Dodaj do ulubionych

piątek, 20.07

20.07.07, 07:19
Dzien dobry!
zapowiada sie ciekawy i meczacy dzien ;P nie dosc ze obudzono mnie o 6.15, to
ide do pracy na 8 godzin, a zaraz potem pedze na grilla... trzeba sobie dzien
zapelnic coby smutno bez dziecka nie bylo...

czkam na list z mojej uczelni ze szczegolami... juz sie nie moge doczekac smile
Obserwuj wątek
    • aniulek87 Re: piątek, 20.07 20.07.07, 07:52
      witam!
      u nas dzisiaj chyba nic ciekawego sie nie bedzie dzialo ale za to jutro idziemy
      na ur do znajomychsmile
    • oleesiaa Re: piątek, 20.07 20.07.07, 10:16
      Dzień dobry!

      Dziś wstaliśmy o 5.50, przetrzymałam jeszcze Krzysia do 6.30, później już
      wyraźnie dawał mi do zrozumienia że nudzi mu się i potrzebuje większej uwagi i
      na pewno nie ma już ochoty leżeć a co dopiero spać. No więc trzeba było wstać z
      ciepłego wyrasad
      Zapowiada się dzień jak co dzień, pogoda ładna więc zaliczymy spacerek do
      centrum, może wywołam parę naszych zdjęć na papier. Podczas drzemki planuję
      zrobić roladę z truskawkami, wczoraj kupiłam całą gazetkę z pomysłami na wypieki
      więc koniecznie dziś z niej skorzystam. Wieczorem planujemy iść do kina jak mały
      zaśnie, mam nadzieję że wypali bo mam ochotę się wyrwaćsmile
      Mały ma teraz drzemkę, ja kończę i biegnę pod krótki prysznic zanim się zbudzi!

      Ps. Może ktoś mi pomoże gdziekolwiek umieścić zdjęcia żebym mogła się pochwalić
      moim przystojnym Krzysiem?

      Pozdrawiam! =*
    • joanb333 Re: piątek, 20.07 20.07.07, 11:33
      Teraz jestem w pracy a Kasia u babci. Upał znowu..... Potem zakupy na nowy
      tydzień, bo jutro nie będzie czasu.A wieczorem prace koło domu ciąg dalszy.
      • gosia1510 Re: piątek, 20.07 20.07.07, 20:17
        a my dzis pojechalismy do zoo. Było super
        • anulkas86 Re: piątek, 20.07 21.07.07, 13:44
          a myśmy z synkiem byli nad wodą- mały szaleje w wodzie strasznie. A po południu
          z tego względu że rodziców nie ma moje rodzeństwo i ja pozwoliliśmy sobie na
          imprezke- grill + później imprezka w domu. Nie wiem jak sąsiedzi to znieśli...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka