Dodaj do ulubionych

Zjazd gwiazd w Gdańsku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 21:39
Polskiego filmu!
Obserwuj wątek
    • Gość: max Gdańsk stolicą Polskiego filmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 21:41
      w połączeniu z Festiwalem Filmów w podgdańskiej Gdyni!!
      • Gość: Miedzyzdrojanin Re: Gdańsk stolicą Polskiego filmu IP: *.swn.vectranet.pl 20.04.06, 22:44
        Dziekuje. Moge isc juz po zasilek...
      • Gość: gość Re: Gdańsk stolicą Polskiego filmu IP: *.chello.pl 24.04.06, 20:41
        no tak
    • Gość: Janosik "Budyn-bulecka"Adamowicz-robi sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 13:11
      przedwyborcza klake za nasza kase-nie dajmy sie oglupic.Czy naprawde nie ma na
      co pieniedzy wydawac,z naszych w koncu podatkow?!Wyborcy juz niebawem pokaza mu
      i jego kamaryli festiwal gwiazd ale wyborczych,ktore swoje trwale miejsce za
      swoje dokonania znajda na bruku.I to by bylo na tyle -AMEN!
    • Gość: Stella Re: Zjazd gwiazd w Gdańsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.06, 14:07
      miasto Gdańsk wykłada pieniądze na kulturę! Brawo! Dobry kierunek - ale błagam -
      na GDAŃSKĄ KULTURĘ - po 400 tysięcy Kozłowski i Adamowicz na gdańskie teatry
      tańca, teatr Wybrzeże, filharmonię, gdańskie grupy muzyczne, performerów itd.
      Albo kochani artyści trzeba nająć się w Warszawie i jako narodowe dobro wrócić
      za dobry szmal na urlop do Gdańska - nawet buraki prowincjonalne Kozłowski i
      Adamowicz przyklaśnie! Autostradę też wybudujmy od Warszawy do Krakowa i
      Wrocławia - czy można być większym burakiem!
      • Gość: got Re: Zjazd gwiazd w Gdańsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 20:11
        a ile Gdańsk ma zapłacić?
        wiesz coś na ten temat?
        takim jak ty nigdy się nie dogoddzi
    • Gość: Gosc Re: Zjazd gwiazd w Gdańsku IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 21.04.06, 19:54
      Festiwal w Gdańsku rozmyje się w tak dużym mieście.Po za tym aktorzy ,którzy są
      dla ludzi zaszyją się w hotelowych pokojach i tyle ich zobaczymy.
      Chcąc np.autograf fani aktorów nie zauważą ich w dużym tłumie turystów.
      Aktorzy wreście nie będą narzekać na fanów.Wreście będą odpoczywać.!!!!!!??????
      Szkoda festiwalu,że nie będzie go w Międzyzdrojach tak kameralnego w małym
      mieście.Takiej atmosfery już nie będzie a szkoda i przykro mi ,że Pan Dyrektor
      festiwalu tak skrzywdził fanów festiwalu w Międzyzdrojach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka