sylpha
25.10.05, 11:57
Witam,
Mam pytanie, do kiedy należy owijac niemolwlę w becik? A może nie należy?
Chodzi o to że mój mały synek (2 miesiące)znacznie lepiej i spokojniej
zasypia gdy go owinę i schowam rączki. Potem jak zaśnie go rozwijam
oczywiście.
Czy wy tez tak robicie?S
ylpha