Gość: Tomek IP: *.such.nat.hnet.pl 17.09.06, 20:34 Gdanszczanie to nie ciemny lud panie Kurski, napewno odpowiednio pana docenią za beczkę pomyj, którą pan systematycznie wylewa na nasze miasto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Oskar Re: PiS zakłada ostrogi, by gonić Platformę IP: *.such.nat.hnet.pl 17.09.06, 21:38 Gdańszczanie to Gdańszczanie. Za to kocham to miasto. Nie dadzą sobie robić kefiru z mózgu przez takich ludzi jak Kurski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fokus Nie jestem zwolennikiem nabiału ;) IP: *.mlyniec.gda.pl 17.09.06, 22:41 Nie jestem zwolennikiem nabiału ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Re Nawet adamowicz jest zdziwiony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 09:56 Wybiórcza potrafi robić lepsze sondaże niż pomysłowość platformersów.Ale powiedziano że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwent tylko nie żubrys IP: *.zab.nat.hnet.pl 18.09.06, 21:46 "Pan" ŻUBRYS doprowadził do likwidacji mojej szkoły, dobrej szkoły - wolał stanowisko wiceprzewodniczacego Rady Miasta w zamian za likwidacje szkół Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat Pisuary i hipokryci pokroju kurskiego IP: *.aster.pl 17.09.06, 23:21 nigdy nie zdobędą Gdańska - to zbyt piękne i dumne miasto, żeby zgodzić się na rządy takich miernot i nieudaczników. Odpowiedz Link Zgłoś
drbob20 Re: PiS zakłada ostrogi, by gonić Platformę 18.09.06, 00:41 PiS-dzielce, kartofle, kurskie, netzle, swolocz giertycha, tepole z SO lapy precz od Gdanska!!! won do wykopek, na kartofliska, bratac sie z menelami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DrHc Nasze miasto jst za mądre na ten kraj IP: *.usuarios.retecal.es 18.09.06, 03:03 dobrze, że chociażnas nie zaleją hordy pieniaczy, szuji i ćwierćinteligentów. Odpowiedz Link Zgłoś
jww20 nasze miasto... jest 18.09.06, 03:34 Dobre... złotousty poseł Cymański z Lepperem w złocistych ostrogach na barana. Musi boleć.. Myślałem, że Kurski będzie startował na wójta Szadółek? Nie? Szkoda... Ciekawe, co będzie gdy obudzi się niepiśmienny elektorat PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
selecte Re: nasze miasto... jest 18.09.06, 23:47 niepismienny elektorat pis - dzielcow postawi krzyzyk Odpowiedz Link Zgłoś
grazynkajohn PiS zakłada ostrogi, by gonić Platformę 18.09.06, 07:55 Boleję nad tym,że tak mądrych ludzi jak gdańszczanie nie ma w innych miastach.Uwielbiam Trójmiasto i jego mieszkańców,zawsze chętnie tam jeżdżę jeżeli czas mi na to pozwala.Kochani tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ergo PiS popiera Szczurka i Karnowskiego? IP: 194.204.184.* 18.09.06, 11:29 ..podobno w Sopocie i Gdyni PiS poprze Karnola i Szczura? Tylko, czy to im nie zaszkodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: życzliwy Re: PiS popiera Szczurka i Karnowskiego? IP: *.chello.pl 18.09.06, 23:27 kurski to najlepszy prezent dla po, jego kampania pomaga nawet sld, pis powini9en go wyusłać na madagaskar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: typ Re: PiS popiera Szczurka i Karnowskiego? IP: *.chello.pl 18.09.06, 23:29 nawet przejecie gdańskiej tvp mu nie pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ONA PiS zakłada ostrogi, by gonić Platformę IP: *.zab.nat.hnet.pl 18.09.06, 21:43 żubrys co innego móił co innego robił. NIE GŁOSUJECIE NA NIEGO Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r PiS zakłada ostrogi, by gonić Platformę 19.09.06, 10:32 - Zastanawiałem się, skąd wzięło się tak wysokie poparcie - przyznaje Paweł Adamowicz, szef PO w Gdańsku. - I dochodzę do wniosku, że ludzie premiują nas za całą kadencję i widoczne w mieście inwestycje. ************************************* Zastanawiaj się dalej, to może wpadniesz, że jest to poparcie wynikające do niechęci do oszołomów z PiS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sortam PiS -"Bezprawie i Niesprawiedliwosc"chce gonić PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 15:52 Renia pokazała do czego są zdolni panowie z PiS! Podobnie w Kartuzach: Poseł J.Szczypińska (pielęgniarka ze Słupska) wyrzuciła z PiS 8 ideowych i mających swe zdanie członków. Nie zgadzali się z przywożeniem gotowej listy wyborczej w teczce! Ich miejsce zajmą knujący cwaniacy i karierowicze. To będą gorące wybory!!! pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: PiS zakłada ostrogi, by gonić Platformę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.06, 10:22 a niech sobie zakłada ostrogi w nich na pewno lepiej się goni, przepraszam kłusuje po bezdrożach wiejskich, tam muszą szukać swojego elektoratu (choć przykro to stwierdzać) Odpowiedz Link Zgłoś