Dodaj do ulubionych

CZERWONA WALIZKA

IP: *.dip.t-dialin.net 14.08.02, 23:36
Pozdrawiam wszystkich korzystajacych z uslug PKP - dosyc mam narzekania na
kolej i zlodziei, jestem zdania ze podroze koleja w Europie nigdzie nie sa
tak urozmaicone i wesole jak Polsce.
W szczegolnosci chcialbym pozdrowic towarzyszki podrozy Eurocity "Varsovia"
z Warszawy do Berlina we wtorek 2 Lipca tego roku. Czekajac w kolejce na
dworcu w Poznaniu obserwowalem jak sie grzebiecie przy kasie biletowej -
przechodzac kolo Waszego przedzialu podziekowalem za ... pospiech przy
kupowaniu biletu i zostalem zaproszony do przedzialu. Byla to jedna z
najweselszych podrozy w ostatnim czasie (brakowalo tylko kanapek z pomidorami
i jajek na twardo) Szczegolnie przyjemna byla rozmowa w "WARSIE"(pomyslcie ze
niemiecka kolej chce zlikwidowac wagony restauracyjne!!!)z jedna z Pan ktora
pochodzi z 3miasta.
Jezeli Pani przeczyta ten list prosze o odpowiedz (haslem moze byc byc nazwa
przewodnika ktory Pani tak zachwalala)- wszystkich innych prosze o ich
wrazenia z podrozy - dziekuje !!!
"podroznik"
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka