O jak fajnie sobie odpoczywać...wczoraj wszystko posprzątałąm, pościel
przebrałam itp,itd i dziś z rana tylko poprasowałam i teraz nic nie robię.
dziecińka póki co śpi, mężo w pracy...fajowo

))
jak Mała wstanie to oddamy się wspólnej zabawie.
A u Was jak dzisiaj?????