24.04.06, 19:32
Mój 10 m-czny wrzeszczak złapał niezłą chrypkę.Dostaje voxpax-nie znosi .Czy
macie jakieś swoje sposoby na pozbycie się chrypala.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka