IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 26.04.01, 17:45
Głosujemy na wszystkie dzielnice Gdynia, Gdańska i Sopotu.
( Już niedługo będziemy mieli nowe forum dla miasta Gdynia - zapraszam ).

Wygląda to tak :
np. Gdynia : Cisowa
I koniec.
Głosowanie trwa do godz. 20 dnia 29 KWIETNIA
Obserwuj wątek
    • Gość: lalunia Re: KONKURS ! IP: *.gda.pl 26.04.01, 18:18
      Gdynia-Osiedle Zamek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka