Dodaj do ulubionych

Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie

IP: *.171.49.149.crowley.pl 28.02.08, 17:33
Lisickiego musiał jakiś nieźle użreć, że tak się zapiekł. Mam małego psa, który nigdy nikogo nie ugryzł, chodzące dobro i dałbym za niego rękę uciąć, że nie ugryzie, miałbym go prowadzić w kagańcu? głupota potrafi zaskakiwać
Obserwuj wątek
    • Gość: stud dawaj rękę IP: *.limes.com.pl 28.02.08, 18:11
      nieważne czy duży czy mały
      jak pies ma zęby to gryzie :P
      • Gość: ms Re: IP: 195.245.226.* 28.02.08, 18:22
        Nie ważne mądry czy głupi - człowiek też ma zęby, wszyscy w kagańce!!!
    • Gość: MS Zdruzgotany... IP: 195.245.226.* 28.02.08, 18:28
      Jestem zwolennikiem PO. Ale niekompetentny Prezydent i Wice z fobiami... W
      następnych wyborach nie będę na nich głosował, nawet gdyby alternatywą miał być
      PiS...
      • Gość: Ernest Fobie to Ty masz.. IP: *.such.nat.hnet.pl 28.02.08, 19:05
        ..jeżeli dla ciebie ważniejsze są biegające kundle niż
        bezpieczeństwo ludzi. A na PIS głosuj, założę się że już na nich
        głosowałeś.
        • Gość: mobil Re: Fobie to Ty masz.. IP: *.amg.gda.pl 29.02.08, 13:58

          Lisicki ma fobie.

          Jak to określiłeś kundle - to bardzo sympatyczne zwierzaki.

          Dobrych ludzi pies nie gryzie., tylko tych debili a co do dzieciaków to rodzice
          powinni je pilnować.
          • Gość: antyK Re: Fobie to Ty masz.. IP: *.aster.pl 01.03.08, 11:13
            Tak, czas zrobic porządek z tym bezprawiem i panoszeniem sie kundli wszedzie i
            nagminnie, i właścicielami którym się wydaje ze każdy musi skakac z radosci na
            widok ich zwierzecia. Nie tylko bez kagańca ale i bez smyczy, jak ktoś lubi
            proszę bardzo, niech trzyma swojego kundla w domu, na mnie nie raz rzucił się
            kundel, ze sie przeraziłem, poza tym te walające się odchody wszędzie, co za
            brudny kraj, bedę głosował na partię która cos z tym brudem i panoszeniem się
            kundli zrobi, i moje całe środowisko. A zły nie jestem, wymówki że złego kundel
            nie pogryzie są na poziomie durnowatego właściciela, któremu pewnie nie w smak
            że teraz kaganiec a niedługo jego kundel nie będzie mógł załatwiać się pod oknem
            sąsiada. Wstyd brudasy! Porządek musi być!
      • Gość: dogslover No nie ma co, fobicy rządza w Gdansku!!! IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 28.02.08, 19:51
        Przecież ludzie z fobiami powinni być natychmiast odsunięci od
        władzy do czasu uleczenia na tych samych zasadach jak alkoholicy lub
        inni cierpiacy na psychiczne schorzenia. Jeszcze tego brakowało żeby
        w Gansku podejmowano decyzje wysokiej społecznej wagi przez umysłowo
        chorych.
        • Gość: s~ Re: No nie ma co, fobicy rządza w Gdansku!!! IP: 193.189.116.* 28.02.08, 23:13
          i paranoicy, np. pan/pacjent k. (z pewnej partii polityczej, hihi)
        • Gość: mobil Re: No nie ma co, fobicy rządza w Gdansku!!! IP: *.amg.gda.pl 29.02.08, 14:01

          popieram twoją wypowiedź
          • Gość: dogslover Re: No nie ma co, fobicy rządza w Gdansku!!! IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 29.02.08, 15:54
            Gość portalu: mobil napisał(a):
            popieram twoją wypowiedź
            ==========================================
            Za akcję psów prawnie odpowiadają przecież ich właściciele, takie
            przynajmniej były prawa do czasu aż grupa "ksenofobików" na czele z
            pogryzionym Panem Lisickim potworzyła te nowe portretujące
            społeczenstwo Gdanska jako nieodpowiedzialne za własne czworonogi
            dzieci.
            Administratorzy z UM to przecież nie "ojcowie miasta",- jak to
            zwykli sami siebie propagować,- tylko definitywnie PUBLIC SERVENTS,
            więc powinni służyć, a nie rodzicielsko pod pozorem profilaktyki
            manipulować prawo żeby potem między innymi na masowa skalę nakazać
            Gdanszczanom, zakupienie tysiecy namordnikow (firmy Lisicki &
            Fobic), bo to cuchnie faszyzmem i korupcją.
            • Gość: Alina dogslover ochłonij IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.08, 16:02
              A ja Ci powiem tak, dobre wychowanie nakazuje trzymać swojego psa na
              smyczy i w kagancu, a takze po nim sprzątać. Niestety psy biegają
              luzem, bez kagańców, rzucaja się na przechodniów, rowerzystów, gryza
              dzieci. Może jak by Cię psiak pogryzł byś zrozumiał, że to zaden
              faszyzm, ale zdrowy zozsadek i dbanie o porzadek publiczny. mienisz
              sie być przyjacielem zwierząt ciekawe czy po nich sprzątasz?
              • Gość: dogslover Re: dogslover ochłonij IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 29.02.08, 17:48
                Gość portalu: Alina napisał(a):

                > A ja Ci powiem tak, dobre wychowanie nakazuje trzymać swojego psa
                na
                > smyczy i w kagancu, a takze po nim sprzątać
                -----------------------------------------
      • Gość: wana Re: Zdruzgotany... IP: *.amg.gda.pl 29.02.08, 13:54

        Też nie będę na nich głosował. Łisicki skacze z ugrupowania do ugrupowania.
        Dobry oszust. kłamczuch, krętacz. Jak Adamowicz mógł dać mu takie stanowisko to
        karierowicz. Był zwykłym kierowniczkiem jakiejś
        budowy.
    • Gość: zbigniew jan wladza odwraca uwage IP: *.dip.t-dialin.net 28.02.08, 20:53
      skoro juz sa odpowiednie przepisy to po jeszcze inne, widocznie pan
      vceprezydent nie ma co robic i zmyla przeciwnika to sa stare metody
      poprzedniego i liberalnego systemu.....odwolac pana vceprezydenta za
      niekompetencje, dlaczego radni pozwalaja sie kierowac przez
      vceprezydenta...
      • Gość: dogslover Re: wladza odwraca uwage IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 28.02.08, 21:44
        .....odwolac pana vceprezydenta za
        > niekompetencje, dlaczego radni pozwalaja sie kierowac przez
        > vceprezydenta...
        ----------------------------
        Odwolac i przebadac,... poniewaz gdy osoba na tak wysokim
        stanowisku przejawia ksenofobie to oznaczac moze, ze ukrywa inna
        chorobe przed elektoratem, jak homofobie ,bo wiadomo przeciez, ze
        fobie chodza parami, czyli w przypadku publicznie okazanej
        ksenofobii Pana Lisieckiego ryzyko narazenia spolecznego dobra jest
        za duze zeby zignorowac medyczne oszacowanie stanu psychiki
        wspomnianego vice Prezydenta.
      • Gość: mobil Re: wladza odwraca uwage IP: *.amg.gda.pl 29.02.08, 14:04
        - radni mu tyłek liżą bosą bezmugowcami.
        • Gość: dogslover Re: wladza odwraca uwage IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 29.02.08, 14:17
          Nie ktorzy jednak posiadaja atytut klijenta, a prace kelnera i w
          tym tkwi problem.
    • Gość: czytelnik Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.viator.gda.pl 28.02.08, 21:43
      Szkoda, że p.Lisickiemu nie przeszkadzają watahy dzików wałęsające się po całym
      osiedlu - pod oknami wiceprezydenta - od wielu lat. Niszczą wszystko co
      napotkają. Na pewno są bardziej bezpieczne od ratlerka czy yorka. A kto będzie
      zakładał kagańce i smycze bezpańskim watahom psów na osiedlu? Może w takim razie
      potraktować w analogiczny sposób ulubione przez p. Lisickiego kotki prychające
      na właściciela usiłującego wsiąść do samochodu, na którym kotek się wygrzewa.
      • Gość: ad Re: Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.chello.pl 29.02.08, 00:20
        Mi sie kiedys taki cwaniak pod maska przejechal. Taka konstrukcja
        podwozia, wchodza zeby sie ogrzac. Kiedys obawialam sie, ze moze
        przegryza kable, ale do tej pory jakos pelna kultura.
      • Gość: mobil Re: Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.amg.gda.pl 29.02.08, 14:14

        dziki nikomu krzwdy nie zrobią bo uciekają jeśli tupnie nogą a koty wcale nie
        prychają to twój wymysł, chyba że je straszych to mają prawo się bronić.
        Samochód schowaj sobie do garażu i nie masz problemu ja nigdy nie mam tego
        problemu a samochód też mam na ulicy.
      • Gość: mobil Re: Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.amg.gda.pl 29.02.08, 14:17
        dziki nikomu krzwdy nie zrobią bo uciekają jeśli tupnie nogą a koty wcale nie
        prychają to twój wymysł, chyba że je straszych to mają prawo się bronić.
        Samochód schowaj sobie do garażu i nie masz problemu ja nigdy nie mam tego
        problemu a samochód też mam na ulicy.
    • Gość: Korektorka "przeciwwskazania zdrowotne lub autonomiczne" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 22:59
      Chyba pani autorka nie uczyła sie anatomii ha, ha, ha
      • Gość: s~ Re: "przeciwwskazania zdrowotne lub autonomiczne" IP: 193.189.116.* 28.02.08, 23:16
        autonomii się uczyło, biedactwo :DD
    • Gość: s~ Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: 193.189.116.* 28.02.08, 23:10
      chyba przeciwwskazania anatomiczne, nie autonomiczne. czy autorka artu jest analfabetką funkcjonalną? phiiiiiiiii, nie pisze/czyta ze zrozumieniem. biedaczka, hihi.
    • Gość: Female Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.chello.pl 29.02.08, 02:07
      Panowie
      A)jak przyjdą upały to sami załóżcie sobie kagańce, bo ja na pewno psa nie będę
      dusił.
      B) czy staruszkowie chodzący z psami sa wstanie utrzymać psa w momencie
      rozdrażnienia psa?
      C) jak maja dowieść ze są testy sprawnosciowe??

      Panowie Glosowalem na PO bo mialem wrazenie ze to partia liberałow a zaczyancie
      irytowac mnie kolejnymi obwarowaniami dla tym razem posiadaczy psow! Keidy
      wezmiecie sie do normalnej roboty a nie pozranctwem i dzialaniem przez
      zaciemnianiem.
    • wubek Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie 29.02.08, 03:37
      Co to sa "przeciwwskazania autonomiczne"? O czyja autonomie tu chodzi? Czy
      komus autonomia pomylila sie z anatomia? Roznica jest taka, jaka miedzy
      organizmem onanisty a onanizmem organisty.
      • Gość: Majka Re: Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.chello.pl 29.02.08, 09:47
        Prosta sprawa! Pies autonomiczny to taki osobnik, który ma wszystkie przepisy w
        nosie i w kagańcu chodził nie będzie!!!
    • macklm Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie 29.02.08, 03:53
      moze mialo byc ANATOMICZNE!
      od jakiegos czasu trudno zrozumiec sens tego co jest napisane
    • Gość: marta Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.limes.com.pl 29.02.08, 08:38
      york w kagancu ,ratlerek w kagancu .Pan Lisicki chory z nienawisci a
      moze ugryzla go dotkliwie zona ze taki wkurzony
    • Gość: marta Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.limes.com.pl 29.02.08, 09:33
      york w kagancu ,ratlerek w kagancu nie mowiac juz o pekinczyku.Pana
      Lisickiego byc moze ugryzla dotkliwie zona ze taki wkurzony i
      sadzi ze to wina pieskow .
      Pogryzienie to przede wszystkim wina wlasciciela a nie psa i powinno
      sie karac dużą grzywną np .2000 zł wlascicieli za wypadki
      pogryzienia przez ich psy co napewno wielokroc przewyzsza koszt
      kaganca dla yorka czy bernardyna lub ich szkolenia. Dla wiekszej
      przejrzystosci w temacie -psy ras tzw grożnych i mieszancow tychze
      ras (tu musi byc lista ras psow ) powinny miec kaganiec obowiazkowo
      podczas spacerow
      Duza grzywna spowoduje ze wlasciciele skorzystaja ze co osobiscie
      bardzo polecam ze szkol tresury psow co jest rozwiazaniem b dobrym
      uczacym nitetylko pieski ale i to wazniejsze tez wlascicieli
      prawidlowego prowadzenia psa.Kazdy moj pies taka szkole przechodzil
      i wiem ile moga skorzystac obie strony mam na mysli duet pies -pan
      Nie wiem czy to spojrzenie da p Lisickiemu nowe przemyslenia i
      troche bardziej merytoryczne podejscie do tematu
    • Gość: szasz Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.chello.pl 29.02.08, 10:09
      Jestem ciekawa jakie to psy tak gryzą...... Moze te
      bezpańskie.....Może tym problemem powinni sie zajać. A nie ciągle
      dowalać właścicielom psów i ich pupilom. Bo chyba dla włodarzy
      miasta tak powinien wyglądać świat: pies na smyczy w kagańcu, może
      tylko biegać swobodnie na specjalnych wybiegach dla psów - 10 m x10(
      w Sopocie znam takie dwa). A najlepiej - nie wychodzić, nie
      oddychać ..... I wtydy zostaną tylko watahy bezpańskich, kąsajacych
      psów.....
      Mam psa, prowadzam go na smyczy i to wystarczy. Nie pozwalam mu na
      biegać luzno po mieście, zbieram kupy, płacę podatki, szczepię,
      szkolę.
      • Gość: buka Re: Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.02.08, 10:46
        ważniejsze od tego przepisu jest EGZEKWOWANIE go przez Straż
        Miejską, jeszcze czegos takiego nie widziałam, niech się ktoś
        przyzna czy dostał mandat, bo pies biegał luzem?
    • Gość: kobi Anatomiczne!!! IP: 84.233.207.* 29.02.08, 10:51
      Pani redaktorko - ANATOMICZNE a nie autonomiczne, hihihihi. W
      redakcji nie ma słownika?
    • Gość: wyborca Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.centertel.pl 29.02.08, 11:09
      Lisickiego rozpiera energia, a tak na marginesie Panie Gorecki
      gratulacje, dobrze ze tam jest ktos co ma rozum i sie fobiami nie
      przejmuje, gratulacje rowniez dla lisickiego, udalo mu sie podzielic
      gdanszczan na tych co maja psy i tych co nie maja, to juz nie
      podzialy polityczne beda teraz przy kolejnych wyborach stanowic
      tylko to czego jestes posiadaczem, ano np. taksowki, lokalu
      uslugowego a teraz psa. Czekamy na dalsze rewelacje tego pana.
      Pytanie co nim powodowalo, czy to ze przelecial przez wszystkie
      gazety i programy radiowo-telewizyjne, czy chec zalatwienia sprawy,
      mysle ze to pierwsze, a dlaczego, wyjasnie- sa przepisy jak to Pani
      Pomaska podawala, mogace skutecznie ograniczyc teror, np koks z
      pitbulem lub amstafem siejacy teror we Wrzeszczu i na innych
      osiedlach. Co pan odpowiedzialny za te sprawy zrobil przez swoj rok
      urzedowania, nie wie ze ja jako wlasciciel ulozonego psa tez jestem
      poszkodowany w starciu z takim bandyta, nie, postawil mnie w jednym
      szeregu z patologia, ile wybiegow dla psow pan lisicki za swego
      urzedowania zbudowal, chocby na Glownym Miescie, jak popularyzowal,
      szczepienia, kulture i tresure zwierzat /wszystko w zakresie jego
      obowiazkow/. A teraz o kasie - ile nas to bedzie kosztowalo,ze
      zlosliwoscia zapytam czy ktos ma udzialy w sieci sklepow
      sprzedajacych akcesoria dla psow?
      o ile wzrosnie ilosc bezpanskich zwierzat a tym samym koszty
      utrzymania schroniska, dlaczego przed zaproponowaniem radzie uchwaly
      nie zapytano sie fachowcow o opinie, tylko doprowadzono do
      osmieszenia urzedu Prezydenta, nie pierwszy raz, dlaczego nie
      zaproponowano, co lezy w gestii tego pana, wprowadzenia oplaty
      administracyjnej dla posiadaczy zwierzat, tu mam na mysli pieniadze
      na sprzatanie po zwierzetach przez administratorow osiedli. Na
      koniec gratulacje za uchwale, ktora podjeto, kolejny bubel prawny
      calkowicie nie-egzekwowalny, gratulacje za tyrady na posiedzeniu
      Rady Miasta lisickiego czytajacego ilu to ludzi psy pogryzly, szkoda
      ze nie podal ilu to ludzi uratowaly i to nie tylko od smierci ale i
      od nudy i zidiocenia, serwowanego nam przez takich pozal sie Boze
      potylikow jakim jest ten biznesmen i technokrata na stolku z-cy
      Prezydenta, i jeszcze jedno Panie Borowczak, jestes Pan KIMS w
      Naszym miescie, swoja dzialanoscia zasluzyles Pan na cos znacznie
      lepszego niz angazowanie sie w watpliwe i osmieszajace akcje typu,
      "naloz kaganiec, wez smycz do reki, jak nie to - same udreki", takim
      Panom skladamy dzieki.
    • Gość: misza Wielka szkoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.08, 15:41
      Cieszyłem się, że Lisicki zrobi porządek z biegajacymi bez kagańca
      kundlami. Widzę, że u radnych przeważyła prywata i wygodnictwo a nie
      dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. Mimo wszystko macieju lisicki -
      wielki szacunek za wywołanie tego problemu i próbę zdyscyplinowania
      tzw.psiarzy.
    • Gość: Szczepan Psy muszą mieć kagańce, ale nie wszystkie IP: *.cust.tele2.pl 29.02.08, 17:21
      Radni warchoły do kwadratu. Projekt Lisickiego pozwalał kompleksowo
      załatwić problem agresywnych psów, pytam sie dla kogo jest nasze
      miasto: dla psiarni i ich nieodpowiedzialnych opiekunów czy dla
      ludzi?
      • Gość: dogslover Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego. IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 29.02.08, 20:34
        Atak psow na ludzi to zwazywszy ilosc psow w miescie sa rzadkie
        odizolowane wypadki, ktore powinny znalezc sie na wokandzie
        sadowej, a nie sesji Rady Miasta, bo przypomina to faszystowsko-
        stalinowskie metody profilaktycznego karania spoleczenstwa przez UM
        na zasadzie "jeden za wszystkich i wszyscy za jednego".
    • zwirekiwigura no i dobrze... 01.03.08, 14:03
      ze zwyciezyl rozsadek, a nie jakies fobie wiceprezydenta Lisickiego.
    • pacobuyo psiarze 01.03.08, 14:19
      fobie to mają własciciele kundlów
      kazdy kto mieszka w bloku i nie ma psa jest wg nich 'inny'
      niech zgadnę, że ten Gorecki ma kundla

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka