Dodaj do ulubionych

Owijanie w becik na sen

25.10.05, 11:57
Witam,
Mam pytanie, do kiedy należy owijac niemolwlę w becik? A może nie należy?
Chodzi o to że mój mały synek (2 miesiące)znacznie lepiej i spokojniej
zasypia gdy go owinę i schowam rączki. Potem jak zaśnie go rozwijam
oczywiście.
Czy wy tez tak robicie?S
ylpha
Obserwuj wątek
    • tulf Re: Owijanie w becik na sen 25.10.05, 12:15
      moja teraz cztery tygodniowa Julka od urodzenia śpi w beciku, nie wiem czy jest
      tak wygodniej czy nie ale ja jestem spokojniejsza, gdyż mam pewność że się nie
      przekręci na brzuszek w nocy, może to tylko moja fobia ale śpię spokojnie.
    • dorota751 krępowanie 25.10.05, 13:04
      Ja słyszałam o tym właśnie, że takie malutkie dzieciaczki lubią być
      tak "skrępowane", to im przypomina brzuszek mamy - ciasno i ciepło. Ja tego nie
      wiedziałam jak mój syn był malutki - szkoda.
    • edyta785 Re: Owijanie w becik na sen 25.10.05, 14:37
      Ja owijalam synka bardo dlugo,mial 6 misiecy jak przestalam.Nie byl to taki
      typowy bcik,sama zrobilam cieniutkiego kocyka i poszewki.Maly sam sie
      rozkopywal,ale tak bylo nam dobrze,po kapieli do karmienia w tym beciku a potem
      odkladalam do lozeczka i juz sam sobie z nim radzil.
      • koftek Re: Owijanie w becik na sen 25.10.05, 16:24
        Podejrzewam, że takie owijanie dzieciątka nie zaszkodzi o ile tylko maleństwo
        chce tak spać. Ja zrezygnowałam z owijania już po 2 tygodniach ym bardziej,że
        moja mała urodziła się w lecie w te największe upały. Szczerze mówiąc nie
        wiedziałam, że ktokolwiek tak długo owija dzieciątko. Teraz zbliża się zima
        więc może bedzie milutko i cieplutko ale trzeba pamięta żeby dziecka nie
        przegrzać a teraz te kaloryfery...
        Kasia i GAgatka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka