Dodaj do ulubionych

Jestescie fanami Elki z Kanady i jej spamu?

IP: proxy / 194.172.63.* 06.02.03, 11:07
Jezeli nie, to proponuje pokazac jej jak spam wyglada
od drugiej strony. Nienawidzaca UE, Zydow i wszystkiego
co sie dzieje w naszym kraju banda ma swoje nowe forum
dyskusyjne:

www.polonia-swiata.org
Niestety trzeba sie zalogowac, ale po otrzymaniu zgody
admina, mozna rozpoczac zabawe. Proponuje tak dlugo
umieszczac tam spam, az Eluni odechce sie zasmiecania
naszego forum. Do dziela!
Obserwuj wątek
    • stefan4 Re: Jestescie fanami Elki z Kanady i jej spamu? 06.02.03, 15:12
      europejczyk:
      > Nienawidzaca UE, Zydow i wszystkiego co sie dzieje w naszym kraju

      Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby jakaś Amerykanka polskiego pochodzenia
      naprawiała nam Polskę. Tylko czy nie mogłaby czynić tego po cichu? Niech
      naprawi i nie chwali się. W końcu (rzekomo) motywuje ją patriotyzm a nie próżna
      żądza rozgłosu.

      europejczyk:
      > Proponuje tak dlugo umieszczac tam spam, az Eluni odechce sie zasmiecania
      > naszego forum.

      Chyba się nie przyłączę. Jeśli gówniarz od sąsiadów próbuje zniszczyć Ci
      samochód, to istnieją różne sposoby reakcji; ale zniszczenie mu jego
      samochodzika-zabaweczki nie jest najlepszym z nich. Jej forum to taka
      zabaweczka na kilkanaście osób.

      - Stefan
    • Gość: Elzbieta Re: Jestescie fanami Elki z Kanady i jej spamu? IP: *.sympatico.ca 07.02.03, 22:34
      Dzisiaj naprawde zaniemowilam !

      " Filip", ktory poznal mnie 14 wrzesnia 1982 roku, zaraz po przyjezdzie z obozu
      Treiskirchen w Austrii napisal:




      Gazeta.pl > Forum > Regionalne > Śląskie Piątek, 7 lutego 2003





      Częstochowa gazeta.pl






      Re: Jestescie fanami Elki z Kanady i jej spamu?
      Autor: Gość: Filip IP: *.look.ca
      Data: 07-02-2003 07:08 + odpowiedz na list

      + odpowiedz cytując


      --------------------------------------------------------------------------------
      Oj panowie gdybyscie znali historie zycia tej pieknej postaci to inaczej by wam
      sie czytalo jej posty.
      Tlumaczy literature poezje. Jest biegla w kilku jezykach. Szperacz w kartach
      historii Narodu Polskiego. I gdy widzi co z jej Polska sie dzieje i jaki los ja
      czeka to nie uwierzyl bys i bardzo trudno jest pisac o tych sprawach tak puzna
      pora. I czasem tylko gdy juz noc zapadnie slychac niczym toczacy sie glaz
      skalny po urwisku ciezar lzy spadajacej na poduszke.
      Nie uwierzyl bys.
      Wiesz ze ona kocha Chopena ktory jeszcze do ciebie nie dotarl ?
      Moze rozmawiac z taoba na temat malarstwa polskiego w ktorym ona widzi jak na
      dloni zycie tamtych pokolen tak heroicznie walczacych o to o co ty dzis
      wycierasz swe brudne szmaciaki.
      Opowiadala mi swego czasu o Podkowinskim. Musial uciekac z Polski przed carskim
      terrorem do Paryza. Tam wlasnie na emigracji powstaly jego najcenniejsze obrazy
      np; "Orka na ugorze"
      Malowal ! Perfekcyjnie malowal krajobraz polski i ludzi z wyobrazni nie z
      natury i moze dzieki temu zawarl w nich to czego ty przyjacielu nigdy nie
      pojmiesz! A nie pojmiesz z prostej przyczyny. Bo zostales ulepiony z kiepskiej
      gliny. Bo w twoich zylach nie pulsuje blekitna krew. Bo na grzbiety twych
      przodkow sypal sie gesto bat ekonoma, a echo tych razow przyczailo sie i
      przetrwalo w zakamarkach twojego muzgu. Nie masz tez swiadomosci i potrzeby
      posiadania jakiejkolwiek zorganizowanej formy spoleczenstwa, panstwa. Wrecz
      panicznie takowej sie boisz. Ta ucieczka jest ucieczka w nicos.

      Roznie to nazywaja w roznych jezykach :ART, KUNST,
      To nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. To nie ma nic wspolnego z polityka i
      pieniadzem, ani z Akademia Sztuki. Ale ma to cos wspolnego z czlowiekiem i jego
      sensem bytu. Glebokiego sensu tego pojecia nikt nie pojmuje oprocz tylko tych
      ktorzy maja stala temperature ciala tak jak Chopin o kilka stopni wyzsza od
      przecietnej.
      Uwierz mi ze w srod nas zyja takze ludzie wyjatkowi.









      • Gość: gosc Re:ELA Z KANADY TO100% -MATKA -POLKA !! IP: 203.36.162.* 08.02.03, 21:53
        POZDROWIENIA DLA ELZBIETY !!
        - GOSC-
        • Gość: KOSMOPOLITA ELKA - PATELKA IP: 62.181.161.* 08.02.03, 22:06
          głupia i tyle
          • Gość: Elzbieta Re: ELA IP: *.sympatico.ca 08.02.03, 22:13
            Jestes bardzo tepy, sorry. Obraz sie smiertelnie.

            6 lat temu pewien Polak urodzony w Kielcach zaprosil mnie na kawe. To bylo
            jedyne spotkanie. Wyjechal do Polski. Spotkalam go w kawiarni miesiac temu.
            Bylismy w wiekszym Towarzystwie. Powiedzil, ze nigdy nie zapomnial naszego
            spotkania, bo z miloscia mowilam o Narodzie Asyryjskim. Wybieralam sie wtedy na
            Konwencje Asyryjska do Chicago, gdzie spotkalam 6 tysiecy Asyryjczykow. ( W
            samym Toronto zyje 50 tysiecy Asyryjczykow)

            Ten wlasnie Polak, Rodak powiedzial nam - JESTEM ASYRYJCZYKIEM.

            Codziennie przejezdza kolo mojego balkonu, gdzie widnieje napis - ASSYRIA.

            By wszyscy pamietali tych, ktorym zawdzieczamy wielka cywilizacje.

            ********************************************************************************



            Assyrian Forum

            Dutch Dummies See Only What They Want To Believe

            Posted By: StarDrifter (Asshur) <stardrifter@eudoramail.com> (adsl-67-37-231-
            22.dsl.chcgil.ameritech.net)
            Date: Saturday, 8 February 2003, at 12:48 p.m.

            In Response To: Assyrian doesn't exist (Medes)

            Everyone is entitled to an opinion, however, regardless of how many academic
            degrees these authorities may have, they cannot back up their claim with
            evidence. They are stating their eroneous opinions 2,600 years after the fall
            of Nineveh, which distorts their historical vision, and they have overlooked
            two important facts that easily refute their position. First, the, Book of
            Nahum in the Old Testament, a collection of five poems on the fall of Nineveh,
            were written immediately before and after the event. Nahum witnessed the Fall
            of Nineveh, therefore, who is the better authority, Nahum or these retarded
            Dutch imbeciles? What does Nahum say? He is speaking to the Emperor of Assyria
            as Verse 18 of Chapter Three begins and he very clearly states, I quote: "Your
            people are scattered on the mountains and there is no one to bring them home
            again." To this we have only to refer to the well documented facts from as
            recently as the years preceding World War I, that it was mainly the Assyrians
            of today that have occupied those mountains to the north and east of Ancient
            Assyria since the Fall of Nineveh in 612 B.C. Now this is irrefutable evidence
            that the Fall of Nineveh did not destroy all of the Assyrians and that they
            escaped to find refuge in the mountains where our people have lived since that
            time up to the present. There is other historical evidence to lend further
            support this fact, but I will only mention one more piece of critical evidence
            which is the prophetic verses in the Book of Isaiah, Chapter 19, which clearly
            states that Assyria, Egypt and Israel will eventually emerge in the future to
            become a blessing to the whole world. That hasn't happened yet.

            StarDrifter (Asshur)

            Assyrian Forum

            ********************************************************************************

            Asyryjczycy przetrwali 7 tysiecy lat ( moze nawet 50 tys. lat, bo tak mowi
            archeologia).


            Czy przetrwaja Polacy ?

            Tak chetnie, tak wielu pragnie unicestwienia Polski, rozmycia w euroregionach,
            ze mam watpliwosci.



            • Gość: etam Re: ELA IP: 212.160.158.* 09.02.03, 23:00
              Elzbieta napisał(a):

              > Konwencje Asyryjska do Chicago, gdzie spotkalam 6 tysiecy Asyryjczykow. ( W
              > samym Toronto zyje 50 tysiecy Asyryjczykow)

              Wg www.aina.org/aol/peter/brief.htm Asyryjczyków w całej Kanadzie jest
              20 000 - skad więc 50 000 w Toronto? (Oczywiście pod warunkiem, że te 20 000 to
              prawda)

              [...]
              > Asyryjczycy przetrwali 7 tysiecy lat ( moze nawet 50 tys. lat, bo tak mowi
              > archeologia).

              Homo Sapiens istnieje jakies 100 000 lat - a naród asyryjski połowę z tego, no,
              no
              To już wtedy były narody? Po ziemi jeszcze chodził człowiek neandertalski a
              Asyryjczycy juz istnieli. Kurde blaszka!!! Fascynujące
              Rany, po co ja odpisuję...?
    • les1 Re: Jestescie fanami Elki z Kanady i jej spamu? 08.02.03, 22:23
      Ja, osobiscie....podchodze do postow Eli jak do....Bibli....
      W zaleznosci od czytajacego....inaczej to wszystko brzmi...
      Jedne zwroty bardzo mi odpowiadaja a inne....po prostu smiesza.
      Sprawa podejscia, nastawienia, ideologi, przekonania i wielu innych....
      Nawet glupi kac, moze miec na to calkiem znaczacy wplyw...
      Fanem nie jestem.....bo ja to wszystko juz gdzies czytalem.....moze w innej
      formie?....ale jednak...

      les1
      • Gość: Elzbieta Re: Jestescie fanami Elki z Kanady i jej spamu? IP: *.sympatico.ca 10.02.03, 02:09
        Czy juz czytales, ze w Bialymstoku zamknieto Fabryke Przyrzadow i Uchwytow ( 6
        tysiecy pracownikow poszlo na bruk), Hute Szkla i Fabryke Dywanow ?

        A wszyskto daltego, zeby Polska nie byla dla UE konkurencja.

        No coa, niektorzy przezywaja zauroczenie milosne unia, co bedzie, jak przejza
        na oczy ?
        • jajecznical Elka gupia Cipo!! 10.02.03, 04:56
          szukam cie po calym necie ,a ty Gdansk spamujesz?
          • Gość: Elzbieta Re: Elka gupia Cipo!! IP: *.sympatico.ca 11.02.03, 05:46
            www.aina.org/bbs/index.cgi?read=5226
            • Gość: Elzbieta Re: Elka gupia Cipo!! IP: *.sympatico.ca 15.02.03, 09:08
              Alicja Trześniowska

              Dbajmy o język ojczysty

              Od lat obserwujemy bolesne zjawisko splugawienia, wręcz profanacji naszego
              ojczystego języka. Szokuje wulgarne słownictwo używane przez dorosłych, dzieci,
              młodzież. Niektórzy pewnym "słowem" wyrażają wszystkie treści. Prawdziwą plagą
              stają się "mocne filmy" i książki, których bohaterowie - ludzie zdeprawowani,
              wyzbyci wszelkich zasad moralnych, kreowani na idoli - porażają wprost
              bezwzględnością w postępowaniu i wulgarnym językiem.

              Zjawisko to coraz bardziej się upowszechnia; młodzież przyjmuje taki język za
              coś normalnego. Równocześnie czytanie wartościowej literatury wypierane jest
              często przez długie przesiadywanie przed telewizorem i oglądanie - bez
              specjalnej selekcji i krytycyzmu - programów telewizyjnych. Uczniowie
              niechętnie czytają dzieła literatury pięknej, zastępując ją coraz
              częściej "gotowcami", tj. streszczeniami lektur, tracąc tym samym możność
              poznania ich bogactwa treści i języka. Coraz rzadziej obcują z ambitną sztuką
              teatralną, w teatrach - w tym także w Teatrze Telewizji Polskiej - brakuje
              repertuaru klasycznego, narodowego, przeważają sztuki współczesne, których
              autorzy nie stronią od wulgaryzmów, a i ich treści nierzadko bywają wątpliwe
              etycznie.

              Ten brak dobrych wzorców kultury językowej powoduje, że troska o język ojczysty
              staje się sprawą naglącą - wciąż za mało wagi przywiązuje się do tego problemu.
              Zdarza się nawet, że młodzi ludzie uważają, że język polski do niczego nie jest
              im potrzebny; ważne jest, by znali np. język angielski. W tej sytuacji
              konieczne jest, by często przypominać o tym, zwłaszcza w domu rodzinnym, w
              szkole, jak nieocenioną wartość stanowi język ojczysty, wpajać miłość do niego,
              uświadamiać, jak bardzo zasługuje na to, by go z zamiłowaniem rozwijać i bronić
              przed wulgaryzacją.

              Język ma nie tylko wartość użytkową jako najdoskonalszy środek ludzkiego
              porozumiewania się, przekazywania myśli, pragnień, uczuć, opisywania stanu, w
              jakim ktoś się znajduje. Służy też do wymiany informacji, zdobywania wiadomości
              z różnych dziedzin, a tym samym - poszerzania wiedzy i pogłębiania dojrzałości
              umysłowej. Dzięki językowi całe bogactwo wiedzy o świecie zostało zgromadzone i
              jest wciąż przekazywane nowym pokoleniom. To język sprawia (poprzez poezję,
              literaturę piękną, czasopisma), że można wzruszać się, wywoływać odczucia
              estetyczne, kształtować ludzką wrażliwość na piękno, dobro, sprawiedliwość i
              wyższe cele życiowe, wydawać sądy o wszystkim, przekonywać, wpływać na ludzkie
              postawy. Nasz język to nasz system wartości - to, co mówimy, świadczy o naszych
              przekonaniach, naszej postawie wobec Boga, ludzi, świata. Język ojczysty jest
              też wartością wyższego rzędu - łączy nasz Naród, stanowi o naszej odrębności
              narodowej, wyróżnia Polaków spośród innych nacji.

              Nad jego kształtowaniem pracowało wiele pokoleń. W nim przechowywana jest cała
              nasza historia, w polszczyźnie jak w zwierciadle odbija się nasza kultura,
              tradycja. Nie można zapominać, że w okresie zagrożenia bytu narodowego -
              zaborów, polszczyzna była walką o przetrwanie świadomości narodowej. Podobnie
              było w czasie okupacji hitlerowskiej, gdy Niemcy zlikwidowali polskie
              szkolnictwo średnie i wyższe, zabronili publikacji prasy, książek w języku
              polskim, zniszczyli wielkie zbiory biblioteczne i wiele zabytków naszej
              kultury, mordowali polską inteligencję.

              Dlatego też umiłowanie mowy ojczystej, praca nad zdobywaniem o niej wiedzy,
              wzbogacaniem jej, dbałość o jej poprawność i estetykę - z jednej strony, a
              chronienie przed wulgarnością i degradacją - z drugiej, to jeden z
              najważniejszych obowiązków patriotycznych każdego Polaka. Warto też pamiętać,
              że przecież "Na początku było Słowo".

              Alicja Trześniowska
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka