IP: *.ssnet.pl 04.08.04, 20:47
Czy macie jakieś informacje o tym jak pracuje sie w Prokomie? Warunki pracy,
kultura firmy, atmosfera, zaplecze socjalne, możliwośc awansu, itd.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje:)
Obserwuj wątek
    • Gość: adolf Re: PROKOM IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 07.08.04, 01:18
      prokom to zlodziejska firma zbudowana na pieniadzach ukradzionych z budzetu i
      lewych przetargach
    • kajetanb52 Re: PROKOM 07.08.04, 09:04
      Ja tam pracowałem przez rok i powiem ci tyle, że to bardzo "rodzinna" firma
      jest ;/ Każdy tam ma jakieś plecy albo znajomości. Mnie pierwszego dnia
      chłopaki się spytały kto jest moim znajomym. Po roku stwierdziłem że mam to w
      plombie i zmieniłem pracę.


      • Gość: Ania Re: PROKOM IP: *.gozg.com.pl / *.gozg.com.pl 09.08.04, 12:32
        Dziękuję bardzo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka