Gość: Ania IP: *.ssnet.pl 04.08.04, 20:47 Czy macie jakieś informacje o tym jak pracuje sie w Prokomie? Warunki pracy, kultura firmy, atmosfera, zaplecze socjalne, możliwośc awansu, itd. Z góry dziękuję za wszelkie informacje:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adolf Re: PROKOM IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 07.08.04, 01:18 prokom to zlodziejska firma zbudowana na pieniadzach ukradzionych z budzetu i lewych przetargach Odpowiedz Link Zgłoś
kajetanb52 Re: PROKOM 07.08.04, 09:04 Ja tam pracowałem przez rok i powiem ci tyle, że to bardzo "rodzinna" firma jest ;/ Każdy tam ma jakieś plecy albo znajomości. Mnie pierwszego dnia chłopaki się spytały kto jest moim znajomym. Po roku stwierdziłem że mam to w plombie i zmieniłem pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: PROKOM IP: *.gozg.com.pl / *.gozg.com.pl 09.08.04, 12:32 Dziękuję bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś