Dodaj do ulubionych

Mieszkancy Lastadii

27.08.07, 12:55
Halo, dopiero dzis odkrylam to forum. Zastanawiam sie tylko, czy to
forum jeszcze zyje, czy tez umarlo smiercia tragiczna. Ja mieszkam
sama w moim mieszkaniu jako jedna z nielicznych, czy jeszcze ktos
moze? Pozdrawiam Lastadiowiczow.
Obserwuj wątek
    • sebkrysz Re: Mieszkancy Lastadii 03.09.07, 19:05
      forum jeszcze zyje, ale mieszkancow jak na lekarstwo :)
    • basia304 Re: Mieszkancy Lastadii 24.09.07, 21:26
      heinb007 napisała:

      > Halo, dopiero dzis odkrylam to forum. Zastanawiam sie tylko, czy
      to
      > forum jeszcze zyje, czy tez umarlo smiercia tragiczna. Ja mieszkam
      > sama w moim mieszkaniu jako jedna z nielicznych, czy jeszcze ktos
      > moze? Pozdrawiam Lastadiowiczow.


      Również pozdrawiam serdecznie pewnie kiedys sie mieszkancy
      poznaja bardziej i bedzie sie nam mieszkało b. miło
    • m_hewelt Re: Mieszkancy Lastadii 25.09.07, 09:13
      Pozdrawiam, ja jeszcze nie mieszkam ale ta chwila się zbliża:)
      To nie tem wątek ale- po raz pierwszy w szerszym (i hałaśliwym)
      gronie mogliśmy zobaczyć się wczoraj na 1. zebraniu wspólnoty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka