Dodaj do ulubionych

witamina D

08.09.09, 09:54
Witam


Mam taki problem moja coreczka ma 2 miesiace karmie ja piersia id
podaje witaminy D i K i wyczytalam na ulotce witamy D ze skutki
uboczne to zaparcia noi moja kruszynka je ma co 4 dni robi kupke dzis
5 dni jak nie robi juz i sie meczy steka jak dzis nie zrobi to czopek
w ruch pojdzie =/ .Mam pytanei czy mozna zaprzestac podawac ta
witamine D a potem od nowa dawac ? bo ona jest do 3 miesiaca czyli
zostalo nam jeszcze tylko miesiac podawania .
Jak to u was bylo ?
Obserwuj wątek
    • fajnyjagodka88 Re: witamina D 08.09.09, 12:40
      witamina D jest do ukończenia przez dziecko roku, to wit. K jest do 3 miesiąca. Daj małej czopek i herbatkę do picia, najlepiej koperek, jak zacznie bączki puszczać to i kupka pójdzie łatwiej.
      • fajnyjagodka88 Re: witamina D 08.09.09, 12:41
        i podawaj witaminy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka