Gość: Asieniek IP: *.* 22.05.02, 11:46 Jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie dzwoniłam do laboratorium. 12 dni po owulacji bHCG 13,42!!!!!!!!!!Trzymajcie kciuki, żebym nie zwariowała ze szczęścia. I żeby dzidziuś się nie rozmyślił.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rokitka Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 11:51 Asiulku!Wszystkiego naj, naj, naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak najmniej problemów w ciązy i ślicznego zdrowiutkiego maluszka Buziaczki,Ania (ciągle czekająca) i Emilka (jedynaczka) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iw Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 11:52 Pogratuluję jako pierwsza ! Dużo buziaczków i trzymam kciuki za Was . I tak się cieszę, że przybędzie jeszcze jeden eDzieckowy bobas .Iwona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iw Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 11:54 Byłam jednak druga, ale gratulacje nie mniej szczere .Iw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adzia Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 12:09 A widzisz - jak się chce to się da, prawda? Specjalnie się zalogowałam, żeby pogratulować - gorąco, serdecznie i szczerze, wietrząc w tym i swój interes, bo wreszcie za 9 miesięcy się dowiem, czy z tymi włosami historia się powtarza, czy nie...Trzymaj się, dbaj o siebie!Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia.d.d Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 12:13 GraTulacje!!!! od Też Asi i też mamy Ani Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GusiaOK Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 12:15 Brawo!!! Mnóstwo buziaczków dla Ciebie i Maleństwa!!! Niewiele ponad rok temu (Kola ma 7,5 m-ca) szalałam wprost ze szczęścia. Pamiętam jeszcze to wspaniałe uczucie... Życzę Ci, żeby utrzymywało się jak najdłużej.Pozdrowionka,Magda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Basia70 Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 12:26 Przyłączam się do gratulacji poprzeniczek samych cudownych dni w oczekiwaniu na dzień , w którym zobaczysz Maleństwo Basia z Misią Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asieniek Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 12:39 Dziękuję Wam wszystkim. Szczególnie tym, które musiały się specjalnie zalogować Jeszcze nie ochłonęłam.I pomyśleć, że mój mąż słodko śpi i nic jeszcze nie wie!!!Ale miał ciężką noc i nie mam sumienia Go budzić.Pocieszę się na razie z Wami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teresato To cudowne!!!! IP: *.* 23.05.02, 07:27 Gratuluję i życzę dużo zdrówka dla całej rodzinki!! Dorotka i 32 - tygodniowy brzusio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teresato To cudowne!!!! IP: *.* 23.05.02, 07:30 To naprawde wspaniała wiadomość. Po przeczytaniu Twojego postu przypomniał mi się ten cudowny moment 29 czerwca 2001 roku- 2 niebieskie kreski. Żyzcę Ci tak wspaniałej ciąży jaką ja miałam, a może nawet lepszej. Całuski.Misiek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olunia Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) IP: *.* 22.05.02, 12:48 Gratulacje!Cieszę się razem z Tobą! Życzę Wam obojgu dużo zdrówka!Ola i 6 tygodniowy Kubuś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olaaaa2 Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 13:27 Gratulacje !!!!! wspaniałe 9 miesięcy oczekiwania !! zazdroszcze ci !!! papap ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna72 Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 13:47 G R A T U L A C J E !!! Cieszymy się razem z Tobą! Anka i Kamilek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia1 Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 14:21 Asieniek, moje Ty Słoneczko, jasne że gratuluję, jasne, że życzę wszystkiego najlepszego, jasne, że będę trzymała kciuki, aby wszystko było dobrze!!!!! Kochana, no to jesteś w stanie błogosławionym - BŁOGOSŁAWIONYM!!!! To cud!!!Całuski Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mada_w Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 14:45 Ja też specjalnie się zalogowałam i - GRATULUJĘ !!!Życzę dużo zdrówka.I jak dzidziuś mógłby się rozmyślić wiedząc jak szczęśliwa jest jego mama? no co TyPozdrawiam,Magda mama Mikołajka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janeczka Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 16:34 Asieńku! Gartulacje!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malandzia Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 16:37 A warjuj tylko z głowąmoje najserdeczniejsze gratulacje pozdrawiam was serdecznieinformuj jak rośnie maleństwomalandzia mama M&M Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miśk@ Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 22:20 GGGGGGGRRRRAAAATTTTTTTTUUUULLLLLLAAAAAAACCCCCCCCJJJJJJJEEEE!!!!!!!Dla Ciebie i oczywiście także dla Twojego męża Trzymam kciuki za nastęne eDziecko,by Nas było jak najwięcej Powodzenia!!!!!!!!Buziaki dla Ciebie i Twojego małego orzeszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AnetaLelonek Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 22.05.02, 22:25 wielkie gratulacje Anetka mama Kacperka ( 14 m-cy) i 24 tyg brzusio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorotka25 Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 23.05.02, 07:16 Gratuluję i życzę dużo zdrówka dla całej rodzinki!! Dorotka i 32 - tygodniowy brzusio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asieniek Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Bardzo Wam wszystkim dziękuję IP: *.* 23.05.02, 08:19 To cudowne uczucie dzielić się swoim szczęściem i poczuć, że moja radość jest również Waszą. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje i życzenia, przy takim wsparciu na pewno wszystko ułoży się dobrze i za 9 miesięcy obwieszczę, że przybył nam kolejny edzieckowy bobas.Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: horac Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 23.05.02, 08:23 Asieniek,Kotku, gratuluję!Teraz trzeba będzie nieco ochłodzić temperamenty...Hi, hi, hiTwoja Matyldzia.P.S.Pogłasz się ode mnie po Twoim ślicznym brzuszku.Rozpieszczaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asieniek Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 23.05.02, 08:26 Ale tylko nieco, Matyldziu, tylko nieco ochłodzimy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lionka Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 23.05.02, 08:29 Gorące gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie myśl że dzidziuś może sie rozmyślić..... i to mu powtarzaj ... skoro już sobie siedzi w brzusiu to niech poskacze tam sobie przez 9 miesięcy.... Strasznie sie cieszę razem z Tobą.......Pozdrawiam i całusy dla Ciebie i brzusia .....lionka i 13 miesięczna Nataka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwonaw Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 23.05.02, 10:34 wzruszyłam się....Trzymam kciuki.Iwona, mama 2 letniej Katii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania_b Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 23.05.02, 11:53 Najszczersze!!!!!!!!! Wiem jak to jest czekać.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALena Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 23.05.02, 13:58 Gratuluje, naprawde gratuluje i powiem szczerze zazdroszcze. Mam ciagle cicha chodz slabnącą nadzieje, że może wkrótce do Ciebie dołącze.Pozdrawiam ciepło. I może fakt, że jestem tu dzisiaj pierwszy raz i pierwsze słowa kieruje do szczęśliwej mamy, przyniesie mi szczęście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asieniek Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 24.05.02, 09:26 Jestem pewna, że przyniosę Ci szczęście. Już posłałam po sieci wirusy ciążowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 24.05.02, 09:18 Super!Super!Super! Ja troszkę nie w temacie, czy to pierwszy dzidziuś? Informuj nas co słychać u Ciebie i brzuszka. Tak chciałabym znów to przeżyć. Moja Emilka ma już (dopiero) dwa latka! Cudowny czas! Wszystkiego dobrego. Justyna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysia Re: Nareszcie się doczekałam!!!!! Czekam na gratulacje ;))) IP: *.* 25.05.02, 00:26 Moje gratulacje!!!!I wszystkiego najlepszego.Dorota Poznań Odpowiedz Link Zgłoś