Gość: kolega
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.11.06, 23:09
"Zwycięskie szpitale nie dostaną lepszego kontraktu" To po co wogóle
przeprowadzać takie badania??? Jeśli nie ma to przełożenia na decyzję NFZ-tu
to znaczy że urzędnikom nie zależy na zadowoleniu pacjentów, a ich działanie
opiera się na innych (czytaj nieracjonalnych ) zasadach.