Dzien dobry!
zapowiada sie ciekawy i meczacy dzien ;P nie dosc ze obudzono mnie o 6.15, to
ide do pracy na 8 godzin, a zaraz potem pedze na grilla... trzeba sobie dzien
zapelnic coby smutno bez dziecka nie bylo...
czkam na list z mojej uczelni ze szczegolami... juz sie nie moge doczekac