Gość: Kasieńka
IP: *.*
13.11.02, 13:02
Witam wszystkie emamy!Mam problem: Moja 6-cio letnia córeczka jest chora na zapalenie tchawicy. Dostała dzisiaj od lekarza antybiotyk. Problem polega na tym, że mam jeszcze 2,5 - miesięcznego synka. Co mam robić żeby mały nie zaraził się od siostry?Poradxcie proszę.Pozdrawiam, Kasia