Gość: Gdańsk stolicą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 21:39 Polskiego filmu! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: max Gdańsk stolicą Polskiego filmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 21:41 w połączeniu z Festiwalem Filmów w podgdańskiej Gdyni!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miedzyzdrojanin Re: Gdańsk stolicą Polskiego filmu IP: *.swn.vectranet.pl 20.04.06, 22:44 Dziekuje. Moge isc juz po zasilek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Gdańsk stolicą Polskiego filmu IP: *.chello.pl 24.04.06, 20:41 no tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janosik "Budyn-bulecka"Adamowicz-robi sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 13:11 przedwyborcza klake za nasza kase-nie dajmy sie oglupic.Czy naprawde nie ma na co pieniedzy wydawac,z naszych w koncu podatkow?!Wyborcy juz niebawem pokaza mu i jego kamaryli festiwal gwiazd ale wyborczych,ktore swoje trwale miejsce za swoje dokonania znajda na bruku.I to by bylo na tyle -AMEN! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stella Re: Zjazd gwiazd w Gdańsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.06, 14:07 miasto Gdańsk wykłada pieniądze na kulturę! Brawo! Dobry kierunek - ale błagam - na GDAŃSKĄ KULTURĘ - po 400 tysięcy Kozłowski i Adamowicz na gdańskie teatry tańca, teatr Wybrzeże, filharmonię, gdańskie grupy muzyczne, performerów itd. Albo kochani artyści trzeba nająć się w Warszawie i jako narodowe dobro wrócić za dobry szmal na urlop do Gdańska - nawet buraki prowincjonalne Kozłowski i Adamowicz przyklaśnie! Autostradę też wybudujmy od Warszawy do Krakowa i Wrocławia - czy można być większym burakiem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: got Re: Zjazd gwiazd w Gdańsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 20:11 a ile Gdańsk ma zapłacić? wiesz coś na ten temat? takim jak ty nigdy się nie dogoddzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Zjazd gwiazd w Gdańsku IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 21.04.06, 19:54 Festiwal w Gdańsku rozmyje się w tak dużym mieście.Po za tym aktorzy ,którzy są dla ludzi zaszyją się w hotelowych pokojach i tyle ich zobaczymy. Chcąc np.autograf fani aktorów nie zauważą ich w dużym tłumie turystów. Aktorzy wreście nie będą narzekać na fanów.Wreście będą odpoczywać.!!!!!!?????? Szkoda festiwalu,że nie będzie go w Międzyzdrojach tak kameralnego w małym mieście.Takiej atmosfery już nie będzie a szkoda i przykro mi ,że Pan Dyrektor festiwalu tak skrzywdził fanów festiwalu w Międzyzdrojach. Odpowiedz Link Zgłoś