heinb007
27.08.07, 12:55
Halo, dopiero dzis odkrylam to forum. Zastanawiam sie tylko, czy to
forum jeszcze zyje, czy tez umarlo smiercia tragiczna. Ja mieszkam
sama w moim mieszkaniu jako jedna z nielicznych, czy jeszcze ktos
moze? Pozdrawiam Lastadiowiczow.