anniia
07.02.06, 20:12
ide jutro do pracy po raz pierwszy od 11 miesiecy. w ciazy od marca bylam na
zwolnieniu i potem macierzynski i niewykorzystany urlop no i wypadlo ze jutrio
do roboty trzeba isc
Mati zostaje z moja siostra a potem z moim mezem jak on wroci z pracy
Plakac mi sie chce ze musze go zostawic i ze moze bedzie za mna tesknil moj
synek. Z drugiej strony ciesze sie ze wracam, bo lubioe moja prace i mam juz
troche dosc siedzenia w domu
mamusie ktore pracuja, te macie taki dysonans?