quicherchetrouve 06.04.07, 08:41 ??? na tej stronie widzę 3 które już na KMW były? nie umiecie same myśleć czy co? Uczepiłam się już tak świątecznie DDDD Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anetina Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 08:44 nie wiem, co to jest KMW moge sie domy slać, ze twoje forum!? ale może te wątki są zżynane tam przez ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 08:47 nie, nie są tam zżynane tylko TUTAJ Klub Matek Wyrodnych Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: a skąd wiesz ? n/t 06.04.07, 08:52 bo mam oczy i widzę, i czytać tez umiem, a Ty co taka nieprzytomna od rana? Odpowiedz Link Zgłoś
anetina Re: a skąd wiesz ? n/t 06.04.07, 08:56 bo ja nie widzę powtarzającego się wątku Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 08:52 A nawet jeśli są żżynane, to co z tego? Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 08:53 no to tylko pytam czy tak trudno coś samemu wymyślić? Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 08:54 ekstra czy nie ekstra, ale własny no nie? PP Odpowiedz Link Zgłoś
sir.vimes Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 08:59 A IMHO czasem warto przekleić wątek z jednego forum na drugie - ma się możliwość podyskutować z innymi ludźmi, w szerszym lub węższym gronie. Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 09:00 wiem o tym, ale dziwnie się czyta na jednym forum coś a na drugi czy trzeci dzień widzi sie praktycznie identyczny wącik na drugim lubionym i czytanym forum takie de ja vu mam przynajmniej raz w tygodniu Odpowiedz Link Zgłoś
owianka Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 09:19 Kochana, weź pod uwagę, że KMW to elitarne forum zamknięte , i jeśli kogoś temat zaciekawi (co w przypadku poruszanych tam u Was tematów jest całkiem prawdopodobne) i chce sobie o nim podyskutować, to musi go tu przekleić, bo co mu innego pozostaje? Wiesz, wolność słowa, te rzeczy. No, rzeczywiście, mógłby dodać "© KMW", ale może dodaje? Nie mogę sprawdzić, bo chwilowo nie kojarzę żadnego takiego tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 09:20 jakie tam elitarne? zwykłe forum pełne cudownych babek takie samo jak i to Odpowiedz Link Zgłoś
owianka Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 09:27 Ale zamknięte - i tu leży pies pogrzebany Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 09:30 zamknięte??? Odpowiedz Link Zgłoś
owianka Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 09:34 Ano zamknięte forum.gazeta.pl/forum/73,46481,1540823.html?f=34708 Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: ty rzeczywiście ekstra watek wymyśliłaś :D 06.04.07, 10:28 ))) nic więcej nie napiszę. usmiałam sie))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 09:37 He he he - a na KMW to może nie są linkowane posty z innych forów z dopiskiem "a jak wy podchodzicie do tego tematu" i wielopostową dyskusją? Przyganial kociol garnkowi, a sam smoli Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 09:41 mika!!! psujesz mi jatkę świąteczną DDD Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 09:50 O. Tego to mi nikt jeszcze na forum nie zarzucił, calkiem nowe doswiadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
oxygen100 Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 09:41 no jak to?? przeciez wszyscy wiedza ze myslenie boli i zuzywa energie, ktora mozna spozytkowac lepiej bo np. na laktacje) Glowa tez jest pozyteczna bo sie nia je Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 22:27 oxygen100 napisała: > no jak to?? przeciez wszyscy wiedza ze myslenie boli i zuzywa energie, ktora > mozna spozytkowac lepiej bo np. na laktacje) Glowa tez jest pozyteczna bo sie > > nia je Zapomnialas dodac ze jeszcze do robienia laski lub minety. To juz kolejny watek i twoja "niesmiertelna" , w zalozeniu oryginalna i jakże zabawna odpowiedź. Nie chce sie czepiac, ale troszkę przewidywalne i monotematyczne te twoje odpowiedzi Oxy; czyzbys szkodowala uzywac głowy do wymyslania nowych tekstów, bo znalazłas dla niej inne zastosowanie?P Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 06.04.07, 22:30 A jezeli chodzi p pytanie autorki to proste. Ludzi wiele ale poruszane tematy ciągle te same. I moze sie zdarzyc zbieznosc tematów. Bo ile razy mozna wymyslic oryginalny temat na problem z teściową czy mężem? W koncu na KMW rozmawiacie o tym samym, tylko w węższym gronie. A z tego co pamiętam,to wy przodujecie w powielaniu co smakowitszych watków z innych forów. Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 06:42 masz dowód? z tego co kojarzę dziewczyny poruszając dany temat omawiany na innym forum podają linka ze źródłem a tutaj często tylko forma zdania jest zmieniona i wychodzi na to, że same myślicie Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 08:17 Nie wiem gdzie ty to wyczytałas ale ja niegdy nie wyglądam jakbym sama myslalaP To potwarz i podłe oszczerstwo jest. A myslalam ze jestes miła osobą. Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 11:40 źle myślałaś, jestem wredną , zakompleksioną osobą, którą wyżywa sie na innych rozładowując swoją niechęć do wszystkiego co się rusza DD Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Jusytko :) 07.04.07, 01:03 Nieskromnie stwierdzam, że forum KMW nie potrzebuje reklamy, a ten wątek z całą pewnością nie miał służyć popularyzacji naszego forum (zwłaszcza, że nowych osób i tak nie przyjmujemy na razie) DDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
mama_idalki Re: Jusytko :) 07.04.07, 01:33 Tak, tak Kotula- my wiemy Przyznaj się, że po prostu dawno nie było głośno o KMW i trzeba się jakoś reklamować, żeby ludziska nie pozapominali PPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: Jusytko :) 07.04.07, 01:39 mama_idalki napisała: > Tak, tak Kotula- my wiemy Przyznaj się, że po prostu dawno nie było głośno o KMW i trzeba się jakoś reklamować, żeby ludziska nie pozapominali PPPPP No pacz, kochana, rozszyfrowałaś mnie, w pierś obfitą się biję i przyznaję ci rację <zawstydzona>. Jak tak dalej będzie cicho, to chyba trzeba będzie podpisać ten kontrakt z Faktem na cykl reportaży o życiu Wyrodnych, trudno się mówi, tonący brzytwy się chwyta... Odpowiedz Link Zgłoś
mama_idalki Re: Jusytko :) 07.04.07, 01:43 A to jeszcze nie podpisane?? Kurczę, a już dziewczyny nowe kiecki kupują i kosmetyczki rezerwują.. Weź lepiej szybciej to załatw, bo z żalu się potną.. Nie możesz nam tego robić!! Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: Jusytko :) 07.04.07, 02:01 Łomatkoboska, nowe kiecki? A po co im kiecki? Niech na solarium lepiej lecą blade cycki opalać... PP Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Kotula 07.04.07, 06:42 no kurde, popsułaś mi poważną rozmowę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 12:23 Co robicie z tymi tematami, przepraszam? )) Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 12:32 miało być zżynacie a Ty nie jesteś wstanie sie domyślić? Odpowiedz Link Zgłoś
anetuchap Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 14:26 Guicherchetrouve trochę przesadzasz Ja nie odbieram tego jak ściągania wacików,ale jako chęć rozmowy na ten sam temat w miejscu,gdzie wszyscy mogą się wypowiedzieć. Pomyśl,ktoś przeczyta fajny wacik na KMW i aż świerzbią go paluchy,aby dołożyć swoje 5 grosze,ale niestety nie może bo forum jest zamknięte. I wtedy zakłada wacik tutaj,gdzie może wypisywać się na dany temat i dyskutowac z innymi,czego na KMW nie da rady zrobić. Nie róbmy już z KMW takiego wyjątkowego forum,że wszyscy czytają i uważają tamtejsze waciki za arcyciekawe i dlatego kopiują. KMW jest forum jak każde inne,tyle że zamnknięte. Zresztą i Wyrodnym zdarza się popełnić plagiat wacikowy. I to nie tylko w przypadku,gdy ktoś linkuje cudzą wypowiedź i na ten temat chce gadać. Dla mnie to nic złego,sprawa oczywista. A w ogóle,to może założycielka wacika,który też był na KMW w ogóle KMW nie czyta,tylko przyszedł jej do głowy taki sam temat? Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 14:43 anetuchap napisała: > Nie róbmy już z KMW takiego wyjątkowego forum,że wszyscy czytają i uważają > tamtejsze waciki za arcyciekawe i dlatego kopiują. Anetuchap, zdrajczyni podła ty, ty, ty!!!! ;-PPP Jak moooożesz!!!!???? ;P Za karę nie wystąpisz w Fakcie, ooo. Możesz już wystawić na allegro swój karnet do solarium PPP Odpowiedz Link Zgłoś
hexella Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 15:19 jest pewna subtelna różnica między forum zamkniętym a ukrytym Odpowiedz Link Zgłoś
quicherchetrouve Re: dlaczego tak żżynacie tematy postów z innych 07.04.07, 17:27 jej, Anetuchap przecież to tylko jaja wielkanocne sobie robię nie zauważyłaś że się droczę? Odpowiedz Link Zgłoś