ciociapolcia 27.04.06, 17:30 Oczywiscie sobie nie przypomnialam hasla, pomogla mi pomoc@gazeta.pl (tu uklony). Tak mi szkoda bylo rozstawac sie z ciociapolcia . Ale udalo sie! Udalo! )) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wenus2006 Re: Wrocilam :))) 27.04.06, 19:37 oj szalejesz ciotka, czy Cię, aby traktor syna nie potrącił?????hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Wrocilam :))) 27.04.06, 19:41 Szaleje ze szczescia, a ze niby co? Moze to jakas aluzja? Co do traktora, to Wenus wpluj te slowa! Jutro odpalamy traktorek ogrodowy, to juz nie bedzie zwykle potracenie, a potracenie z amputacja! Boszszszz!!! Tfuuu! Tfuuuu! Odpowiedz Link Zgłoś