madeira.online
08.09.09, 09:54
Witam
Mam taki problem moja coreczka ma 2 miesiace karmie ja piersia id
podaje witaminy D i K i wyczytalam na ulotce witamy D ze skutki
uboczne to zaparcia noi moja kruszynka je ma co 4 dni robi kupke dzis
5 dni jak nie robi juz i sie meczy steka jak dzis nie zrobi to czopek
w ruch pojdzie =/ .Mam pytanei czy mozna zaprzestac podawac ta
witamine D a potem od nowa dawac ? bo ona jest do 3 miesiaca czyli
zostalo nam jeszcze tylko miesiac podawania .
Jak to u was bylo ?