Gość: marlowe IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 07:58 Dobra, miarka się przebrała, poziomem i treścią tych artykułów obrażacie mnie. Pora znaleźć sobie inne źródło informacji. Żegnam gazetę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lechr Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... 12.05.13, 10:41 G. W. zawsze była wazeliniarzem dla tej Pani. Jej słownictwo rozumiem. Jest typowe we wszystkich garkuchniach.Prawie wszyscy celebryci na tym jadą. Jej zachowanie jest naganne i media mają obowiązek eliminować osoby tego pokroju z życia towarzyskiego. To media tworzą t. zw. celebrytów i one są odpowiedzialne za nich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc To nie jest artykuł o Gessler IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 14:35 To nie jest artykuł o Gessler, ale o sytuacji jaka z jej udziałem miała miejsce, więc trzymajmy się tematu. Właściciele hotelu zapomnieli czemu on ma służyć. Ilość przerosła jakość: "do dyspozycji Gości – świat saun, sanarium, basen i jacuzzi, park linowy, wioska mongolska, kajaki, wędkarstwo, wycieczki konne i wiele innych.", Nie wspomniano jeszcze o ZOO. Fajnie, ale co mnie to obchodzi, jak obsługa leży, klima nie działa, recepcjonistka bawi się w straznika więziennego, a kuchnia używa gotowca. Może trzeba było skoncentrować się tylko na hotelu i kuchni i doprowadzić całość, łacznie z obsługą, do perfekcji. Ale tak właśnie działają niektóre polskie biznesy, żeby było dużo, bo można podnieść cenę, ale to nie za ilość się płaci. Jak chcę spędzić kilka dni w luksusie, to chcę mieć profesjonalną i nadskakującą obsługę, bo płacę za to, żeby się przez chwilę poczuć jak maharadża:) i posmakować wyśmienitej kuchni, mieć salon kosmetyczny najwyższej jakości, ale o tym nie stanowi cena, tylko profesjonalizm i jakość, drodzy panowie z banalnie nazwanego hotelu w Słupsku. Odpowiedz Link Zgłoś
pokon Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... 12.05.13, 11:22 Ta maszkara nie powinna być wpuszczana do żadnego porządnego lokalu. A swoją drogą , kto promuje to ,, pudło", że ciągle istnieje w mediach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PsssSs Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.13, 11:58 Ta pani jest z garbatonosych. Kto promuje garbatonosego Wojewodzkiego, kto promuje innych garbatonosych celebrytow ... kto wie ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fcb Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.pl 12.05.13, 12:56 Najwyraźniej masz garba na mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
tim7 Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr 12.05.13, 14:11 Ma widocznie mózg wielkości garba na nosie i to go tak boli wpędza w kompleksy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sowwaa Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.as13285.net 12.05.13, 12:11 Nie znamy szczegułów zajścia, ale czy jeśli jej nie pasowało to i tamto to czy musiała "nastukać" rachunek na 3500 zł.? Mogła podziękować i tyle, po prostu liczyła, że się wywinie (pewnie nie pierwszy raz). Jakby nie było to tak zwani telewidzowie (więc nasze społeczeństwo) zrobiło z niej boginie kuchni, a ona sobie płynie na tej fali, oby ją wyrzuciła niczym wieloryba na brzeg. Odpowiedz Link Zgłoś
tim7 Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr 12.05.13, 14:18 Pinda stosuje starą metodę "na muchę". Gdy nie chcesz zapłacić za jedzenie w restauracji, to gdy zjadłeś je niemal do końca, nagle wzywasz kelnera i mówisz: "tu jest mucha!". Oczywiście, że mogła odmówić PRZYJĘCIA proponowanego pokoju (a brak klimatyzacji odczuwa się najbardziej, gdy wchodzi się pierwszy raz do zamkniętego przez dłuższy czas pokoju), ale tego nie zrobiła, tym samym godząc się na jej brak. Ale przy wymeldowaniu miała już swoją "muchę". A metoda "na telefon" podczas wychodzenia dowodzi słuszności mojej oceny tej kwoki, bo to również stara metoda "wychodzenia na bezczela". Gessler prezentuje chamstwo najwyższej klasy, godne cinkciarza z PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak_o Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.dynamic.mm.pl 12.05.13, 14:19 Tvn promuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 11:22 A Pani Gessler zalega mi 6 tys zł, za fakturę przelewową, oczywiście nie obejdzie się bez komornika. Odpowiedz Link Zgłoś
bling.bling Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr 12.05.13, 11:25 jak zwykle polityk wypadł najżałośniej ze swoim "przynoszeniem wstydu ziemi" Ziemia nie ma wstydu, żadna ziemia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obs trafila kosa na kamien... IP: *.18-2.cable.virginmedia.com 12.05.13, 11:39 prawda jest pewnie po srodku, czyli w tym przypadku zarowno 'celebrytka' jak i manager hotelu okazali sie osobami bez kultury, bucami i szukajacymi medialnego rozglosu krzykaczami. Odpowiedz Link Zgłoś
jan12121 Re: trafila kosa na kamien... 12.05.13, 12:35 obs ma rację! Warci siebie. A czterogwiazdkowy hotel bez room service? Impossible! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciociazosia Re: trafila kosa na kamien... IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 13:32 Dolina Charloty czy jak to się zwie nie jest 4 gwiazdkowym hotelem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: trafila kosa na kamien... IP: *.dynamic.chello.pl 14.05.13, 22:44 Ale ceny mają czterogwiazdkowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 11:41 Bardzo bym się zdziwił, gdyby takiego analfabetę jak Ty stać było na pobyt w takim hotelu. A jeśli chodzi o recepcjonistkę, to powinna morświna poczęstować makaronem po twarzy , bo wnioskuję z programu pani Gesler, że jest to ogólnie przyjęty w społeczeństwie sposób wyrażenia swojej dezaprobaty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assback Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... IP: *.play-internet.pl 12.05.13, 11:43 Tylko co mnie to obchodzi? Jakaś tam pseudo celebrytka i jakiś hotel? O co kaman Odpowiedz Link Zgłoś
monopolactwo Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr 12.05.13, 11:47 Ten post z domeny centertel.pl niestety bardzo źle świadczy o tym człowieku pracującym w Orange. Zwłaszcza, gdy nazywa recepcjonistkę zdzirą i pisze słowo 'jeżeli' przez RZ. O słowach w stosunku do innych użytkowników nie wspomnę. Na marginesie, za pobyt w hotelu z reguły płaci się kartą lub gotówką. Nie spotkałem się z płatnością przelewem regulowaną PO pobycie, najwyżej przed. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.05.13, 12:46 Możliwość płatności odroczonej ustala się PRZED wykonaniem usługi. Wyjątkiem może być tylko np. awaria terminala płatniczego (jeżeli p. Gessler chciała płacić kartą). Ciekawe co by było, gdybyście poszli do restauracji p. Gessler, zjedli obiad, a potem powiedzieli - płacę przelewem, proszę termin. No przecież obsługa by się zagotowała i wezwała policję!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @@@ Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 13:09 dobrze wiedzieć, Przyszło mi to do głowy, aby właśnie tak zrobić w restauracji Gessler w Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaa Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 14:52 a w Kraku to niej jej tylko szwagra oszusta restauracja jest ale tylko podobno firmowana jego nazwiskiem Odpowiedz Link Zgłoś
monopolactwo Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr 12.05.13, 13:13 Płatność odroczona w hotelu czy w restauracji raczej wymagałaby jakiejś umowy ramowej i zapewne pewnej historii współpracy. Z opisu zajścia wnoszę, że przy wejściu nie przeciągnięto karty kredytowej celem zablokowania stosownej kwoty na poczet kosztu pobytu, co znacznie ułatwiłoby stronom sprawę. Jest to normalna procedura w hotelach, słyszałem też tu i ówdzie o stałych bywalcach "zapominających" się wymeldować, tudzież pobrać fakturę lub paragon ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jadu69 Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... IP: *.waldex.3s.pl 12.05.13, 11:47 Wstyd mi za moją Gazetę, że zajmuje się tą ochydną, chamską przekupką. To w ten sposób, Wy ddziennikarze propagujecie chamstwo i wulgaryzm , wprowadzane do życia codziennego przez tych, pożal się boże , "celebrytów". Nie dziwota, że potem to samo co prezentuje MG spotykamy na ulicach czy w autobusach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twoja_stara Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.05.13, 13:38 Racja ! Też tak uważam. Głupi i prymitywni ludzie nie powinni świecić nawet gołą dupą w mediach. Promocja Gessler, nawet w tym kontekście jest promocją chamstwa, prostactwa i głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Villas IP: *.5-2.cable.virginmedia.com 12.05.13, 11:48 Tak patrzę na te jej cudaczne loczki i myślę sobie, że każda epoka musi mieć taka dziwaczką show biznesu. Magda Gessler zastąpiła Wiolettę Villas - i tu i tu przerost formy nad treścią. No i bardzo podobne są jeśli chodzi o ekscentryczny styl i wygląd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Inernauci nie dorośli do komentaowania... IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 14:22 Ocenianie sytuacji przez pryzmat czyjegoś wyglądu, wieku, fryzury, tuszy, jest kompletnym dnem. Mam wrażenie, ze ludzie opróżniają tu swoje ciała z nadmiaru nagromadzonego jadu. Oceniać można jedynie sytuacje, której i tak dokładnie nie znamy, ale jedno jest pewne, hotel mieniący się luksusowym, co potwierdzają ceny, poległ na całej linii. Gość ma być obsłużony tak, żeby był zadowolony, i to jest zadanie personelu. W Polsce wszelkie tzw. luksusowe przybytki, to jakieś nieporozumienie. Personel uważa się za cos lepszego od Pani Kazi z warzywniaka i nie pozwoli się tak czy siak traktować. Hm, radzę jakiś staż w luksusowych hotelach poza Polską, to może menadżer zrozumie, ze gość może a on musi, a podległy mu personel ma służyć gościowi, bez względu na to kim on jest, jak się zachowuje. Jemu się naskakuje i zdmuchuje pyłek sprzed nóg, nawet jakby miało się ochotę go zamordować. Na świecie luksusowe hotele przyjmują najdziwniejszych zamożnych gości, nawet takich, przed przyjazdem których cały personel musi brać coś na uspokojenie, ale i tak są obsłużeni na tip top, i żaden menadżer nie lata do mediów z pretensjami na klienta. To jakiś polski żart z luksusu. Nie dziwi mnie, ze większość ludzi atakuje Gessler, bo raz, ze ona ma niewyparzoną gębę i prowokuje, ale przede wszystkim, Polacy nie potrafią stanąć murem za sobą, żeby coś przewalczyć: z władzami, w szkole, w pracy, tylko zawsze jest spora część, która wreszcie ma okazję przywalić komuś, żeby nie miał lepiej. Zawsze! Pamiętam sytuację z Anglii, jak społeczność nie zgodziła się na zlikwidowanie profilu uczennicy, niezbyt pochlebnie opisującej stołówkowe jedzenie. Protest był natychmiastowy i wszyscy stanęli po stronie ucznia, wymuszając jednocześnie poprawę jadłospisu. W Polsce, skończyłoby się na wojnie rodziców, "kalaniu swojego gniazda", obniżeniu sprawowania, w końcu zmiany szkoły. Stajemy po stronie silniejszego, w tym przypadku instytucji, jak szkoła, hotel. Nie szanujemy swoich pieniędzy. Płacąc taką kasę za hotel, naprawdę ma prawo się wymagać najwyższego standardu. Ludzie atakują - mogła spać w motelu jak jej za drogo". Nie rozumieją, ze póki sami nie będziemy szanować siebie i swoich pieniędzy, to inni też tego nie zrobią. Jest to widoczne na każdym kroku, mamy problem z egzekwowanie jakości usług za które płacimy, zarówno w sowich spółdzielniach mieszkaniowych, u lekarza, fryzjera, czy w hotelu właśnie. A jak ktoś próbuje, to uchodzi za chama i pieniacza. Taka ta nasza mentalność.... Odpowiedz Link Zgłoś
wojtal Re: Inernauci nie dorośli do komentaowania... 14.05.13, 12:48 przeczytaj raz jeszcze głupoty, które tu powypisywałeś (-łaś): "personel ma służyć gościowi, bez względu na to kim on jest, jak się zachowuje. Jemu się naskakuje i zdmuchuje pyłek sprzed nóg" - ciekawe, w którym to "luksusowym hotelu poza Polską" personel będzie nadskakiwał gościowi, który próbuje uciec bez uregulowania rachunku? "Stajemy po stronie silniejszego, w tym przypadku instytucji, jak szkoła, hotel" - kto tu jest w pozycji silniejszego? Recepcjonistka hotelu? Kucharz, któremu "gwiazda" wywala makaron na głowę? Czy raczej chamowata, znana z TVN baba, której wydaje się, że wolno jej szmacić portiera, kucharza, recepcjonistkę? "Personel uważa się za cos lepszego od Pani Kazi z warzywniaka i nie pozwoli się tak czy siak traktować" - tu właśnie zachodzi sytuacja odwrotna - to Twoja Ulubiona Gwiazda uważa się za coś lepszego niż wspomniany portier następnym razem przemyśl swoją wypowiedź, prześpij się, ochłoń i dopiero pisz Odpowiedz Link Zgłoś
hjb Re: Inernauci nie dorośli do komentaowania... 19.05.13, 19:26 Niestety nie napisal glupot. Widze ze nie potrafisz nawet wyobrazic sobie, ze to co napisal jest prawda w wielu miejscach na swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
hjb Re: Inernauci nie dorośli do komentaowania... 19.05.13, 19:24 Bardzo trafny komentarz. Wie o tym kazdy, kto choc raz przebywal w luksusowym (nie tylko) hotelu np. w USA. Takze kazdy, kto w pracowal w hotelu poza Polska. Wiekszosc komentarzy to niestety nieporozumienie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
ksobier Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... 12.05.13, 11:54 Szczerze mówiąc ta kobieta jest dla mnie najlepszą metodą odchudzającą. Kiedyś widziałem pół odcinka jeż żenującego programu i od tej pory kiedy tylko widzę lub nawet słyszę jej nazwisko odechciewa mi się jeść. Odpowiedz Link Zgłoś
yngwie11 Cos mnie sie zdaje, ze to ustawka mogla byc. 12.05.13, 11:56 Madzia chce za wszelka cene dalej istniec i kazdy sposob jest dobry. Mysle, zeby osiagnac cel zwiazany z popularnoscia za jakis czas nie zawaha sie opuscic portek do kamery. Do kostek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taty Re: Cos mnie sie zdaje, ze to ustawka mogla byc. IP: *.bsi.3s.pl 12.05.13, 12:02 Fujjj, to byłoby straszne. Odpowiedz Link Zgłoś
entymolog jak można oglądać tego tłustego garkotłuka? 12.05.13, 12:12 Nigdy bym tej obleśnej baby nie wpuścił do kuchni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autumn Project Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.13, 12:13 Nie, żebym jakąś szczególną sympatią do tego tłustego, chamskiego pudła pałał, ale ów "manager Wawrowski" również nie jest mistrzem świata w terminowym płaceniu swoich faktur. Dlatego jedyną osobą godną tu uznania jest pani recepcjonistka. Przecież nie wiedziała, jak zareaguje szef, mógł równie dobrze przestraszyć się cielebrytki i dziewczę zwolnić natychmiast. Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
topiramax Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... 12.05.13, 12:18 Ale prezydentowi miasta nie śmierdzą pieniążki jakie w ramach podatków odprowadza Dolina Charlotty do kasy miejskiej.....A te pieniążki pochodzą z rachunków wystawionych gościom. Czy Miasto dokłada do tego przedsięwzięcia? Celebryci mają takie pokusy aby wywierać swoją osobą presję w różnych miejscach usługowych. To się nazywa "woda sodowa"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 12:21 Dlaczego nie zostawili jej w pierwszym pokoju, a do apartamentu bez klimatyzacji nie przeniesli tego gościa, ktory miał przyjechać?????? Reklama negatywna. W życiu nie słyszałam o tym hotelu, ale już będę pamietać. Hotel robi sobie totalnie czarny PR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zosia Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.13, 14:00 Nie pajacuj, i tak tam nigdy nie zamieszkasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.wroclaw.mm.pl 13.05.13, 11:12 poważnie? 9/10, że ani nie zapamiętasz nazwy hotelu, ani specjalnie Cię na niego nie stać. Ot zwykły pieniacza portalowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie pr IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.13, 11:18 >że ani nie zapamiętasz nazwy hotelu, Trudno bedzie nie zapamietać, cały google to opis awantury w hotelu. i to w googlu zostanie na wieki wieków www.google.pl/#newwindow=1&hl=pl&sclient=psy-ab&q=dolina+charlotty+&oq=dolina+charlotty+&gs_l=hp.12..0l4.10163.10163.4.11133.1.1.0.0.0.0.72.72.1.1.0...0.0...1c.1.12.psy-ab.p8o_cylrGqE&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.46340616,d.Yms&fp=22e1fab1d2a2f23d&biw=1152&bih=725 Odpowiedz Link Zgłoś
klan_fan Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... 12.05.13, 12:21 Ciekawe czy w lokalach zarządzanych przez p. M.G. negocjuje się cenę posiłku i obsługi ...po zmianie stolika;) Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 Zapasiona przekupa 12.05.13, 12:32 Chamskie babsko nareszcie dostało po łbie za próbę oszustwa. Odpowiedz Link Zgłoś
cometto-pl Głosowanie w sprawie o której nie ma się pojęcia.. 12.05.13, 12:38 Standard - jak na wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ego Re: Głosowanie w sprawie o której nie ma się poję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.13, 13:41 Bo jest demokracja, czyli[rzekomo] rządy ludu. A lud jak mądry jest to pokazują m.in. wybory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ała kogo to do jasnej pogody obchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.13, 12:57 plotki, bzdety, krotochwile. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loop Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... IP: *.multi-play.net.pl 12.05.13, 13:02 Hogata. Odpowiedz Link Zgłoś
darmen987 Recepcjonistka bohaterką internautów. "Nie prze... 12.05.13, 13:03 Nie rozumiem, z jakiego powodu ktoś, choćby przez chwilę miał przejmować się tym, co wychodzi z ust pani Gessler. Z głupków należy się śmiać, a nie ich słuchać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eisbergh to nie zadna znana znana restauratorka IP: *.204.75.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.05.13, 13:08 tylko udajaca restauratorke - to po pierwsze. a po drugie - glupi, prymitywny babsztyl. dziwie sie, ze ludzie ogladaja programy w tv z jej udzialem lub chodza do "jej" restauracji. babsztyl stanowi jednak niezla karme dla prymitywnego plebsu - czyli tej samej widowni, co wgapia sie w prostackie i konserwatywne programy tefauenu, ktory lubi chamstwo, prymitywne zachowania i czasami jak sie ...przy...pier....doli komus publicznie. Odpowiedz Link Zgłoś