kraxa
21.11.09, 13:07
Jak dla mnie Darski powinien byc ukarany- za legitymizacje tandety i
wprowadzanie "polskiego gowna" (patrz jego "wybranka") w kregi kultury
wyzszej. W przypadku tej pani nie ma to bynajmniej efektu edukacyjnego
(raczej niemozliwe, brak materialu bazowego) tylko demoralizujacy dla
reszty. Zreszta, Adasiowi przysluzyla sie komitywa z pudelkami i faktem-
nagle stal sie ulubiencem publisi, szkoda tylko, ze osob, ktore od lat
odwalaja niewdzieczna ale jakze potrzebna robote w Gdansku nie docenia
sie. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich nominowanych, ze szczegolnym
uwzglednieniem Przemka ;-)