Gość: BIAŁO-ZIELONI IP: *.chello.pl 30.09.09, 22:27 będzie kompromis!~! gratki!!~! a śledzie to naprawdę nia mają nawet resztek honoru~~~!!! żółto-niebieskie błazny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sss Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 30.09.09, 22:41 Błazny ze śledziowa, wtrącają się w nie swoje sprawy. Parodia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -=ALC=- Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.09, 07:51 jakbyście sobie budowali stadion z klubowej kasy to możecie krzesełka zrobić nawet różowo-fioletowe ale stadion w dużej części będzie finansowany z podatków wszystkich Polaków w tym i moich więc buda betonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gda Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.moebius.pl 01.10.09, 09:52 z moich podatków jest budowany stadion w gdyni podobno NARODOWY stadion Rugby i żądam aby był biało-czerwony! a nie żółto-niebieski co to Ukraina!? Dlaczego tak nie protestujecie w tym temacie????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 01.10.09, 11:03 Tak na szybko przyjmijmy, że dotychczasowy koszt stadionu to 650 mln zł i z tego 150 z kasy państwa. 150mln/38mln=4zł na każdego Polaka. 500mln/0,45mln=1111zł na każdego gdańszczanina. Czyli mieszkańcy Gdyni płacą 1mln na stadion, a mieszkańcy Gdańska 500mln - takie są proporcję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areczka Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 30.09.09, 22:53 Ja proponuję iść na całość. Wielki napis z krzesełek: JACEK, JESTEŚMY Z TOBĄ Odpowiedz Link Zgłoś
schrozen Gra w kolory Baltic Areny 30.09.09, 22:57 Tez uwazam,ze krzeselka powinny byc w kolorze bursztynowym.Co bedzie jak Arka bedzie brala udzial w europejskich pucharach i bedzie grala na tym stadionie? Napewno po meczu zielone wyrwa i zniszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danziger Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 30.09.09, 23:01 po prostu hołoty nie wpuszcza się na salony Odpowiedz Link Zgłoś
maquis.drake Re: Gra w kolory Baltic Areny 01.10.09, 12:16 O ile dobrze pamiętam, rasistów też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SOPOT Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 30.09.09, 23:02 arka w europejkich pucharach może zagrać tylko na playstation ten list stowarzyszenia rolmopsów to tylko potwierdzenie żenaday jaką reprezentuje ten klubik i jego śmieszni "kibice" wara od stadionu w Gdańsku!~!~zajmijcie się przedbudową stadionu Bałtyku który ukradliście; a najlepiej wróćcie na swój stadion czyli korty tenisowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzdury piszecie Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.moebius.pl 01.10.09, 09:56 schrozen! a co bedzie jak Orkan Rumia bedzie grał w LM?? Albo co gorsza Izolator Boguchwała bedzie w półfinale LE??? Co wtedy ? Stadion jest w Gdańsku i bedzie tam grać gdańska drużyna, która ma wielu kibiców wsród gdańszczan to oczywiste i innego klubu jak LECHIA nie widać. Zapro Ujeścisko czy gedania to klubiki marginalne (uprzedzam już bzdurne teorie: a co bedzie jak Polonia Gdańsk....) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dee Gra w kolory Baltic Areny IP: 89.72.114.* 30.09.09, 23:01 pójdźmy na kompromis (ponieważ nie będzie to docelowo stadion lechii a ma slużyć celom "wyższym"): krzesełka w kolorze różowym plus napis "budyń". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filet z dorsza Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 30.09.09, 23:21 Śledź to niższy gatunek człowieka, brakujące ogniwo między koczkodanem a pawianem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: 96.18.162.* 01.10.09, 01:20 prezydencie bierz przyklad z podobnych stadionow na swiecie.naleza do miast i ich otoczenia.czy Lechia np.bedzie jeszcze istniec,to wielki znak ?,a stadion w uzyciu byc bedzie.wiec patrz z perspektywa i w swych decyzjach badz prezydentem z wizja,z uklonem dla wszystkich jednakowym.nie poddawaj sie niczyjej presji.i tak trzymaj.bo nikt inny nie bedzie tego stadionu wlascicielem,prucz calego miasta i jego wszystkich podatnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~Reda Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 01.10.09, 01:28 "prucz"? kazik zajmij się lepiej nauką poprawnej polszczyzny!~! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gdańszczanin Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.moebius.pl 01.10.09, 10:23 kazik! masz rację! brac przykład ze świata, tam są stadiony miejskie w barwach klubów z tego miasta, poszukaj w necie (99%) Ps. w jakich barwach bedzie stadion w Poznaniu? proponuje tam poprotestujcie... zaczynając: :Jako podatnik sprzeciwiam sie...." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytia kolory krzeselek? IP: *.ip.jarsat.pl 01.10.09, 04:11 i tak kibice je polamia i powyrywaja-jak patrze na marnotrawstwo pieniedzy-blokada ruchu drogowego te setki policjantow dziesiatki samochodow,helikopter-jaka to kasa idzie w bloto-tylko po to aby kibole sie nie pozabijali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek_k Re: kolory krzeselek? IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.09, 07:43 a jaka kasa idzie w bloto przy kazdym koncercie na wiecej niz 1000 osob, matko boska ochrona, conajmniej 4 policjantów na 10 wizdzów, conajmniej 1 ambulans na kazde 15 osob na koncercie, utrudnienia w ruchu, zakorkowane miasta.... a przy obchodach rocznic historycznych 1- szego wrzesnie przez trase Sopot-Gdańsk to była mordęga... ze juz nie wspomne o jarmarku dominikanskim... jaki z tego wniosek ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek_k Re: kolory krzeselek? IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.09, 07:43 * 1 ambulans na kazde 150 osob Odpowiedz Link Zgłoś
elve Re: Gra w kolory Baltic Areny 01.10.09, 08:43 dyktat kiboli. Adamowicz, kolejny minus. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymek Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.adsl.alicedsl.de 01.10.09, 13:30 1) dla ciemie nie Adamowicz a pan prezydent Adamowicz 2) nie kiboli a kibiców 3) to chyba lepsze niż takich śmierdzących tępych bab jak ty? ps. dlaczego są usuwane posty w których jest prawda a taki szmatławy jak elve zostaje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gda Gra w kolory Baltic Areny IP: *.bl.pg.gda.pl 01.10.09, 09:12 Co to za szkaradne propozycje !!! Zdecydowanie pozostawić pierwotne kolony nawiązujące do bryły bursztynu. Od kiedy kilku kibice, jakieś stowarzyszenie "sympatyków lechii" decyduje o wyglądzie plastycznym całego stadionu. O ile dobrze rozumiem, na dzień dzisiejszy właścicielem przyszłego stadiony jest miast GDAŃSK. I gdyby wziąć pod uwagę tylko barwy zawarte w herbie miasta - lwy - to widnieje tam kolor żółty i czerwony, a na pewno brak zielonego. Ponadto nie skazujmy przyszłego głównego użytkownika stadionu na zielony kolor lechii, gdyz choćby przyszły potencjalny główny użytkownik (właściciel) np. LOTOS nie kojarzy sie z barwami szarozielonymi, a kolorem żółtym i czerwonym. A jak śmiesznie brzmi np.: Lechia Arena w porównaniu do LOTOS Arena. Jeszcze raz - BURSZTYN TO PIĘKNO !!! Panie Prezydencie, proszę nie przekombinować!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.org.all.de 01.10.09, 09:44 Pozwolę się nie zgodzić. Kibice tak jak Ty mają prawo się wypowiadać, prawa do wypowiedzi nikt nie może zabronić ani Tobie ani nam. Mi się podoba propozycja Biegu, jest zdecydowanie lepsza niż z ankiety na stronach Gdańska, tam to pachniało prowokacją. Piszesz że dopuszczasz barwy miasta, zwróć że dotychczas kolory nie nawiązywały do kolorów miasta, to że były użyte krzesełka w różnych odcieniach czerwonego/pomarańczowego nie znaczy że to miało symbolizować Gdańsk. Sam piszesz że „przyszły potencjalny główny użytkownik (właściciel) np. LOTOS nie kojarzy się z barwami szarozielonymi, a kolorem żółtym i czerwonym” Widzę że mylisz pojęcia użytkownik z właścicielem, na politechnice nie wykładają prawa więc trudno. Ale słusznie zwracasz uwagę na użytkowanie. Odpowiedz w takim razie jak Lotos ma użytkować ten stadion? Skład paliw tam zrobi? Imprezy integracyjne? Lotos nigdy nie będzie głównym użytkownikiem części piłkarskiej, może wynajmie sklepy w części handlowej ale tam nie będzie widział krzesełek. Na stronie wykonawcy (www.euro.gdansk.pl/) i być może zarządcy stadionu po wybudowaniu masz informacje: Stadion na Letnicy Kraj: Polska Miasto: Gdańsk Klub: KS Lechia Gdańsk Pojemność: 44 000 widzów Wymiary: 236 x 203 x 45 metrów Powierzchnia działki: 33,9 ha Powierzchnia użytkowa: 36 600 m2 Projekt: RKW Rhode Kellermann Wawrowsky Czas budowy: 2008 - 2010 Koszt: 645 mln zł Widzisz że nie ma tam Lotosu, jest Lechia, nie ma roli przypisanej ale skoro to stadion to łatwo się domyśleć że będzie tam grała, użytkowała co najmniej 15 razy w roku. Piszę co najmniej bo taki jest terminarz ligi, jeśli ktoś powie że to mało to niech wskaże pewne wydarzenia które dadzą w sumie więcej imprez. Więc sam widzisz ze to głównie Lechia będzie użytkownikiem. Każdy może mieć swoją opinię, bo mieszka w Gdańsku, trójmieście, na Pomorzu, w Polsce. Oraz płaci podatki. Jak widzisz podstaw do zabrania głosu jest wiele, ale tylko kibice są zorganizowani, nie ma społecznego komitetu obrony żółtych krzesełek. Są głosy na forum. Dlaczego? Bo tak naprawdę oprócz kibiców nie tu Interesariusz. Twój zaś komentarz o śmiesznej nazwie są już poniżej krytyki, jak ja kończyłem PG to takie argumenty by dyskredytowały studenta. To jak by Tobie napisać „nie będę z Tobą rozmawiał bo masz śmieszne nazwisko”. Są ludzie w Polsce dla których nazwa naszej uczelni przy nazwie PW czy AGH brzmi śmiesznie, trzeba ciężką pracą im pokazać co znaczy PG. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pikuś Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 01.10.09, 09:19 - CHCIELIBYŚBY, by właśnie na ten wariant zdecydował się prezydent Adamowicz - mówi Marcin Jadwiszczok, rzecznik Lwów Północy. - Oczywiście NASZYM CELEM BĘDZIE, by taki napis powstał - mówi Jadwiszczok. Tak Panie Adamowicz, zróbcie wszystko tak jak chcą kibole. Zmieńcie jeszcze zewnętrzną okładzinę na biało-zieloną, machnijcie tam napis Lechia albo Green Arena... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Lechii Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.moebius.pl 01.10.09, 10:20 pikuś skoro ty mnie nazywasz kibolem ja moge powiedziec co na temat twojej matki, ale nie bede sie zniżał do twojego poziomu. Polemika z tobą to marnowanie czasu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gdańszczanin znowu szczekają ci co nie bedą chodzić na stadion IP: *.moebius.pl 01.10.09, 09:49 To stadion dla nas, gdańszczan-kibiców piłkarskich, czyli kibiców Lechii GDAŃSK. A wyzywać od kiboli możecie do woli, wasza kultura widac jest na wysokim poziomie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Do kibiców Arki IP: *.chello.pl 01.10.09, 11:39 Czy list wysłany przez was do Adamowicza jest dostępny w sieci? Jeśli nie, to opublikujcie go. Co za wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
kibol_antystec Re: Do kibiców Arki 01.10.09, 12:28 maquis.drake napisał: > Jaki list? "..ostatnio do Adamowicza przyszedł list ze stowarzyszenia kibiców Arki Gdynia. Apelowali, by krzesełka na gdańskim stadionie pozostały bursztynowe.." żenada; żółto-niebieskie błazny!~! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xo Co to za prywata ? IP: *.chello.pl 01.10.09, 13:38 Stadion w Letnicy budowany jest m.in. z naszych podatków, pieniędzy tzw. publicznych, a Lechia Gdańsk to klub prywatny, należący do jakiegoś człowieka z Wrocławia. Jakim prawem Gdańsk robi prezent firmie prywatnej z publicznych pieniędzy ? Tylko patrzeć jak zainteresuje się sprawą CBA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonifracy Re: Co to za prywata ? IP: *.podgorny.cz 01.10.09, 14:08 Więc ja barani łbie chcę by krzesełka były zielone. Jakim prawem państwo dopłaca do teatrów, szkół, transportu miejskiego, ogrzewania dla ubogich? Jakim prawem Polska funduje stadion reprezentacji która podlega prywatnemu związkowi PZPN, nad którym nikt nie ma kontroli? Dlaczego wydano publiczne pieniadze na twoją edukację a ty je zmarnowałeś? A jakie twoje podatki były? Kilka złotych od z opodatkowania jaboli, ale to za mało by móc zabierać głos. Odpowiedz Link Zgłoś
schnier Gra w kolory Baltic Areny 01.10.09, 14:38 Zgadzam się w pełni. Adamowicz : kolejny minus. Brak wizji, miękkie ciasto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A1 Jak w "Misiu", gdzie dyletant przestawiał blok IP: *.chello.pl 01.10.09, 15:04 z jeziorem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a1 Re: wróc nie w Misu a w Poszukiwany-Poszukiwana IP: *.chello.pl 01.10.09, 15:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: owner Gra w kolory Baltic Areny IP: *.grupalotos.pl 01.10.09, 15:05 ki napis byłby zawsze widoczny w końcu górne rzędy puste na zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
danz Re: Gra w kolory Baltic Areny 01.10.09, 15:34 IP: *.grupalotos.pl mamy głos jednego z potencjalnych użytkowników, niech żyje Lotos! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciekkk Gra w kolory Baltic Areny IP: *.crowley.pl 01.10.09, 15:35 pomijając kwestie finansowe i kibicowskie - skoro nie przeszkadza nikomu zielona trawa, to czemu mają przeszkadzać zielone krzesełka.To naprawdę w niczym nie zepsuje projektu. Obejrzyjcie sobie makietę (była na lotnisku, teraz jest w centrum familia, na przeciw olivii) zielone jest ładne:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo77 Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.chello.pl 01.10.09, 22:29 pamiętam tą makietę z lotniska, ale tam chyba nie było bursztynowych krzesełek na niej. Familia to tam, gdzi kiedyś była Ikea? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mik Re: Gra w kolory Baltic Areny IP: *.centertel.pl 02.10.09, 12:05 tak, to tam. na makiecie są szare trybuny, ale to raczej taka wersja robocza niż finalna wizja projektantów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobby X !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko nie szare!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.lns1-c13.telh.dsl.pol.co.uk 01.10.09, 16:51 mogą być już ostatecznie zielone. Szary kolor zleje się optycznie z betonem i powstanie wielka, pusta BETONOWOPODOBNA przestrzeń, która zniszczy pięny, lekki projekt stadionu... najlepszy przykład - stadion Korony. szare krzesełka wyglądają jak g...o osobiście preferuję kolor bursztynowy (każdy kto ma choć trochę poczucia smaku i wrażliwości na kolor powie to samo) a na Lechię jeżdżę od 23 lat... ADAMOWICZ nie daj się garstce fanatyków - oni SAMI NIE ZAPEŁNIĄ tego stadionu... Lechia ma kibiców, którzy będą ją oglądać bez względu na kolor krzesełek. STADION MA SŁUŻYĆ CAŁEMU GDAŃSKOWI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mądry przed szkodą tylko zielone IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.10.09, 17:15 (każdy kto ma choć trochę poczucia smaku i wrażliwości na kolor powie to samo) bzdura, kto ma smak i pomyślunek wybierze zielone bursztynowe są jak sraczka, wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wykrzyknik Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko nie szare!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 01.10.09, 17:30 Co to znaczy "ma służyć całemu Gdańskowi"? Będzie herbatkę podawał każdemu raz w roku? Nawet BIEG nie przewiduje, że będą jakieś, porównywalne w liczbie, imprezy na trybunach oprócz meczy Lechii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko nie szare!!!!!!!!!! IP: 96.18.162.* 02.10.09, 01:59 te krzeselka beda zawiedzione.przyszlosc to wyraznie okaze. Odpowiedz Link Zgłoś