Dodaj do ulubionych

Totalny luz:-)

16.06.07, 12:18
O jak fajnie sobie odpoczywać...wczoraj wszystko posprzątałąm, pościel
przebrałam itp,itd i dziś z rana tylko poprasowałam i teraz nic nie robię.
dziecińka póki co śpi, mężo w pracy...fajowosmile))
jak Mała wstanie to oddamy się wspólnej zabawie.
A u Was jak dzisiaj?????
Obserwuj wątek
    • matylda07 Re: Totalny luz:-) 16.06.07, 12:26
      he he, u mnie tak samo. A obiad dopiero na 21. Tylko zamiast odpoczywać, siedzę
      na forum, ale tu najlepiej odpoczywam...
    • amagda80 Re: Totalny luz:-) 16.06.07, 12:48
      maz w pracy = nie odpoczywam wcale,no ale ja mam 16 miesieczniaka w domu ktory
      odpoczac nie da bo moja lutoweczka juleczka super grzecznie spi smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka