Gość: marta_orion
IP: *.*
09.04.02, 11:54
Witajcie!Mam krótkie pytanie. Może ktoś z Was miał taki problem to proszę o odpowiedź. Moja Córa 29 stycznia skończyla ro a jeszcze nie wyszedł jej ani jeden ząbek. Nie wiem czy mam się już niepokoić czy jeszcze cierpliwie czekać. A może znacie jakiś domowy sposób na "przyspieszenie" wychodzenia ząbków?Czekam niecierpliwie!