Gość: Ika IP: *.* 16.09.02, 13:49 I jestem magister Wielkie dzięki wszystkim, którzy trzymali kciuki!!! Obrona na 5, praca na 5 (jedna z dwóch najlepszych! ) - przy okazji serdeczne dzięki wszystkim, którzy się przyczynili do tego sukcesu wypełniając dla mnie ankiety Dzięki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: magdasm Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 13:58 Serdecznie gratuluję!A z czego się obroniłaś? Nie byłam na bieżąco niestety ;-( Ale czytam często Twoje posty PozdrawiamMAgda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hermiona Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 14:04 To musi być telepatia - właśnie sobie myślałam, jak Ci poszło - nie, wróć, wiedziałam, że poszło Ci świetnie, ale byłam ciekawa, kiedy się do tego przyznasz!Brawo, brawo i jeszcze raz brawo, pani magister! Monika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ljaworo Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 14:06 Serdeczne gratulacje.Pozdrawiam,Ludek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulcik Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 14:10 GRATULULUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ulcik z rodzinką ps a teraz się odeśpij Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feratu Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 14:18 Ika.. No proszę.. Pani magister.. Przyznaję, że zazdroszczę Heh..Przede mną jeszcze taka długa droga, ale jakby co to na pewno się pochwalę hihihi Serdecznie Ci gratuluję.. Mocno ściskam.. Feratu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aari Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 14:41 Cieszę się całym serduszkiem z Twojego powidzenia. Ika jestem z Ciebie dumna !!!!!!!!!Sama nie wiem co jeszcze napisac ..... ehhhh ...serce mi rośnie buziaki dla żuczkawioleta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wika Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 14:47 ale ci zazdroszcze - ja bronie sie jutro Wikano i gratulacje oczywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Diana-c Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 15:57 Wielka buźka dla Pani MagisterŻyczą Maliniaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARtula_m_Maksa Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 16:33 GRATULACJE Pani Magister!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 17:29 Gratuluję!Napisz mi jaki miałaś temat pracy?Ja mam jeszcze trochę czasu do obrony, ale już mam tremę.Z drugiej strony chciałabym jak najszybciej...Pozdrawiam serdecznie Panią Magister.Mija Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zilka Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 17:54 Ika, gratulacje!!!!Ale w zasadzie to było jasne, mogliśmy byli to w sumie oblać na zlocie w sobotę zilka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 18:59 Pogratulowac Pani Magister najlepszej pracy, no i oczywiscie zdanego egzaminu!!!Kamila Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paloma Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 19:46 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! WIEDZIAŁAM ŻE SOBIE DOSKONALE PORADZISZ!!!! GRATULUJE SERDECZNIE! ....i zazdroszczę, że masz to za sobą...To kiedy oblewamy PANI MAGISTER? jestem w Krakowie do tego piatku, jeśli tylko chcesz to możemy sie wybrać na wieczorną imprezkę!Pozdrawiam, Ania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joanna_S Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 20:01 Gratulacje Pani magister)Joasia z Emilką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cytrynka Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 21:54 Gratuluję!!!Bardzo się cieszęPozdrawiamCytrynka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olaart Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 22:12 Najszczersze gratulacje szanowna Pani Magister od Pani Magister, która wogóle nie pamięta, że jest magistrem, ba! niedawno odkryła, że jest dorosła ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _Su_ Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 16.09.02, 22:31 Brawooooooooooooooooooooo Ikasuperbuziaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AnetaDr Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 07:16 Ika!Ja też dołączam do gratulacji. Bardzo się cieszę, że Ci tak dobrze poszło Pani Magister.BuziakiAneta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BAJBUS Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 08:01 Moje gratulacje!!! Pozdrawiam serdecznie bajbus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lea Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 08:16 Ika - kochanieWIELKIE, GRATULACJE wspaniale, ciesze sie Twoim sukcesem, naprawde i szczerze slonko teraz Ci tylko pozyczyc prostej drogi do gwiazd...caluje - lea Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Isia Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 08:19 Ja również gratuluję Ci serdecznie! I cieplutko pozdrawiam.Ika, jak Ty tego dokonałaś? Nie ukrywam, że jestem pełna podziwu i chętnie usłyszałabym parę rad, jak przez to przebrnąć i wygrać.Isia ps. Wczoraj tę śliczną parę: Ikę i jej cudnego synka można było podziwiać na zdjęciu w GW. Oboje są bardzo fotogeniczni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 09:05 Isia, my w GW...???? Niemożliwe.... A może ktoś mógłby nam przesłać egzemplarz...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Isia Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 10:07 Ika, no chyba się nie pomyliłam, że to Ty. Śliczna szczupła z króciutkimi włosami. Oskarek w czapeczce w niebieskie paski i jasnej kurteczce. A obok siedzi Zilka ze swoją cudną smacznie śpiącą Maluszką.Zdjątko jest niewielkie, bo i sama notka nie imponuje rozmiarami. Strona 9 w Stołecznej.Oczywiście mogę Ci przesłać, jak na razie dzieci mi jej jeszcze nie porwały.PozdrawiamIsia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eBeata Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 08:25 Gratuluję!!!!!!Powodzenia i docenienia /też finansowego / przez szefa.Beata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AgnieszkaLO Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 08:56 Gratuluję Iczko Magistereczko.Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 08:58 Kochani,bardzo, bardzo Wam dziękuję za gratulacje i ciepłe słowa! Na razie chyba jeszcze do mnie całkiem nie dotarło, że to już koniec studiów - no i jak to, nie będzie już sesji??? Egzaminów??? Niemożliwe....... Na razie ciągle jeszcze jestem zakręcona jak twist Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Horska Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 09:11 I ja Ci gratuluję Rok temu też byłam taka szczęśliwa, choć skończyłam tylko trzyletnie studia.I zobaczysz jak zatęsknisz za sesją i tym całym kołowrotkiem Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 09:26 Haga, chyba masz rację... bo ja już zaczynam myśleć, co by tu teraz......... Na razie nie mam szans na dalsze studia, ale za rok....? Może stanę na nogi finansowo i się uda...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trinity Re: OBRONIŁAM SIĘ!!!! IP: *.* 17.09.02, 09:24 Przyjmij i moje gratulacje IkuniuJa - juz tuz po obronie zatesknilam za tym zametem z pisaniem pracy, nieprzespanymi nocami przy komputerze, tabelkami, zdjeciami. Mialam super temat dla mnie i tak mnie wciagnelo... Ale po miesiacu odetchnelam ze juz mam to za soba...Renata Odpowiedz Link Zgłoś