Zawsze narzekacie na teścipowe i mysle że pewnie macie rację, ale ja mam
wspaniałą teściową. Jak trzeba pomoże, a nawet wczoraj kupiła mojej córeczce
krzesełko do karmienia. I tak naprawdę nie mam na co narzekać...

Oby wiecej
takich teściowych.
www.aleksandraikonrad.blog.onet.pl