Dodaj do ulubionych

Katar w Gdyni

05.05.09, 21:20

"Strategią tego państwa jest zbudowanie 50 nowych statków do 2020 r. Potencjał
stoczni koreańskich jest zbyt mały."

*************************

I las, i tartak.

Katar uruchamiając produkcję gdziekolwiek ma argument przy negocjacjach z
Koreańczykami.

Obserwuj wątek
    • solardragon lewarowaniue 05.05.09, 22:16
      tak się negocjuje duże kontrakty - trzymam kciuki za Gdynię, ale oże
      być jak piszesz maruda.r

      -----------------------------------------
      www.slodkiezycie.pl - portal społecznościowy dla
      CUKRZYKÓW, ich rodzin i LEKARZY DIABETOLOGÓW
      • sojowa Anonimowy... z Gdańska? 06.05.09, 13:56
        "- To wygląda na propagandową zagrywkę - uważa proszący o zachowanie
        anonimowości jeden z inwestorów działających na rynku stoczniowym."

        To mi wyglada na wypowiedz kogos zwiazanego ze stocznia w Gdansku.
        Gryza palce i zaluja, ze to Gdynia dostanie takiego inwestora.
    • Gość: Bodek Katar w Gdyni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.09, 08:01
      Przede wszystkim, co warte podkreślenia Katar ma wieloletnią strategię rozwoju gospodarki morskiej, a Polska nie ma żadnej strategii.
      Nie tylko morskiej, ale praktycznie w ogóle żadnej!
      • chmur Re: Katar w Gdyni 06.05.09, 08:37
        No właśnie, gdzie jest polska strategia gospodarcza, gdzie jest długodystansowy plan rozwoju, mojego kraju - gdzie się podziała polska myśl techniczna, czy My jeszcze coś potrafimy?
    • cwdj W miłosnym uścisku 06.05.09, 20:29
      Przed wejściem Ukraińców do Stoczni Gdańskiej zarówno Katar jak i
      fiński Aker chciały kupić gdańską. Palanty z Jaworskim i Brzezickim
      na czele pogoniły ich i zwiazały się w miłosnym uścisku z Donbasem.
      Co z tego wyniknie niebawem zobaczymy.
    • Gość: ja Re: Katar w Gdyni, IP: 89.108.247.* 06.05.09, 22:18
      kaszel w Kartuzach a lumbago w Krzyżu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka