Dodaj do ulubionych

Próby odpieluchowania

26.07.22, 17:31
Dzień dobry.
Mam synka, we wrześniu skończy 3 latka. Wtedy też idzie do przedszkola. Od kilku miesięcy próbuję nauczyć go siadania na nocnik. Niestety bez skutku. Wpierw wogole nie chciał siadać wyginął się itp. od jakiś 2 tygodni jak mu powiem to idzie sam albo jak go posadzę to siedzi. Niestety nigdy jeszcze nic do niego nie zrobił. O kupce nie wspomnę, bo robi ja zawsze na stojąco i schowany za stołem czy lodówką. Dopiero jak zrobi to przychodzi i mówi że kupa i trzeba zmienić pampersa. Od kilku dni jak jest tak ciepło w ciągu dnia nie zakładam mu pampersa, ani majtek, chodzi z goła pupą. I choćby siedział godzinę na nocniku nie zrobi siusiu. Ale jak tylko np siądzie na kanapę, lub wychodzimy i założę mu spodnie to zaraz się moczy. Narożnik mam obsikany z każdej strony, zawsze trafi tam, gdzie nie jest podscielony podkład. Wygląda to tak, jakby w momencie gdy siusiak dotyka czy to narzuty czy majtek, wtedy robi siku. Co robic? Wszystkie dzieci wokoło już nie noszą pampersów a i przedszkole (niepubliczne) wymaga by dziecko było bez pampersa.
Obserwuj wątek
    • maggi104 Re: Próby odpieluchowania 26.07.22, 18:06
      Dodam jeszcze, że syn jest z tych nietykalskich i np pod drzewko nie chce bo trzeba mu dotknąć siusiaka. Wtedy to od razu ucieka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka