mieczyslawww
11.08.07, 22:14
Każdy by chciał mieć tak sielankowe życie jak jest opisane.
Ale realia mamy inne.
Sam fakt że posiada sie internet w tym kraju jest luksusem.
Panstwo ma w dupie tych co wyemigrowali za chlebem .
Nie poprawia sytuacjii materialnej obywatela ,te podwyżki to obłend.
Zbliżamy się do zachodu cenami i widać jak społeczeństwo jest cienkie a kraj ubogi.Praca ekspedientki albert Polska około 900zł to jest około 260 euro .Pracownica marketu albert Holandia 2100 euro.
tej kobiecie życze kolorowych snów bo ma oczym śnić .Bo Polki mogą snić by nigdy w życiu nie wykożystały je mafie pracodawców Polskich.
Śpij muj bananowy kraju polecam wam teraz totalitaryzm kościelny ,polska kocha totalitaryzmy.Nie zapomnicie prywaciażom zrobić ulgi bo oni nie mają co jeść.Pa debilny kraju.