Dodaj do ulubionych

Witam sie:)

11.01.08, 23:15
Sonia,przyszla Mama dopiero sie wita smile
Nie lubie tych powitan dlatego pytajcie,odpowiem na wszystkosmile
Jestem z okolic Lublina,7 miesięcy temu skonczylam 16 lat smile Teraz jestem w 28
tygodniu ciąży i oczekuje coreczki smile Z Moim chlopakiem za tydzien mija rok i
5 miesiecy jak jestesmy razem smile Ciąża mimo iż nieplanowana,jest dla Nas teraz
najpiekniejszym czym moze byc smile
Obecnie mieszkam z Rodzicami,Chłopak pracuje,ja bede konczyla
technikum...Potem jakis kurs...Ale jak narazie,skupiam sie na ciąży itp. smile

Pozdrawiam!smile
Obserwuj wątek
    • emilka_net Re: Witam sie:) 12.01.08, 14:03
      Witam Cie ja też miałam tyle lat o Ty kiedy urodziłam teraz mój
      szkrab ma 2,5 roku nie wyobrażam sobie życia bez niego.
      Pozdrawiam odzywaj się czesto
      • aneta871 Re: Witam sie:) 14.01.08, 10:37
        Witamysmile Ja jestem Aneta mam 20 lat i prawie dwuletnią Karolinkęsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka