Gość: gt2 IP: *.chelmnet.pl 13.12.11, 22:35 zaczynacie przypominać urzędową gazetkę "herold" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Uśmiechnięty Re: Oto gdański plan na Euro 2012 IP: *.dynamic.chello.pl 13.12.11, 23:31 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Lisicki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.11, 05:54 chciałbym przypomnieć że to nie jedyna niefortunna wypowiedź MAGISTRA SP Z O.O. LISICKIEGO mnie najbardziej ubawiła ta kiedy niepełnosprawna gapowiczka pobiła renomiarzy Odpowiedz Link Zgłoś
lech123456 Wysłałem też list skierowany do mieszkańców Republ 14.12.11, 08:42 >Wysłałem też list skierowany do mieszkańców Republiki Irlandii Budyń napisz jeszcze do Obamy i zaproś Irlandczyków z Ameryki... Albo najlepiej pojedź i zaproś osobiści--będziesz miał fajną wycieczkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jula Re: Wysłałem też list skierowany do mieszkańców R IP: *.tmark99.revers.nsm.pl 14.12.11, 09:53 a tak wlaściwie to o co chodzi z tym Euro 2012 ,że tyle lat o tym piszą i piszą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h Re: Wysłałem też list skierowany do mieszkańców R IP: *.internetia.net.pl 14.12.11, 13:11 chodzi o to, ze przyjadą kibice, będą pili piwo, zarobi sie na tym, a jeśli będą pić w miejscu publicznym, a zapewne będa, bo na zachodzie można, to się zarobi na mandatach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jula Re: Wysłałem też list skierowany do mieszkańców R IP: *.tmark99.revers.nsm.pl 14.12.11, 23:24 To wszyscy bezrobotni bedą tym piwem handlowac czy jak? A co ja z tego szary obywatel Gdańska będe miala?Z gory uprzedzam,że nowej sciezki rowerowej nie potrzebuję. Odpowiedz Link Zgłoś