scarlett74 24.04.06, 19:32 Mój 10 m-czny wrzeszczak złapał niezłą chrypkę.Dostaje voxpax-nie znosi .Czy macie jakieś swoje sposoby na pozbycie się chrypala. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj