monik38 24.09.05, 13:45 witam czy ktos moze mu powiedziec jakie są objawy glisy ?, I JAK TO WYGLĄDA? czy to jest duże? i jaki ma kolor?, czy poza objawami w kupce możliwe są inne objawy i jakie? będę bardzo wdzięczna za odpoweidzi. monika Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
5_monika Re: GLISTA! 24.09.05, 13:59 wejdź na forum alergie dziecięce, specjalistką jest tam sigvaris forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=578 Odpowiedz Link Zgłoś