dorotka.marcelek
16.07.04, 10:06
Moja córeczka dostała ten krem bo pod paluszkami u stópek ma podrażnioną i
luszczącą się skórkę. Okazało się że ten krem to hormon sterydowy. Boje się
ją tym smarować, zwłaszcza że nie ma jeszcze roku. Czy któraś z mam używała
tego kremu?