Dodaj do ulubionych

Gdańsk nagrodził młodych artystów

21.11.09, 13:07
Jak dla mnie Darski powinien byc ukarany- za legitymizacje tandety i
wprowadzanie "polskiego gowna" (patrz jego "wybranka") w kregi kultury
wyzszej. W przypadku tej pani nie ma to bynajmniej efektu edukacyjnego
(raczej niemozliwe, brak materialu bazowego) tylko demoralizujacy dla
reszty. Zreszta, Adasiowi przysluzyla sie komitywa z pudelkami i faktem-
nagle stal sie ulubiencem publisi, szkoda tylko, ze osob, ktore od lat
odwalaja niewdzieczna ale jakze potrzebna robote w Gdansku nie docenia
sie. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich nominowanych, ze szczegolnym
uwzglednieniem Przemka ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: ona000 Doda jednak do czegoś się przydaje... IP: *.elblag.vectranet.pl 22.11.09, 00:07
      ..do promocji polskiej kultury...w Polsce..trochę jak mecenas
      sztuki : P
    • Gość: ona000 Re: Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: *.elblag.vectranet.pl 22.11.09, 00:09
      a ty zawistna babo zamilcz bo się nie znasz na muzyce nawet..g...
      cię powinno obchodzi prywatne życie amatorko pudelka, a że się na
      muzyce nie znasz to nie wiesz że jest twórca jednego z najlepszych
      metalowych zespołów na świecie
    • Gość: Jack Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.09, 11:15
      Nergal?.. Akcja z cyklu "ludzie jedzcie g*wna, miliony much nie mogą się przecież mylić!"
    • Gość: Bartoss Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.09, 11:28
      Satan prychadzit....
      Może ktoś próbował zrobić na złość mocherowcom, a może to dowód na to że
      internet trafił pod każdą strzechę? Sam lubię posłuchać muzyki metalowej, i z
      całym szacunkiem są ludzie którzy robią dużo więcej dla miasta niż nergal.
      • Gość: Sekal Re: Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: *.jmdi.pl 22.11.09, 11:51
        Walentynowicz ma dwie matki ???
    • Gość: kendzior Re: Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: *.220.119.118.dsl.dynamic.eranet.pl 22.11.09, 12:27
      Z tej wypowiedzi wnioskuję ,że sam jesteś gównem i kochasz inaczej.
      • vonslavek Behemoth? 22.11.09, 12:34
        Ludzie przyznajcie się lepiej że o Behemocie i Nergalu dowiedzieliście się
        dopiero jak ten miał kontakt z "Dodą" czyli istocie umysłowo i kulturowo wam
        bliskiej.
    • Gość: Lutek Re: Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: *.chello.pl 22.11.09, 13:00
      A co mnie obchodzi kogo rucha Nergal?
    • Gość: tomson Wielka ściema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.09, 13:19
      Byłem odrobinę oburzony - trójka wybrana przez Kapitułę to absolwenci
      gdańskich uczelni, ciekawy zbieg okoliczności.. Do tego sama nominacja
      pseudo-muzyka o jakże uroczym pseudonimie NERGAL była potwornie nieuczciwa -
      gość ledwo się mieści w przedziale wiekowym, jest bogaty, znany na całym
      świecie, 3 razy nominowany do Fryderyków, nie wiem ile płyt na koncie. Chodzi
      o Młodych Twórców a nie o gwiazdy... Jedna wielka porażka.
      • Gość: Pinsleepe Re: Wielka ściema IP: 94.78.185.* 23.11.09, 15:35
        Adam Darski też jest absolwentem gdańskiej uczelni, zrobił
        magisterium z historii na UG. A 32 lata to wiek jeszcze nie starczy.
        I dlaczego "pseudo-muzyk"? Adam to multiinstrumentalista, wokalista,
        twórca kompozycji dźwiekowych, które określa się mianem muzyki
        właśnie. Zgadza się, Nergal to uroczy pseudonim, o szacownym
        rodowodzie (Sumer był, jak wszyscy wiedzą, kolebką cywilizacji). Nie
        jest porażką osiąganie sukcesu - jest nią jednak publiczne
        okazywanie zawiści. Zawiść to w ogóle brzydkie uczucie, współczuję
        autorom niektórych zamieszczonych tu postów. A Adamowi serdecznie
        gratuluję!
        • Gość: tomson Re: Wielka ściema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.09, 10:59
          Pseudo-muzyk dlatego, że darcie mordy trudno nazwać prawdziwą muzyką (a nawet
          nie można). Adam nawet nie zjawił się na rozdaniu, bo był akurat w trasie
          koncertowej - chodzi mi tylko o to, że on nawet nie zauważy tych 6000 zł które
          wpłynęły na jego konto, bo jest bogaty, a wielu innych nominowanych nie
          posiadałoby się z radości gdyby taką sumę otrzymało.
    • polipoler2 Gdańsk nagrodził młodych artystów 22.11.09, 13:37
      Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Adama.
    • Gość: WB "pudelek" Nergal IP: 81.210.87.* 22.11.09, 14:32
      to zwykła szmata
    • Gość: Kuba Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.09, 20:03
      hah ta tandeta jak to zostało przez Ciebie określone jednak mimo wszystko i
      czy tego chcesz czy nie jest cholernie popularna na świecie i dopiero z
      upływem czasu wreszcie to chore państwo dostrzegło takiego artystę jakim
      niewątpliwie jest Darski. I bardzo kurde fajnie, kiedy byłem na koncercie
      naprawdę potrafią rozbudzić ducha publiczności, ale niestety wszystkim, a może
      większości się wydaje, że kultura to tylko skrzypki, trąbka i cudowny doniosły
      głosik na czele z operą;)
    • djenn Gdańsk nagrodził młodych artystów 22.11.09, 21:22
      Brawo Nergal!
      Ważne że ktoś wreszcie zauważa, że JEST INNA muzyka niż wszechobecny
      popshit, techno i rap. Media powinny dawać trochę dobrego metalu, bo
      od tych słitaśności a'la Gorniakowa czy Mandaryna w TV, rzygać mi się
      czasem chce.
      Heil Behemoth!
    • Gość: k Gdańsk nagrodził tandetę darskiego nergala IP: 94.78.181.* 22.11.09, 21:37
      skandal Adamowicz! jak mogłeś tak wydać publiczne pieniądze!
      • Gość: k Re: Gdańsk nagrodził tandetę darskiego nergala IP: 94.78.181.* 22.11.09, 21:39
        Zresztą co tam, adamo to taki pseudo christo
    • Gość: Pinsleepe Re: Gdańsk nagrodził młodych artystów IP: 94.78.185.* 23.11.09, 15:12
      Och, docenia się. Wśród nominowanych znalazło się ponad 20 osób,
      które tę "niewdzięczną i jakże potrzebną" odwalają, a troje spośród
      nich nagrodę otrzymało, zatem nie wiem, po co ta jeremiada. Na Adama
      Darskiego głosowali czytelnicy gdańskiego wydania "Wyborczej", nikt
      ich chyba do tego nie zmuszał? Informuję też autora/kę powyższej
      opinii, że GW nie jest tabloidem, a jej czytelnicy za pudelki raczej
      nie nagradzają. Ukarany? Przezabawne. Jakąż to karę Pan/i kraxa
      zatem dla niego proponuje? Dożywotni zakaz zbliżania się do
      ponętnych blondynek? Pozdrowienia i serdeczne gratulacje dla Adama
      Darskiego, artysty z Gdańska!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka