Gość: guest IP: *.* 24.09.01, 12:48 Kalinko, kotek nie pamietam czy dalam ci möj e-mail. Odezwij sie, co u Ciebie. Napisz. Jesli nie dalam, co watpie, to dam ci jak sie odezwiesz.Ucalowania dla Olenki i mezula. Aska juz znowu z Etjopi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guest Re: Kalinko IP: *.* 24.09.01, 13:29 Aśka, wysłałam do ciebie właśnie list na priva ale nie doszedł dostałam zwrot, nie wiem co sie stało Za chwilkę spróbuję raz jeszcze.Buziaki dla Mareczka z bujna grzywką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Kalinko IP: *.* 25.09.01, 12:54 Czesc kotek, bomba ze sie zameldowalas, na priva nic nie dostalam, ale na wszelki wypadek daje moj e-mailStefanKauder@NovaConsultants.de .Do e-mailowego uslyszenia, moj stary jest ciagle jeszcze zazdrosny o twojego hihihiihbuzka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Kalinko - do Aśki IP: *.* 26.09.01, 07:55 Asia, ja też własnie wysłałam Ci mail, a przedtem chyba ze 2 i niestety wracają. Tyska Odpowiedz Link Zgłoś