klukunio 22.05.06, 10:04 moja corka 5 lat mam przodozgryz wizyta dopiero w sierpniu pytanie jak leczy sie ta wade aparatem operacyjnie czy sa jakies inne metody czy najpierw powinnam wyleczyc prochnice Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saba63 Re: przodozgryz 05.06.06, 12:44 Takie wady leczy się aparatem i rzeczywiście trzeba najpierw wyleczyc ząbki, poniważ pod aparatem powinny być ząbki bez próchnicy. Trzymaj się. Odpowiedz Link Zgłoś