24.09.05, 13:45
witam
czy ktos moze mu powiedziec jakie są objawy glisy ?, I JAK TO WYGLĄDA?
czy to jest duże? i jaki ma kolor?, czy poza objawami w kupce możliwe są inne
objawy i jakie? będę bardzo wdzięczna za odpoweidzi.
monika
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: GLISTA! 24.09.05, 13:59
      wejdź na forum alergie dziecięce, specjalistką jest tam sigvaris
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=578

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka