miola
30.12.03, 12:11
Jako nastolatka co roku postanawiałam "zmienić moje życie" z każdym nowym
rokiem i muszę przyznać, ze chociaż mam już 33 lata. dwoje dzieci itd, to tak
w 100% z tego nie wyrosłam. Oczywiście nieodmiennie pierwsze miejsce na mojej
liscie postanowień zajmuje "schudnąć ... kg" - z jakim skutkiem to się
domyślacie skoro co roku, potem są też inne. No i chciałam zapytać, czy ktoś
jeszcze i jakie - u mnie w tym roku pojawiło się "dbać o dłonie i stopy".
Jeżeli robicie takie postanowienia, życzę wytrwałosci, jeżeli nie -
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.