Dodaj do ulubionych

Dr Gruchalski

04.10.06, 10:41
Czy ktoś był u Dr Gruchalskiego? Przyjmuje m.in w Szpitalu w Dziekanowie
Leśnym.
Obserwuj wątek
    • karolcia111 Re: Dr Gruchalski 04.10.06, 11:49
      operował w piątek moja córkę na przepukline. Podobno "złota rączka". Za rok
      odchodzi na emeryture i z tego co sie zdążyłam zorietować oddział na tym dużo
      straciangry
      • zuzia_i_werka Re: Dr Gruchalski 04.10.06, 20:40
        Wspaniały lekarz i świetny człowiek.Zdecydowanie polecam-idźcie póki jeszcze
        pracujesmile przez jego ręce przeszło tysiące dzieci i naprawdę zna się na tym co
        robi.POlecamwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka