Dodaj do ulubionych

operacja we Wrocławiu

12.11.06, 19:06
Witajcie! Mój synek był miesiac temu operwany we Wrocławiu, w Medinecie.
Opieka jest tam niesamowita a lekarz wapanialy. O wszystkim mnie informowal,
zostal z nami gdy bylo zle. Nie ukrywal prawdy. Wspanialy kardiochirurg
dzieciecy. Wczesniej mialam do czynienia z kardiologami ale oni nie chcieli
mowic jak jest. Prowadzily nas dwie panie doktor i jedna z nich zawsze mowila
odwrotnie niz "kolezanka". Zreszta traktowali mnie jak dziecko. Czy ktos z
was tez tak mial?
Obserwuj wątek
    • marcin.dominik Re: operacja we Wrocławiu 13.11.06, 19:09
      Witaj,
      mieszkamy we Wrocławiu, ale jeśli chodzi o Medinet to wrażenia raczej negatywne. Mój synek był operowany w Łodzi. Mam nadzieję, że z Twoim dzieciaczkiem jest już wszystko OK. Jeśli dalej masz wątpliwości co do kardiologów z Medinetu, w szpitalu na Wrońskiego przyjmują cudowni lekarze. Polecam z całego serca. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania pisz bez obaw na maila gazetowego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka