Gość: magiwa
IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl
26.04.01, 17:45
Głosujemy na wszystkie dzielnice Gdynia, Gdańska i Sopotu.
( Już niedługo będziemy mieli nowe forum dla miasta Gdynia - zapraszam ).
Wygląda to tak :
np. Gdynia : Cisowa
I koniec.
Głosowanie trwa do godz. 20 dnia 29 KWIETNIA