)))

27.04.06, 17:30
Oczywiscie sobie nie przypomnialam hasla, pomogla mi pomoc@gazeta.pl (tu
uklony).
Tak mi szkoda bylo rozstawac sie z ciociapolcia crying. Ale udalo sie! Udalo! smile))
Obserwuj wątek
    • wenus2006 Re: Wrocilam :))) 27.04.06, 19:37
      oj szalejesz ciotka, czy Cię, aby traktor syna nie potrącił?????hihihi
      • ciociapolcia Re: Wrocilam :))) 27.04.06, 19:41
        Szaleje ze szczescia, a ze niby co? Moze to jakas aluzja?
        Co do traktora, to Wenus wpluj te slowa! Jutro odpalamy traktorek ogrodowy, to
        juz nie bedzie zwykle potracenie, a potracenie z amputacja! Boszszszz!!! Tfuuu!
        Tfuuuu!
    • wenus2006 Re: tffuuuu tffuuuu 27.04.06, 19:47

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka