Dodaj do ulubionych

manipulacja

21.06.10, 21:58
Jestem pośrednio ( przyjacielsko) związana ze środowiskiem slużby

zdrowia w pomorskim. Obecnie zawierane są kontrakty przez NFZ na 3

lata. Polityka jest taka że że duże, dzialajace od wielu lat ośrodki
( mają zpisanych pacjentow na kilka miesięcy, tam znajdują się

wieloletnie kartoteki pacjentow) nie dostają kontraktow tzn nie mozna

tam swię leczyć będąc ubezpieczonym.Mozna zplacić. Kontrakty dostają

małe raczkujące gabinety swiadczace w polowie swoje uslugi prywanie.
Czy to ma związek z kampanią prezydencką i kto tym steruje żeby

wygrac. Co ma do tego hipotetyczna prywatyzcja sluzby zdrowia.
Obserwuj wątek
    • szejk_szwejk Re: manipulacja 22.06.10, 13:44
      To nie żadna manipulacja tylko celowe działanie żeby pacjentów zmusić do
      płacenia za usługi medyczne.Kto nie ma pieniędzy niech cierpi albo umiera.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka