majmajka
21.01.09, 10:42
Kto wie jak to wlasciwie jest z oglaszaniem epidemii? Z czym to sie wiaze, ze oni tak sie przed tym faktem wzbraniaja???
U nas choruja juz prawie wszyscy... Nie zadne przeziebiebia! Grypsko pelna geba. Podobno wczoraj zgloszono do Sanepidu... W calej Polsce jest podobnie, a oni tylko: "To jeszcze nie epidemia"...To ja sie pytam : kiedy bedzie epidemia?