14.12.05, 23:37
Proszę o informacje, czy luivac powoduje jakieś skutki uboczne np. gorączke
lub stan podgorączkowy???
Nasza pani doktor w końcu zdecydowała się podać tą szczepionkę (pol tabletki
dziennie- mała ma niecałe 20 miesięcy). Dzisiaj wróciła ze żłobka, miała
37,7, wieczorem 37,5 ... martwie się czy znowu nam sie nie rozchoruje, poza
tym nic jej nie jest, no może apetycik ma mniejszy.
Z góry dzięki za informacje
Aga
-
Nasza Matylda ma dziś

A młodsza siostrzyczka pojawi się za
Obserwuj wątek
    • mamaaga1 Re: Luivac 15.12.05, 12:32
      podnoszę
    • msto05 Re: Luivac 15.12.05, 12:37
      Moja starsza córka brała Luivac i nie miała żadnych efektów ubocznych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka