Dodaj do ulubionych

LOKUM - opinie o deweloperze

IP: 193.138.110.* 20.04.05, 12:06
Witam,

czy ktoś miał styczność z deweloperem o nazwie LOKUM? Robią domki pod
Gdańskiem w Borkowie. Jaka jakość?

Piotr
Obserwuj wątek
    • eliksir Re: LOKUM - opinie o deweloperze 21.07.13, 09:45
      Temat stary jak swiat, ale google ciagle go wyrzuca dosc wysoko, wiec odpisze, zeby ostrzec naiwnych.
      Nie masz klopotow? Kup sobie lokum od Lokum. Ja tak zrobilem i wreszcie na nude w zyciu nie moge narzekac. Dni wypelniaja mi teraz telefoniczne dyskusje na temat zalanej sciany, pekajacego tynku, brakow w elewacji, porysowanych szyb. A zeby nuda nie wrocila zbyt szybko Lokum Deweloper nic nie naprawia, bo przeciez zapisy w umowie o 30 dniowym terminie dotycza jakichs zwyklych deweloperow, nie takich gwiazd marketingowych jaka jest ich firma. Tak, marketingowych, bo na tym sie tylko znaja. Ja jednak nastepne mieszkanie bede kupowal od firmy znajacej sie na budowlance. A patrzac na jakosc tego co od nich kupilem to bede zmuszony kupic cos innego, chyba, ze ktos lubi mieszkac z grzybem na popekanych scianach, bo do tego w koncu doprowadzi zalewanie scian przy kazdym deszczu. Ani to zdrowe, ani estetyczne.
    • nauick78 Re: LOKUM - opinie o deweloperze 23.03.18, 11:26
      Ja byłem oglądać szeregowce na ich najnowszym osiedlu i wyglądało to wszystko porządnie i obiecująco. Za taką cene jaką oferuję raczej się zdecydujemy i raczej dośc szybko bo bodajże tylko 7-8 tych domków zostało.
    • Gość: Desi79 Re: LOKUM - opinie o deweloperze IP: *.icpnet.pl 27.04.21, 23:57
      widzę stary post - ale może ktoś nadal szuka odpowiedzi. my mieszkamy właśnie w Borkowie, na osiedlu Akacjowym w bliźniakach już od kilku dobrych lat. problemów z Lokum nie mieliśmy, domy wykonane porządnie i nie pojawiały się żadne usterki. widzę, że deweloper ma kilka nowych ciekawych projektów aktualnie więc jak komuś zależy na jakości to w tej kwesti zdecydowanie moge polecić

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka