Dodaj do ulubionych

LOKUM - opinie o deweloperze

IP: 193.138.110.* 20.04.05, 12:06
Witam,

czy ktoś miał styczność z deweloperem o nazwie LOKUM? Robią domki pod
Gdańskiem w Borkowie. Jaka jakość?

Piotr
Obserwuj wątek
    • eliksir Re: LOKUM - opinie o deweloperze 21.07.13, 09:45
      Temat stary jak swiat, ale google ciagle go wyrzuca dosc wysoko, wiec odpisze, zeby ostrzec naiwnych.
      Nie masz klopotow? Kup sobie lokum od Lokum. Ja tak zrobilem i wreszcie na nude w zyciu nie moge narzekac. Dni wypelniaja mi teraz telefoniczne dyskusje na temat zalanej sciany, pekajacego tynku, brakow w elewacji, porysowanych szyb. A zeby nuda nie wrocila zbyt szybko Lokum Deweloper nic nie naprawia, bo przeciez zapisy w umowie o 30 dniowym terminie dotycza jakichs zwyklych deweloperow, nie takich gwiazd marketingowych jaka jest ich firma. Tak, marketingowych, bo na tym sie tylko znaja. Ja jednak nastepne mieszkanie bede kupowal od firmy znajacej sie na budowlance. A patrzac na jakosc tego co od nich kupilem to bede zmuszony kupic cos innego, chyba, ze ktos lubi mieszkac z grzybem na popekanych scianach, bo do tego w koncu doprowadzi zalewanie scian przy kazdym deszczu. Ani to zdrowe, ani estetyczne.
    • Gość: Eizo Re: LOKUM - opinie o deweloperze IP: *.dynamic.chello.pl 09.03.22, 21:08
      Ja mam mieszkanie wybudowane przez nich i nigdy więcej, słyszę jak sąsiad chodzi i przesuwa rzeczy po podłodze przeszkadza to nie tylko w nocy ale nawet i podczas oglądania filmu czy słuchania muzyki. W nocy słychać również jak sąsiad się załatwia oraz odgłosy wody.

Polecam sprawdzić z czego są ściany działowe bo u mnie są z bloczków gipsowych i wyjście do drugiego pokoju nie zapewnia żadnej prywatności przy rozmowie przez telefon.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka