Dodaj do ulubionych

rebus.. troche ruszmy glowami:)

30.10.08, 19:58
w3crew.net/rebus2/rebus2.html
na 4 stoje nie wiem a wam jak poszlo??
Obserwuj wątek
    • dlania Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:11
      4? Ty lepiej powiedż co to jest to drugie!wink
      • dlania Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:14
        Cofam pytanie, grunt to funkcjonalny analfabetyzm - zwierzecia szukam od pięciu
        minut zamiast rosliny...
        • przyszla_mama22 a masz 4??? 30.10.08, 20:17
          • michasia24 Re: a masz 4??? 30.10.08, 20:18
            co to jest ta 2jka?
            • dlania Re: a masz 4??? 30.10.08, 20:22
              Nie mam 4, bo nie mam 3.wink Co za cholera - pora, pory, poranek, poranny,
              porabend, tanczpora, ki czort!!!?
              • clio_1 Re: a masz 4??? 30.10.08, 20:25
                też na tym stoję
            • michasia24 Re: a masz 4??? 30.10.08, 20:23
              aaaaaaa tatarak!
    • bweiher Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:23
      Pierwsze trzy bez zająknięcia ale faktycznie to czwarte....myśle i myśle a tam
      cały czas "buuu..."
      • dlania Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:26
        powiedz mi 3, nie bądź taka
        • bweiher 4 pory roku :)) 30.10.08, 20:28
          A ty mi powiedz 4 smile
          • dlania Re: 4 pory roku :)) 30.10.08, 20:31
            Kurna, ja za mało dowcipna jestem na te rebusywink))))
            • przyszla_mama22 wpadl juz kos na 4???? 30.10.08, 20:34
              • bweiher Re: wpadl juz kos na 4???? 30.10.08, 20:43
                ja jeszcze nie,chociaż nawet męza pogoniłam do wysiłku umysłowego.
                • patrice7 Re: wpadl juz kos na 4???? 30.10.08, 20:44
                  jeny wy o 4 ja na 1 utknęłam big_grin
                • zebra51 i co z tymi porami??? 30.10.08, 20:45
                  hę?
                  • patrice7 Re: i co z tymi porami??? 30.10.08, 20:47
                    powiedzcie 1 bo nerw przyjdzie wink
                    • zebra51 wrona :) 30.10.08, 20:48

                      • patrice7 Re: wrona :) 30.10.08, 20:49
                        o masakro ! niby po czym można poznać? hehe
                        • patrice7 Re: wrona :) 30.10.08, 20:50
                          2 widze jeszcze lepsza haha ,nie nadaje sie do takich rebusow haha
                • dlania Re: wpadl juz kos na 4???? 30.10.08, 20:47
                  ja dwoje znjomych zatrudniłam, i nic.
    • lady_sphinx Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:44
      Do bani - utknęłam na 3
      • kawad Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:47
        No o policz ile tych porów (pór) jest smileA dla kochających łamigłówki
        polecam www.zestriddle.ovh.org. To jest dopiero coś !!!!!
      • ela82 Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:47
        no zlitujcie sie - co to jest to 3?
      • bweiher Aaaa!!! Jestem świetna!! 30.10.08, 20:47
        Mam 4!
        • dlania Re: Aaaa!!! Jestem świetna!! 30.10.08, 20:50
          Coś z banią?
          • patrice7 dlania 30.10.08, 20:52
            To do mnie?
            Wieczorem juz niestety tak wink
            • dlania Re: dlania 30.10.08, 20:54
              patrice7 napisała:

              > To do mnie?
              > Wieczorem juz niestety tak wink

              wink
              Ty nie dowcipkuj tylko mysl abstrakcyjnie!
        • chmurka_257 Re: Aaaa!!! Jestem świetna!! 30.10.08, 20:50
          świetna byś była gdybyś i nam powiedziałabig_grin
    • przyszla_mama22 qrde no maz juz si epoddal i dlaej stoje na 4 30.10.08, 20:48
      • fiola1 Re: qrde no maz juz si epoddal i dlaej stoje na 4 30.10.08, 20:51
        Jestem głupia ale wytłumaczcie czemu wrona?
        • anek130 Re: qrde no maz juz si epoddal i dlaej stoje na 4 30.10.08, 20:52
          bo leci kra smile

          Ania
        • mamaemmy Re: qrde no maz juz si epoddal i dlaej stoje na 4 30.10.08, 20:52
          fiola1 napisała:

          > Jestem głupia ale wytłumaczcie czemu wrona?
          po leci KRA , wrona robi kra kra smile

          Ja stoje na 4
        • chmurka_257 Re: qrde no maz juz si epoddal i dlaej stoje na 4 30.10.08, 20:52
          bo robi KRA big_grin
        • deela Re: qrde no maz juz si epoddal i dlaej stoje na 4 30.10.08, 20:53
          bo to kra
          i leci
          a jak leci i jest KRA
          to mus ze wrona smile
          • kawad Re: qrde no maz juz si epoddal i dlaej stoje na 4 30.10.08, 20:57
            no wrona. Ale ja najpierw wpisałam kruk, dopiero porem wrona smile Kruk
            bardziej mi się z KRA kojarzy smile
    • deela Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:52
      uwaga podaje rozwiazania
      ak ktos chce sie sam bawic to niech nie czyta
      rozwleke tego posta zebyscie przypadkiem nie podejrzaly nastepnej odpowiedzi:

      wrona
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      tatarak
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      cztery pory roku
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      miec glowe na karku
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      szatan
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      wahadlowiec
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      przekaz podprogowy
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      koszula
      • lady_sphinx Re: rebus.. troche ruszmy glowami:) 30.10.08, 20:55
        no świetnie - to ja ide spać
        • bweiher No i po zabawie :( 30.10.08, 20:58

          • deela Re: No i po zabawie :( 30.10.08, 21:01
            ale ale drogie panie
            kto kazal czytac?
            moglyscie tylko 4 podejrzec :o
            ciekawskie babska
            • bweiher :)) 30.10.08, 21:05
              Taka już natura smile)
      • przyszla_mama22 milej zabawy i dobrej ncoki papap 30.10.08, 21:02

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka