16.07.04, 10:06
Moja córeczka dostała ten krem bo pod paluszkami u stópek ma podrażnioną i
luszczącą się skórkę. Okazało się że ten krem to hormon sterydowy. Boje się
ją tym smarować, zwłaszcza że nie ma jeszcze roku. Czy któraś z mam używała
tego kremu?
Obserwuj wątek
    • mamakacpra1 Re: Cutivate 16.07.04, 15:00
      Mój synuś dostał Cutivate do smarowania policzków, gdyż miał bardzo szorstką i
      zaczerwienioną skórę . Tak jak zalecił lekarz używaliśmy jej tylko przez trzy
      dni na lekko wilgotną skórę, a póżnie raz na tydzień zapobiegawczo.Również
      miałam obawy przed sterydami, ale lekarz uspokoił mnie ,że tak krótkie
      stosowanie nie spowoduje żadnych skutków ubocznych. Rzeczywiście już po drugim
      dniu stosowania skóra na policzkach była głaciutka.
    • isma Re: Cutivate 16.07.04, 18:40
      Steryd, fakt. Ale przy zastosowaniu pewnych rygorow nie jest grozny. Smarowac
      cienko, tylko do czasu ustapienia zmian, gora 3 dni. Nie smarowac zakrytych
      powierzchni ciala, bo wtedy robi sie tzw. okluzja, i lek przenika glebiej do
      tkanek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka