agal38 04.10.06, 10:41 Czy ktoś był u Dr Gruchalskiego? Przyjmuje m.in w Szpitalu w Dziekanowie Leśnym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karolcia111 Re: Dr Gruchalski 04.10.06, 11:49 operował w piątek moja córkę na przepukline. Podobno "złota rączka". Za rok odchodzi na emeryture i z tego co sie zdążyłam zorietować oddział na tym dużo straci Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia_i_werka Re: Dr Gruchalski 04.10.06, 20:40 Wspaniały lekarz i świetny człowiek.Zdecydowanie polecam-idźcie póki jeszcze pracuje przez jego ręce przeszło tysiące dzieci i naprawdę zna się na tym co robi.POlecam Odpowiedz Link Zgłoś