Dodaj do ulubionych

depilacja laserowa

26.04.08, 20:14
czy możecie polecić sprawdzony gabinet depilacji laserowej w
3mieście..jestem zainteresowana opiniami i cenami...
Obserwuj wątek
    • Gość: ritha Re: depilacja laserowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.08, 19:24
      Dołączam do pytania, gdzie warto, a, które gabinety unikac,
      a z tego co mi wiadomo, taki zabieg lepiej robic po wakacjach :) jezeli mysli
      sie np. o czesciach ciala nastwaionych na promienie sloneczne, gdyz po zabiegu
      nie mozna sie opalac, a ze przewaznie sa to trzy zabiegi najlepeij przelozyc to
      na wrzesien - pazdziernik :) na te lato niestety juz za pozno :(
      • dalenne Re: depilacja laserowa 28.04.08, 10:46
        W Gdyni polecam Beauty Laser na Abrahama. Mają swoją stronę
        internetową więc łatwo można sprawdzić cennik. Mają fajne promocje.
        Jak na razie jestem zadowolona z efektów, w maju idę na jeszcze
        jeden zabieg, a reszta już po wakacjach.
        • olimpia_ona Re: depilacja laserowa 27.08.08, 17:29
          Ja również mogę polecic Beautylaser z Gdyni. Niedługo co prawda jadę
          już na 5 zabieg, ale przynajmniej widać efekty, po każdym zabiegu
          wypadają hurtowo włosy. Włosków mam naprawdę niewiele i są dużo
          słabsze.

Natomiast zdezydowanie NIE polecam gabinetu Luxona w Gdańsku.
          Wykonałam w gabinecie Luxona w Gdańsku 2 swoje pierwsze zabiegi
          fotoepilacji głębokiego bikini. Jestem NIE zadowolona z efektów,
          gdyż w gabinecie informowano mnie, że po pierwszym zabiegu efekt
          jest największy. U mnie utrata owłosienia była niewidoczna.
          Czyli mimo, iż wydałam 600zł na 2 zabiegi całkowitego i trwałego
          usunięcia zbędnego owłosienia nie utraciłam ich nawet w 5%.
          Na prośbę o zwrot pieniędzy dostałam odpowiedz: "Uprzejmie
          informujemy, że niestety nie możemy uwzględnić Pani reklamacji.
          Dotychczas zostały wykonane u Pani 2 zabiegi fotoepilacji głębokiego
          bikini. Zabiegi fotoepilacji cechują się różną skutecznością w
          zależności od okolicy ciała. Także z różnych przyczyn u jednych osób
          są bardziej lub mniej skuteczne."
        • Gość: ruletka Re: depilacja laserowa IP: 94.254.129.* 12.04.10, 21:23
          Byłam w tym gabinecie kilka tyg temu i... wyszłam przerażona!!
          Pani robiąca depilację była niedelikatna! Gdy robila zabieg były momenty lepsze
          i te gorsze gdzie mimo bólu zamiast zaprzestać robienia depilacji na chwilę aby
          ciało odpoczęło ona dalej we mnie "strzelała".
          Efekt jest taki, że mam poparzone łydki. Mam czerwone plamy od lasera które z
          czasem zmienią się w strupy a potem odpadną i będą białe plamy. Wiem co będzie
          bo już jedna kosmetyczka mnie tak załatwiła i oddała pieniądze za źle wykonany
          zabieg.
          Poza tym to był moj 5 zabieg i widać nikłe efekty...
    • herezja Re: depilacja laserowa 23.10.08, 15:42
      Roniłam w Kosmedice w Sopocie i mogę polecić z czystym sumieniem,
      rok temu mieli fajne promocje na takie zabiegi. Nie wiem jak teraz
      bo już skończyłam
      --
      Mam swoje zdanie i nie zawaham sie go użyć! :)
    • Gość: karola Re: depilacja laserowa IP: *.gprs.plus.pl 09.02.09, 19:20
      Robiłam depilacje nóg pach i bikini w cosmedique w gdyni , szczerze
      i z pełna odpowiedzalnościa moge polecic ten gabinet, zabiegi sa
      wykonywane dokładnie, gabinet jest czysciutki,obsługa super!.nie ma
      do czego się przyczepić:)nie polecam natomiast gabinetu epi centrum w
      gdansku, ceny wygórowane a efekt zabiegu nijaki
    • Gość: justyna.rohde@wp.p Re: depilacja laserowa IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.11, 20:38
      Witam

Chciałabym zaoferować Paniom (ale też Panom)
      BON do prestiżowego studia zdrowia i urody
      w Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej

Wartość bonu wynosi aż 3560zł

Można go wykorzystać na depilację 4 partii ciała - pachy, bikini, łydki, kolana
      lub na depilację całych nóg.
      Kolejna opcja to depilacja pach i bikini a do tego fotoodmładzanie.
      Zabieg wykonany będzie w 4 powtórzeniach.
      Bon jest ważny do czerwca 2011.

Wykonywana będzie urządzeniem E-Light Silver IPL + RF

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o mail justyna.rohde[]wp.pl
      • Gość: Katarzyna Gdynia Re: depilacja laserowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.11, 13:55
        Jestem stałą klienką gabinetu kosmedica w krzywym domku. Jestem osobą bardzo wyagającą i wybierając gabinet głównie kierowałam się się doświadzczeniem i podejściem do klienta. Gabinet kosmedica ma ogromne doświadczenie i jest gabinetem sieciowym co daje ogromną przewagę na innymi bo świadczy , to o tym ,że są dobrzy w tym co robią. Osoby wykonujące zabiegi maja certyfikaty i kilkuletnie doswiadczenie. Jestem osobą która do konsultacji w tym gabinecie i każdym innym była dobrze przygotowana. Tylko w kosmedice dostałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania, tylko kosmedice odczułam pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Dżwoniąc do firmy która jest dystrybutorem tych laserów również otrzymałam odpowiedz: Gabinet kosmedica jest jednym najlepszych gabinetów w polsce które oferują zabieg depilacji laserem diodowy light sheer, mają ogromne doświadzczenie i znakomite opinie ich lasery są często serwisowane a rączki czesto wymieniane. Ogromą uwagę w tym gabinecie przywiązuje sie do jakości i bezpieczeństwa.- Ta odpowiedz utwierdziła mnie w wyborze. Każdemu kto planuje sie poddać depilacji proponuję sprawdzić gabinet. Kosmedicę polecam bo sprawdziłam. Katarzyna
      • Gość: Anna Dobiasz Re: depilacja laserowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.12, 14:24
        Depilacja laserowa musi być przede wszystkim bezpieczna. Z doświadczenia wiem, że wiele salonów wcale nie dba o urządzenia, którymi wykonuje się zabiegi. O zgrozo! przecież można komuś zrobić krzywdę! Na dodatek nasz rynek zalewa znowu chińszczyzna, co działa bardzo niekorzystnie dla dobrych i sprawdzonych firm. Ja w swoim salonie mam sprawdzone i skuteczne urządzenia Glam Beauty, które mają wiele certyfikatów i w każdej chwili mogę skorzystać z autoryzowanego serwisu tych urządzeń. Czasem warto postawić na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów, a nie na ciągłe cięcie kosztów.
    • Gość: Klientka Re: depilacja laserowa IP: *.lokis.net.pl 08.02.11, 22:49
      ODRADZAM Wam wybór salonu Beauty Laser w Gdyni. Byłam ich stałą klientką ale ostatnim razem zostałam poparzona przez jedną z kosmetyczek. Otrzymałam bardzo wysoką dawkę promieni i miałam poparzenia 1 stopnia na udach. To co przeżyłam było straszne, oczywiście po pół roku mam bardzo widoczne blizny. Właścicielka salonu nie przyznała się do błędu jej pracownicy, nie poczuwa się do rekompensaty i naprawy wyrządzonej szkody. Nie chce nawet zwrócić kosztów leczenia. Nie przyjęła nawet trzeciej reklamacji, zgłaszanej przez samego Rzecznika Praw Konsumentów. Obecnie sprawą zajmuje się Sąd. Proszę uważać na Beauty Laser w Gdyni!!!
      • Gość: beautylaser Re: depilacja laserowa IP: *.147.148.169.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.02.11, 11:30
        Szanowna Pani,
        nie uważa Pani, że zgłaszając reklamację należałoby najpierw pofatygować się do gabinetu i pokazać "rzekomo poparzone" uda? Do dnia dzisiejszego nie raczyła Pani nas odwiedzić, nie dając nam tym samym szansy ustosunkować się do Pani żądań. Czy spotkała się Pani kiedykolwiek z sytuacją, w której osoba składająca reklamację nie zgłasza się osobiście do firmy, sklepu czy gabinetu, do którego kieruje swoje roszczenia? Próby zaszkodzenia nam (np. pismo do Rzecznika Praw Konsumenta - skarga odrzucona przez Rzecznika i uznana za próbę wyłudzenia pieniędzy) najwyraźniej nie usatysfakcjonowały Pani i dalej próbuje Pani oszkalować nas zamieszczając kłamliwe opinie. Przez okres 2,5 roku, kiedy regularnie korzystała Pani z naszych usług – ani razu nie wyraziła Pani niezadowolenia z wykonanej przez nas pracy, wręcz przeciwnie – zawsze była zachwycona atmosferą panująca w naszym gabinecie, podejściem do pacjenta oraz starannością i efektami zabiegów. Pani po prostu w perfidny sposób usiłuje – po udanej serii zabiegów depilacji laserowej na całe nogi (8 zabiegów), głębokie bikini z linią stringów (9 zabiegów) oraz białej linii (2 zabiegi) – zrekompensować sobie niemały wydatek i wyłudzić od nas wydane na zabiegi pieniądze. Przestrzegamy inne gabinety przed nieuczciwymi klientkami, z którą mamy do czynienia.
    • Gość: xxx Re: depilacja laserowa IP: 153.19.108.* 06.05.11, 22:17
      Własnie, czy mógłby mi ktoś pomóc. Jestem mężczyzną z "połączonymi" brwiami, co mi nie daje pewności siebie, i dlatego też szukam jakiegoś dobrego salonu w trójmieście, w którym bede mógł skorzystać z depilacji laserowej, co pozwoli mi sie pozbyć tego "łącznika". Help!
    • Gość: gość Re: depilacja laserowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 22:31
      Witam,
      sprzedam za 110 zł groupon o rzeczywistej wartości 1050 zł na 3 zabiegi fotodepilacji wybranej części ciała: wąsik, broda, pachy, linia biała lub bikini klasyczne w salonie kosmetyki laserowej ElisBeauty w Gdańsku. Kupon ważny od 26.01.12 do 26.07.2012r. Proszę o kontakt na emaila: emsonic@gmail.com
    • Gość: Kasia Re: depilacja laserowa IP: 212.244.187.* 23.04.12, 09:21
      Odsprzedam Groupon na fotodepilację laserową w salonie elisbeauty w w Gdańsku.
      Gropuon - 299 za za biegi o wartości 1800 zł na 3 fotodepilacje wybranej częsci ciała - łydki, uda lub kark. Salon ma same pozytywne opinie na trójmieście.

Wiecej info na maila:
      kasiulkaczarnulka@o2.pl
    • gosiak070 Re: depilacja laserowa 23.05.12, 22:44
      Witam wszystkich zainteresowanych z korzystania z zabiegów medycyny estetycznej z własnego doświadczenia mogę polecic w Trójmieście gabinet Elmed Ul.Haffnera 6 w Sopocie doświadczeni lekarze oraz nowoczesny sprzęt do różnego typu zabiegów ja korzystałam z depilacji laserowej nie jest to zabieg który należy do tanich,ale jest naprawdę wart borykałam się z nadmiernym owłosieniem od lat,a jestem już po 5ciu zabiegach i rezultaty są zniewalające w końcu mogę się cieszyc gładką skórą bez owłosienia .POLECAM
    • iwona274 Re: depilacja laserowa 14.11.12, 10:28
      JA SIĘ DEPILOWAŁAM W EPI CENTRUM - WRZESZCZ, PNIEWSKIEGO 3, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. BO MAJĄ LASER MEDYCZNY, A NIE TE IPL, KTORE NIE DZIAŁAJĄ , POLECAM !
      A TERAZ TO NAWET PROMOCJA - 50 %, TAKŻE NA SYLWESTRA JAK ZNALAZŁ
      • Gość: mewa Re: depilacja laserowa IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.14, 17:20
        Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux ( na depilacje laserową, karboksyterapię, mikrodermabrazję z których korzystalam) w Bielsku, Gdańsku, Kaliszu, Kielcach, Łódzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie lub Wroclawiu. Osoba ta polecając mnie dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku była to najlepsza inwestycja w siebie samą. Miła i profesjonalna obsługa pracująca na porzadnym przebadanym sprzęcie.
        Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg.
        Szczegółowych informacji o tym jak u mnie wyglądała depilacja, zabiegi karboksyterapii oraz mikrodermabrazji i jak uzyskać rabat udzielę pod adresem ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939
        Szczerze polecam i czekam na osoby do polecenia ; )
        ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939
        • sm0czyca Re: depilacja laserowa 17.01.14, 10:54
          Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux ( na depilacje laserową, karboksyterapię, mikrodermabrazję z których korzystalam) w Bielsku, Gdańsku, Kaliszu, Kielcach, Łódzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie lub Wroclawiu. Osoba ta polecając mnie dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku była to najlepsza inwestycja w siebie samą. Miła i profesjonalna obsługa pracująca na porzadnym przebadanym sprzęcie.
          Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg.
          Szczegółowych informacji o tym jak u mnie wyglądała depilacja, zabiegi karboksyterapii oraz mikrodermabrazji i jak uzyskać rabat udzielę pod adresem ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939
          Szczerze polecam i czekam na osoby do polecenia ; )
          ebendig84@gmail.com lub gg 1714939
        • szabelkaa Re: depilacja laserowa 21.06.14, 21:34
          Witam, jestem zainteresowana poleceniem do salonu w Warszawie. Zastanawiam się tylko czy można tak na odległość polecać. Co powinnam powiedzieć przy umawianiu wizyty, skąd wiadomo, że rabat się należy? POzdrawiam, radosmyk@o2_pl
    • Gość: Kasia Re: depilacja laserowa LightSheer IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.02.14, 09:30
      Tak w Salonie Kosmetycznym Galea Gdynia Obłuże www.gabinetgalea.pl za przychodnią lekarską, robiłam sobie nogi i pachy, jestem bardzo zadowolona, profesjonalna obsługa, Pani kosmetolog Ada z wieloletnim doświadczeniem zawsze dobrze doradzi a i ceny ma przystępne, tylko trzeba pytać o promocje, ponieważ na stronie nie ma, zawsze wychodzi jeszcze taniej POLECAM
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka