Dodaj do ulubionych

przodozgryz

22.05.06, 10:04
moja corka 5 lat mam przodozgryz wizyta dopiero w sierpniu pytanie jak leczy sie ta wade aparatem operacyjnie czy sa jakies inne metody czy najpierw powinnam wyleczyc prochnice
Obserwuj wątek
    • saba63 Re: przodozgryz 05.06.06, 12:44
      Takie wady leczy się aparatem i rzeczywiście trzeba najpierw wyleczyc ząbki,
      poniważ pod aparatem powinny być ząbki bez próchnicy. Trzymaj się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka