Dodaj do ulubionych

czego NIE wolno PRZEGAPIć !!!

25.03.02, 23:13
Już wielokrotnie stwierdzano tu, że dzisiejszy Gdańsk stał się prowincją.
A na prowincji niewiele się dzieje.
Przegapisz coś (koncert, gościnny występ w teatrze, wieczór autorski, panel w
ratuszu) i po ptakach - nie tak szybko znów przyjadą.
Może warto stworzyć giełdę, na której będziemy zwracać sobie uwagę na godne
uwagi wydarzenia - w całym Trójmieście oczywiście.

Na początek polecam gorąco "101 Reykjavik" - film, który obejrzałem ostatnio
w "żaku".
Jeśli wróci do programu, to go łapcie.
Film islandzki nakręcony w kooprodukcji z Norwegią, Francją i Niemcami, a
przypominający obrazy powstałe wg przykazań DOGMYustanowionych m.in. przez
Larsa von Triera.

A ze staroci ciągle jeszcze granych (bo kiedyś grać przestaną!!!) na scenach
Teatru Wybrzeża z czystym sumieniem mogę zachęcić do pójścia na "TuTam"
i "Sztukę"... utrzymują się od lat w repertuarze i faktycznie ogląda się je nie
tylko bez zastrzeżeń (co już jest z reguły osiągnięciem na lokalnych deskach),
ale z przyjemnością, a teatr opuszcza się z poczuciem spożycia lekkiej i
smakowitej strawy.
Obserwuj wątek
    • jarromir Re: czego NIE wolno PRZEGAPIć !!! 27.03.02, 18:10
      Myślę teń np. o takich atrakcjach jak np.
      "drzwi otwarte katowni" ;-)
      Można było wejść 16. i 17. marca, co powinno zaciekawić i miejscowych, bo na
      codzień wrota są zawarte.
      Sam przegapiłem :-(
      • lucy_z Re: czego NIE wolno PRZEGAPIć !!! 27.03.02, 18:51
        jarromir napisał(a):

        > Myślę teń np. o takich atrakcjach jak np.
        > "drzwi otwarte katowni" ;-)
        > Można było wejść 16. i 17. marca, co powinno zaciekawić i miejscowych, bo na
        > codzień wrota są zawarte.
        > Sam przegapiłem :-(

        Jaro:) Kasia była. Opisywała to na którymś rzygaczu:)))))
        • iwa.ja Re: czego NIE wolno PRZEGAPIć !!! 27.03.02, 19:11
          Lucy, myślałam, że umrę ze śmiechu! "Kasia opisała to na ktorymś rzygaczu.." No
          proszę, do czego sie może przydać takie urządzenie jak rzygacz. I to ja, i
          tylko ja, wprowadziłam je na to Forum! Nie, nie, nie musicie mi przypinać
          orderu!
          • lucy_z Re: czego NIE wolno PRZEGAPIć !!! 27.03.02, 19:19
            iwa.ja napisał(a):

            > Lucy, myślałam, że umrę ze śmiechu! "Kasia opisała to na ktorymś rzygaczu.." No
            >
            > proszę, do czego sie może przydać takie urządzenie jak rzygacz. I to ja, i
            > tylko ja, wprowadziłam je na to Forum! Nie, nie, nie musicie mi przypinać
            > orderu!

            Wiesz, ten tytuł był wyjątkowo pokrętny;))) A jak można lać wodę!!!!!:)))
            Przypnę Ci jednak ten order, również za inne tytuły;))))))
        • jarromir Re: czego NIE wolno PRZEGAPIć !!! 28.03.02, 22:20
          lucy_z napisał(a):

          >
          > Jaro:) Kasia była. Opisywała to na którymś rzygaczu:)))))

          Coś widzę, że i rzygacze przyjdzie mi nadrobić.
          A to kawał roboty...
          • iwa.ja Re: czego NIE wolno PRZEGAPIć !!! 28.03.02, 22:38
            Jaro, nie martw się, ja sobie to cały czas drukuję i drukuję. I studiuję, i
            studiuję. Fajni ludzie piszą...I, Jaro, pisz, co się dzieje na mieście, może
            się w końcu kiedyś załapię...
          • petelka Re: czego NIE wolno PRZEGAPIć !!! 29.03.02, 08:19
            jarromir napisał(a):

            > Coś widzę, że i rzygacze przyjdzie mi nadrobić.
            > A to kawał roboty...

            Witaj Jaro! Ja bym trochę nieskromnie powiedziała, że tych rzygaczy nie wolno
            przegapić.:))) Przyjemnej lektury.:)))

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka