20.10.06, 13:26
Czy słyszałyście o tym kanadyjskim specyfiku,który ponoć jest rewelacyjny?
Zastanawiam sie nak kupnem i w związku z tym proszę mamy,które stosowały i
przekonały się co do skuteczności o radę,czy mogę podawać mojemu 15
miesiecznemu synkowi.Ponoć doskonale podnosi odporność i ma wiele naturalnych
witamin.
Obserwuj wątek
    • jola_ep Re: ALVEO ? 20.10.06, 14:28
      > Czy słyszałyście o tym kanadyjskim specyfiku,który ponoć jest rewelacyjny?

      Ma niewątpliwie dobrą reklamę - tzw. bezpośrednią. Czyli każdy dystrybutor jest zobowiązany do twierdzenia, że go stosuje razem z całą swoją rodziną i działa na niego rewelacyjnie smile To bardzo skuteczna strategia marketingowa.

      > Zastanawiam sie nak kupnem i w związku z tym proszę mamy,które stosowały i
      > przekonały się co do skuteczności o radę,czy mogę podawać mojemu 15
      > miesiecznemu synkowi.

      Przepraszam, ale o podawaniu środków tego typu (w skład Alveo wchodzą zioła, a one nie są obojętne dla zdrowia) powinien decydować lekarz, który zna i widział pacjenta. Nie proś więc o radę, czy masz podawać Alveo, czy nie.

      W skład Alveo wchodzi m.in. guarana - nie jest wskazane, aby podwać ją tak małym dzieciom. Na innych ziołach się nie znam - ale nawet takie "trywialne" i pospolite jak lukrecja (wchodzi w skład Alveo) ma obostrzenia co do podawania malutkim dzieciom (m.in. ograniczony jest czas podawania do 2 tyg.). Pamiętam, że po kupnie lukrecji z Herbapolu i przeczytaniu zalecań co do dawkowania - zrezygnowałam z leczenia na własną rękę mojej 4-letniej wtedy córy.

      Pozdrawiam
      Jola
      • paula814 Re: ALVEO ? 20.10.06, 14:45
        Witam. Ja za zgodą lekarza podawałam alveo córeczce (wówczas rocznej).
        Powiem tak, stosowałam go ponad 4 miesiące, na początku, byłam zaskoczona
        działaniem tzn. infekcje przechodziła lżej, ale po tych 4 misiącach nie
        widziałam już żadnej różnicy. Preparaty ziołowe tak działają na organizm, ze po
        jakimś czasie on poprostu się do tego przyzwyczaja i wówczas nie widać już
        działania.
        Obecnie podaję dziecku tran i kulki homeopatyczne
        • magdamroziuk Re: ALVEO ? 20.10.06, 15:00
          Moja mam (prawie 70 lat) pije Alveo od prawie roku. Nic jej to nie dało.
          Wcześniejsze schorzenia jak miała, tak ma dalej. A od wnuków łapie każdą wręcz
          infekcję i przechodzi dość ciężko (jeszcze kilka lat temu w ogóle się nie
          przeziębiała.) Na dodatek wydaje tyle na to, że szkoda gadać.
          • magdamroziuk Re: ALVEO ? 20.10.06, 17:14
            oczywiście miało być "mama"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka